IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 31st May 2011, 15:30
Аватара на :)))
:))) :))) не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2010
Мнения: 10
По подразбиране Любимият ви парфюм ...

Аз лично обожавам
http://parfums-bg.com/files/2008/06/...S_her_elle.jpg
Отговори с цитат
  #2  
Стар 31st May 2011, 19:16
*moonlight* *moonlight* не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 10
По подразбиране

Не е лош,имам го,но не ми е от любимите,а и ми е много нетраен.


Мои любими са


и.т.н
Отговори с цитат
  #3  
Стар 2nd June 2011, 20:58
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Имам няколко парфюма.Разбира се, най-новият в момента ми е любим, "Daisy" на Marc Jacobs.
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 2nd June 2011, 21:23
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Thierry Mugler-ANGEL....Моят парфюм...имам още,но този аромат е без конкуренция(за мен),просто МИ е паснал идеално
Отговори с цитат
  #5  
Стар 30th June 2011, 07:56
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Кензо-Джунгла ми е любим,но сега съм с Мадагаскар,а вечерен на Живанши-Ангел и Демон
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #6  
Стар 30th June 2011, 10:23
Аватара на Oksana_
Oksana_ Oksana_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 294
По подразбиране

Аз в момента съм се зарибила на Womanity на Thierry Mugler и Vanitas на Versace.
Даже мисля, че някъде в някоя тема бях писала преди.....
Отговори с цитат
  #7  
Стар 2nd July 2011, 23:33
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Тази тема така ме зарадва, защото ме накара да се разтърся в нета за един от тоталните ми фаворити, който във всички магазини на Клиник ми казват, че са спрели от производство. И сега го намерих онлайн даже намален и го поръчах!!! )) Боже, колко малко му трябва на човек да е щастлив!!

Simply - Clinique
http://scentdirect.com/imagescent/1353.jpg

Никога не съм получавала толкова комплименти когато съм ползвала парфюм. Жени, мъже, всички бяха запленени от него. Последно го ползвах преди 5 години, след това изчезна.
Парфюмът е магия - някаква уникална комбинация от флорални и водни нотки, миришеше ми на напудрено мушкато. Една от тези миризми, които стоят като втора кожа - уж дискретен, но много уникален и запомнящ се. Предизвиква учудване, примесено с възторг. Страшно много се вълнувам, че ще го ползвам и това лято! )))))

Друг абсолютен фаворит за лятото е:
Un Jardin En Mediterranee - HERMES
http://alfa-parfume.ru/published/pub...iterranee1.jpg

Превъзходна смесица от сладко и свежо, ухае на средиземноморие, солени вълни, сладки коктейли и тееежки летни вечери край морето. Единствения ми метод да си напомня за лятото в този хладен и студен град. Става и за дневен и за вечерен. Весел, изкрящ, любовен.. всичко, което олицетворява лятото..

Любим зимен:
Black Orchid - Tom Ford
http://www.mimifroufrou.com/scenteds...lackorchid.jpg

Безмълвна оставам пред гения, който е автор на тази композиция! С една дума - ЛУКС! Обличаш любимите стари дънки, лека бяла тениска, вързваш косата на опашка, тъмни очила и висок ток... само едно пръскане от Орхидеята и се чувстваш като жена за милиони. Атмосферата е тежкарски нощен клуб + скъпи пури+ блясък на диаманти + сладки приказки за яхти и частни хеликптери.. Тежък, тежък, тежък. Скъп сексапил. (Друг е въпроса, че го слагам и когато се срещам с приятели на по бира в кварталния пъб...)

Каква тема отворихте, ако знаете каква страст са ми парфюмите... Малееее.....
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.

Последно редактирано от Нелка : 2nd July 2011 на 23:49
Отговори с цитат
  #8  
Стар 3rd July 2011, 00:01
Аватара на RedHot
RedHot RedHot не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 41
По подразбиране

Аз си ползвам allure chanel и serpentine на cavalli Редувам ги.Майка ми постоянно повтаря че трябвало по леки аромати за моята възраст.сега привършвам allure и може и да я послушам да си взема нещо по лятно,ама се съмнявам да си харесам.Все се лепвам за по специфични или пък тежки аромати
Отговори с цитат
  #9  
Стар 3rd July 2011, 00:44
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Аз как се охарчих тази вечер с онлайн пазаруване... Вие сте виновни!!

Още един любим и забравен от мен парфюм, на който попаднах в нета:
Apparition - Ungaro
http://www.perfumezilla.com/images_p...spray15692.jpg

Помня, че миришеше на нещо много сладко. Силен и много дързак, не всеки го храносмила. Но дяволито младежки и непокорен, не може да се носи от всеки - трябва да си непокист, нехилист и роден да си под прожекторите! ))
Нямам търпение да си го припомня. Бях с майка ми в Париш, когато излезе и имаше една ооооггрооомна стена от наредени бутилчици от него в Сепфора. Бързахме, нямах време да го душа, но бутилката толкова ме заплени, че грабнах една на сляпо. Също така се сещам, че на края вече не го понасях, толкова силен характер има.. Но съм готова пак да поема предизвикателството.

Удари ме на спомени тази вечер, покрай тея парфюми.. Не знам изобщо кой би ми прочел излиянията, но за мен парфюма е мн повече от миризма... Изживяване!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 3rd July 2011, 07:32
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението

Помня, че миришеше на нещо много сладко. Силен и много дързак, не всеки го храносмила. Но дяволито младежки и непокорен, не може да се носи от всеки - трябва да си непокист, нехилист и роден да си под прожекторите! ))
На края вече не го понасях, толкова силен характер има.. Но съм готова пак да поема предизвикателството.

Удари ме на спомени тази вечер, покрай тея парфюми.. Не знам изобщо кой би ми прочел излиянията, но за мен парфюма е мн повече от миризма... Изживяване!
Имаме сходен вкус,усещам го.За мен парфюма е характер,нрав и го избирам адски дълго време.Една година отделих близо за сегашните ми 2
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Любимиятвипарфюм
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:26.