IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 3rd February 2020, 12:31
Gondoroto Gondoroto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2020
Мнения: 1
По подразбиране

За бързо отслабване е доказано, че нисковъглехидратната диета е номер 1! Нашумялата на запад и тук вече, кето диета, която не е точно диета за отслабване, но върши страхотна работа. За времето от 2 до 6 месеца наистина работи. Но, както е описано https://spiritell.com/%d0%ba%d0%b5%d...-%d0%bd%d0%b0/ няма проучване за дълъг период от време. Много специалисти казват, че след като приключите с диетата ще си върнете изгубените килограми. Аз лично съм я тествал в комбинация с палео диета и гладолечение, ефекта е "здраве" и отслабване.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 21st February 2020, 11:21
naturelife naturelife не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2020
Мнения: 4
По подразбиране

Края на ноември се наложи да спра млечните продукти заради проблеми с кожата. Преди всяка сутрин закусвах мляко с овесени ядки и плодове. Откакто го спрях драстично отслабнах и изчистих, а не мисля че съм променила кой знае какво в ежедневието си - физическото натоварване си е същото, а и храната не е много по-различна.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 5th May 2020, 22:00
ivailomanolov44 ivailomanolov44 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2020
Мнения: 3
По подразбиране

Съгласен съм с колегата, нисковъглехидратните диети наистина са едни от най- ефективните при сваляне на килограми. А, ако сме по- специфични кето диетата има и много други положителни резултати върху тялото, освен отслабването. Има различни видове кето диети, като най- затрудняваща е стандартната кето диета. Можеш да видиш повече тук https://www.forlife.bg/keto-dieta#vidove
Отговори с цитат
  #24  
Стар 28th July 2020, 07:42
mitkomitko mitkomitko не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2020
Мнения: 12
По подразбиране

Здравейте аз си взех тази електронна книга за здравословно хранене и е страхотна препоръчвам я https://www.bav.bg/shop/product/zdra...ne-ot-a-do-ya/
Отговори с цитат
  #25  
Стар 12th September 2021, 19:16
happy96 happy96 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2021
Мнения: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Marlena Виж мнението
За здравословно отслабване и задържане на килограмите правя лунна диета и се опитвам да огранича вредните храни като цяло. За сега действа.
Бих те съветвал да прибавиш и редуслим за най-добри резултати. Успех!
Отговори с цитат
  #26  
Стар 30th October 2021, 22:06
krasi_kraicheva krasi_kraicheva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2021
Мнения: 1
Post

Аз често поглеждам в схемата на чинията за диабетици, разделена на сектори. По принцип знам, че тяхното хранене е нормално, каквото трябва да бъде на всеки здрав човек.



ПДФ файл с примерно есенно зимно-меню от д-р Ботушанов
Отговори с цитат
  #27  
Стар 11th April 2022, 16:27
joropetkov93 joropetkov93 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2022
Мнения: 4
По подразбиране

При мен най-много ми помогна движението + да се следя какво хапвам. Нямам конкретни диети. Просто се наблюдавам да не прекалявам и да не преяждам.

Ако човек се движи/спортува редовно и хапва нормално няма как да има проблеми с килограмите. Ще бъде здрав, ще се чувства добре и ще изглежда добре.

Моят съвет е просто се наблюдавайте или дори си записвайте какво хапвате. Много хора не осъзнават, че преяждат с храна, която дори не им е нужда. Също така движение всеки ден и спорт няколко пъти седмично и всичко ще е наред.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 27th January 2023, 10:02
pepsisvt pepsisvt не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2023
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте , някой ще препоръча ли наистина нещо здравословно дето да го следиш всеки ден и поне 2 месеца,че да има ефект?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Какдаотслабнемздравословно
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:47.