IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 3rd March 2013, 19:29
veselinnaa veselinnaa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 3
По подразбиране НЕ мога да отслабна :(

Здравейте , имам проблем със килограмите .. не е много голям , но не се харесвам особено ( като се има напредвид ,че имам големи прасци ) .Висока съм около 155 и тежа 47-48 кг. , опитвам се да стана 45 и да ги задържа, но не предполагах колко е трудно . Чудя се нещо нередно ли има в моя организъм , за да е толкова инатлив .. не иска и не иска да гори калории ,съответно да сваля килограми . Храня се на малки порции като ограничавам сладкото ,хляба и пърженото ,вече седмица ако не и повече. Не казвам ,че за една седмица трябва да има огромен ефект , но няма абсолтно никаква промяна .. нито килограмче дори .. също така си правя и упражнения вкъщи,когато не съм уморена . Ето например както хапвах тези дни , ще се радвам да ми дадете съвети .. много ви блягодаря предварително (::
Закуска : бучка сирене , няколко резенчета кашкавал,3 резенчета телешки салам и 2 кисели краставички ,маслини
обяд:банан
следобедна закуска:активия с боровинки
вечеря:пилешко с чушки ( нещо подобно са манджа ) и няколко вилички кьопаво

от др ден :
закуска:2 варени яица със сирене и задусхени зеленцхъци
обяд:варени картофи със подправки сирене и касхкавал
следобедна закуска:портокал
вечеря:филийка пълнозурнест хляб със сос от кисело мляко, сирене и подправки (п.с първото ми ядене на хляб)

много ли ям ? какво да правя ? След диетата как да задържа килограмите , без глад ? невъзможно е нали ..

Последно редактирано от veselinnaa : 3rd March 2013 на 19:31
Отговори с цитат
  #2  
Стар 4th March 2013, 15:42
monita191 monita191 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 90
По подразбиране

Според мен тази диета, която спазваш е неправилна. Не знам дали ти е препоръчана или сама си я налагаш но по-добре е да се консултираш с диетолог ако искаш да постигнеш някакъв резултат. Ето няколко примерни диети, които са за бързо отслабване, но не забравяй, че бързото сваляне на килограми не винаги е дълготрайно: http://hranene.framar.bg/%D0%B4%D0%B...B0%D0%BD%D0%B5
Отговори с цитат
  #3  
Стар 29th September 2017, 11:17
proffi proffi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2015
Мнения: 6
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от monita191 Виж мнението
Според мен тази диета, която спазваш е неправилна. Не знам дали ти е препоръчана или сама си я налагаш но по-добре е да се консултираш с диетолог ако искаш да постигнеш някакъв резултат. Ето няколко примерни диети, които са за бързо отслабване, но не забравяй, че бързото сваляне на килограми не винаги е дълготрайно: http://hranene.framar.bg/%D0%B4%D0%B...B0%D0%BD%D0%B5
Напълно съм съгласна с горе написаното като мога да дам линк към една страхотна статия за диета за отслабване, която намерих наскоро!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 29th September 2017, 11:54
Geisha Geisha не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 18
По подразбиране

Въобще изключи салама от менюто ти.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 14th February 2018, 21:14
Аватара на prikazlivka
prikazlivka prikazlivka не е на линия
Super Moderator
 
Регистриран на: Dec 2014
Мнения: 3
По подразбиране :)

Основното правило при отслабването е - да поемаш по-малко калории отколкото изразходваш.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 15th February 2018, 14:07
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Не разбирам защо сиренето и кашкавалът са смятани за безобидни. Особено кашкавалът е с много мазнини. Дневната доза може да е около две кибритени кутийки - при диета. Доста обилни закуски. Тук-таме някой плод и ни един зеленчук. Нито пък месо. В интерес на истината 2-3 килограма се свалят най-трудно. Защото обикновено са въображаемо излишни. Не мисля, че ще решат някакъв проблем. Понеже теглото си е напълно нормално за този ръст, или трябва по-драстична диета, или продължително време търпение и постоянство с намален порцион. Ако след това се премине на обичайното хранене, пак ще се качат, може и да си доведат още 1-2 кг в плюс.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 20th February 2018, 23:18
TheNet TheNet не е на линия
Banned
 
Регистриран на: Dec 2017
Мнения: 286
По подразбиране

Напълно съгласна съм!
счетоводни услуги,счетоводни услуги,значки,гуми

Последно редактирано от TheNet : 18th July 2018 на 00:56
Отговори с цитат
  #8  
Стар 18th April 2018, 15:23
Аватара на ivanov32
ivanov32 ivanov32 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2018
Мнения: 29
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от prikazlivka Виж мнението
Основното правило при отслабването е - да поемаш по-малко калории отколкото изразходваш.
От кога се опитвам да обяснявам същото нещо на колкото се може повече хора, но уви…
Отговори с цитат
  #9  
Стар 2nd May 2018, 04:31
Аватара на mikaellax
mikaellax mikaellax не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2018
Град: Варна
Мнения: 38
По подразбиране

Следи си седмичния калориен прием.. Малко хора го знаят и процедират така
Отговори с цитат
  #10  
Стар 3rd July 2018, 23:02
Аватара на roki_balboa
roki_balboa roki_balboa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2018
Мнения: 8
По подразбиране

Влез в калориен дефицит и започни да правиш сериозно кардио всеки ден, може би би било добра идея да се запишеш на лека атлетика или нещо от сорта.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НЕмогадаотслабна
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:22.