IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 2nd January 2007, 21:46
Nosferatus Nosferatus не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: Варна
Мнения: 86
По подразбиране Гинекомастия

Въпросът ми е дали някой си е правил операция от гинекомастия, къде и на каква цена ?
__________________
http://www.save-darina.org/

"Искам да направя с теб това, което пролетта прави със черешите."
Пабло Неруда
Отговори с цитат
  #2  
Стар 3rd January 2007, 14:15
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Eй тук го срещнах:
http://www.rakursy.com/tonev/atsurg-b.htm
l-специфични операции за мъже
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #3  
Стар 4th January 2007, 00:35
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Принципно последователността е :
Ендокринолог Хирург
Друг е въпросът каква е възрастта??
Махат ги почти всички пластични хирурзи иначе.....
В пубертета е нормално дасе появи гинекомастия при момчетата,след това около 50 години също....просто хормоните в организма търпят промяна в нивата си в тези възрасти..
През останалото време,ако се появи такова нещо е или нарушение на хурмоналния баланс,с превес на женски хормони ,или прием на анаболни стероиди (поради ароматизация на стероидите те се превръщат от мъжки в женски хормони,но вече в организма и става белята)
Отговори с цитат
  #4  
Стар 14th January 2007, 21:14
alokin alokin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1
По подразбиране

Визждал сам хубави мнениа за Д-р Динев,цената при него вав "Валем" е 980евро,при другите Хирурзи сащо е някаде толкова.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 28th February 2007, 17:23
summerseason summerseason не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: на брега на океана
Мнения: 45
По подразбиране

Привет и от мене,ами Да!Незная за кой Динев говориш, но Д-р Веселин Динев е един от най-добрите естетични хирурзи.Тарифата е много по-ниска от тази която си написал.Във ВИТА тя е 400Е със пълна упойка а освен във ВИТА същият може да се намери и в ПАНАЦЕЯ.Аз също имам тая гинекомастия и смятам точно при него да се оперирам, но немога да реша дали да е сега или след няколко месеца.Но това си е мой порблем.Всяка информация ще помага тука, така че който има нещо с което може да помогне е добре дошъл!!!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 10th June 2021, 15:49
Nemour Nemour не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2021
Мнения: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от summerseason Виж мнението
Привет и от мене,ами Да!Незная за кой Динев говориш, но Д-р Веселин Динев е един от най-добрите естетични хирурзи.Тарифата е много по-ниска от тази която си написал.Във ВИТА тя е 400Е със пълна упойка а освен във ВИТА същият може да се намери и в ПАНАЦЕЯ.Аз също имам тая гинекомастия и смятам точно при него да се оперирам, но немога да реша дали да е сега или след няколко месеца.Но това си е мой порблем.Всяка информация ще помага тука, така че който има нещо с което може да помогне е добре дошъл!!!
summerseason, би ли споделил малко повече за д-р Динев и като цяло за операцията? Благодаря предварително!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 27th October 2007, 20:03
AntiLuuP AntiLuuP не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от summerseason
Привет и от мене,ами Да!Незная за кой Динев говориш, но Д-р Веселин Динев е един от най-добрите естетични хирурзи.Тарифата е много по-ниска от тази която си написал.Във ВИТА тя е 400Е със пълна упойка а освен във ВИТА същият може да се намери и в ПАНАЦЕЯ.Аз също имам тая гинекомастия и смятам точно при него да се оперирам, но немога да реша дали да е сега или след няколко месеца.Но това си е мой порблем.Всяка информация ще помага тука, така че който има нещо с което може да помогне е добре дошъл!!!
Всъщност във ВИТА вече е 600Е одеве гледах ценорасписите за пластични операции във тази клиника!
__________________
Първият PHOTOSHOP в света бил алкохолът!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 27th October 2007, 22:36
summerseason summerseason не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: на брега на океана
Мнения: 45
По подразбиране

ок да, но виж кога съм пуснал коментара за клиниката и за цените, а и междудругото след два дни имам час за консултация в същата тази клиника и смятам, че там са едни от добрите хирурзи в България
Отговори с цитат
  #9  
Стар 27th October 2007, 22:43
summerseason summerseason не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: на брега на океана
Мнения: 45
По подразбиране

Забравих да кажа, следващият месец ще напарвя и аз тази корекция и най-накрая ще се отърва от тия гърди, колкото и да не е проблем след като ти самият не се чувстваш комфортно е достатъчна причина да направиш някаква корекция, която ще ти дигне леко тонуса.Това е от мен, скоро мога и да пусна коментар как се чувствам след това, а това което зная от д-р Динов е, че след операцията болката е колкото силна мускулна треска, така че не е болка за умиране.Да се надяваме, че и при мене всичко ще е ок и безпроблемно
Отговори с цитат
  #10  
Стар 31st October 2007, 14:16
summerseason summerseason не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: на брега на океана
Мнения: 45
По подразбиране

здравейте, пак по повуд на гинекомастията.Вчера имах консултация с доктор Веселин Динов и трябва да кажа че съм страшно довелен, тъй като човека си обяснава всичко от това как се процедира при операция до това колко време неможе да се къпеш, а и няма някакво надуване на цените или неко от типа да ВАШИЯТ ПРОБЛЕМ Е МАЛКО ПОСЕРИОЗЕН И ТОВА ЩЕ ВИ СТРУВА ОЩЕ 100-200Е няма нищо таква.И затова следващата седмица ще определим дата за операцията и най накрая ще мога да нося каквото си реша.Желая успех на всички които сте решили да напарвите тази стъпка и вероятно няма по добър от този лекар-поне за мене лично.успех на всички ви
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Гинекомастия
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:45.