IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 20th December 2013, 09:58
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Тъй като до Нова година ще съм на работа всеки ден, по цял ден, ИСКАМ: да мога да си сменям аватара когато ми скимне, та да има малко радост и за мен! (пък и за останалите ... не съм егоист )
Отговори с цитат
  #62  
Стар 20th December 2013, 15:37
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Аз обещавам ако оправят проблема с аватарите по скоро, да си сложа снимка като на Адам само с едно листо отпред . Ако не го направя тва Pufpaf да не се казвам ! Ако някой не му се вярва да теглим баса ! На 6 янураи дори смятам да скачам за кръста в реката, но се отказах да го правя чисто гол, щото от ледената вода малкият палавник ще стане толкова малък, че ще станем за смях


Отговори с цитат
  #63  
Стар 28th December 2013, 17:20
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Някой ми е хакнал профила и пише от него с цел да ме излага пред хората и като гледам добре се справя

Кви са тея глупости с голи снимки и да съм скачал за кръста, нито гол нито с водолазен костюм ще скачам. При нас освен мангали друг не скача за кръста и една година един като хвана кръста и си плю на петите тва е истински случай, манго реши да духне с кръста с цел да го открадне

Но да си дойдем на темата, и да ги оправите проблема, няма смисъл да си слагам разголена снимка на аватара, защото те са прекалено малки и нищо няма да се види, но ОБЕЩАВАМ, че ако ги оправите ще си сложа лично моя снимка за аватар подобна на тази, която ще видите на един човек писал посетителско съобщение в този профил - http://www.tialoto.bg/forum/member.php?u=4980 . Има само един аватар, така че няма как да го объркате

Ако си мислите, че не мога да сложим бас а все пак съм анонимен и не ми пречи !

Инак гледам слагате снежни човечета отгоре, има кой да си играе със сайта, но не искате да оправите аватарите
Отговори с цитат
  #64  
Стар 29th December 2013, 10:13
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Взех да се чудя къде пише истинския Пуф, че тоз аватар дето си обещал да сложиш ... ... народа може и да се шокира
Отговори с цитат
  #65  
Стар 30th December 2013, 17:32
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Не знам с кой пишеш, но като страничен наблюдател мога да ти кажа, че и на двамата им хлопат керемидите

То бива простотия ама тва тяхното е прекалено, но те нали са анонимни и им дреме на дедовия

Относно шокирането, то може да е и от нещо приятно и на човек да му стане хубаво като се отърси от шока, а може и да е шок от нещо неприятно, но дали в този случай е второто ?! Ето примерно човек като удари шестица от тотото и се шокира, някои дори припадат ама то е от приятни емоции нали ? Хайде Инче сложи си ръка на сърцето и ми кажи, че не ти е станало приятно като си видяла онзи аватар, ама честно

Все едно аз да видя голи цици или рунтава катеричка, може и да е късокосместа и да ми стане неприятно, напротив даже ще ми стане едно арно на душата

Не виждам защо народа би се шокирал, еми то тва си е част от човешкото тяло бе хора, ето примерно ръката на човек е много по голям и по дебела, но хората не се шокират като я видят. Е нека някой обясни защо би било шокиращо ако някой си покаже тази част от тялото , която всички толкова много крият
Отговори с цитат
  #66  
Стар 12th January 2014, 00:14
GOG GOG не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: Гоце Делчев
Мнения: 134
По подразбиране

М дааа ... Аз имам адекват обяснение на ситуацията
"Луди щъкат по улиците, дават им лекарства от 1956 г.
От психиатричните клиники непрекъснато пускат пациенти, при това всякакви случаи, защото са принудени да го правят. Принуждават ги финансовите ограничения във възможностите за лечение. Могат да си позволят да ги държат максимум по 14 дни, след това влизат в преразход, който не могат да регламентират. Лекарствата са старо поколение, държавата нехае.
Всеки луд с номера си, но едва ли има нужда от други примери в този истински театър на абсурда. Четящият тези редове може да добави нови и нови. От своя град, от своя квартал, от своя блок, не дай, боже, от своя дом....Лудостта наднича отвсякъде, лудостта крещи. Има обаче лудост и лудост. Тук става дума за клиничната, за тази, която би трябвало да се хоспитализира в специализирани клиники, да се тушира, да се наблюдава непрекъснато, да се облекчава максимално, да се лекува дори. Къде е мястото на тези болни, които всички наричаме луди. Естествено би трябвало да е в болниците, както на всеки един болен. Не и в България.
Добре дошли в държавата на лудите! Този път буквално! Това е страната, в която лудите безпрепятствено щъкат по улиците, срещаме ги на всяка крачка, срещат ги и децата ни,по форумите... И ако ставаше дума само за срещи, нямаше въобще да се повдига въпросът. Защото става дума за хора, които са действително болни, които имат сериозни отклонения в мисленето и възприятията, които чуват необясними гласове, които имат замъглено съзнание."

На Pufpaf можем само да съчувстваме ;(
__________________
Ако бях това, което исках, щях да мечтая да бъда това, което съм.
Моето време се нарича вечност и е достатъчно за всичко.
Смейте се, плачете, само не се сдържайте!

Аз, се забавлявам )))))))))
Отговори с цитат
  #67  
Стар 12th January 2014, 10:45
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Всеки си е луд по своему, психиатрични оценки на хората тук не може да се дават - не се срещаме реално и редовно, пишем си у форумЪТ.
Пуф ... явно съм от старомодните или и аз не знам. По ще ми стане арно от гола жена, отколкото от гол мъж. Това последното ми идва в повече ей така изведнъж, виж ако става постепенно (и мъжът ми харесва) е друг въпрос. И все пак да отида на мъжки стрийпиз ... нещо не ми е по вкуса, сигурно съм сбъркана.
Отговори с цитат
  #68  
Стар 12th January 2014, 16:05
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Представлението свърши и циркът потегля към друго място, където хората умеят да се веселят и не гледат света през сиви очила ! Тези очила обаче не са си ги сложили те по собствено желание, а по скоро суровият живот ги е принудил да гледат през тях !

Опитах се да раздам на хората тук от положителната си енергия, да ги накарам да се усмихнат, да има веселба и настроени, но не винаги се получава. Раздавах се от сърце и със желание и това много ми помагаше и на мен да покрай работата ми, която е изключително напрегната и стресираща.

За малко щях да направя и грешката да отворя моя си тема за веселба, но се усетих навреме, че тук нямам как да се получи тази идея и всички щяха да само зрители. С възрастта хората стават все по сериозни, но не са проблем годините, а по скоро тежкият живот който кара хората да забравят какво е това усмивка и веселие.

Много исках да си сменя аватара с някое усмихнато човече, емотикона и хората да ме запомнят такъв, но не искат да ни оправят аватарите и това е
Майтапите са си майтапи дори и в реалните истории, но знайте, че всичко хубаво което съм ви казвал на вас, а и за жените по принцип е било искрено и идващо от сърцето.

Никога не съм се замислям как ли гледат хората на тези неща които говоря за жените и никога няма да спра да ги говоря и това важи и за реалният живот и дори последно имаше една случка в която исках да споделя, но това вече няма как да се случи и ми се наложи да споря с няколко заблудени мъже, на тема жени и много от нещата които съм ги писал тук ги казах и там.

Ето така приключи моето представление тук - http://images.fineartamerica.com/ima...une-hively.jpg

Но все пак не може всички представления да са успешни понякога има и провали, аз сега разбирам хумора нa GOG, но дали и другите го разбират !?
Отговори с цитат
  #69  
Стар 13th January 2014, 09:02
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Пуф, какви ги написа сега пак?

АВАТАРИТЕ!!!
Отговори с цитат
  #70  
Стар 14th February 2014, 11:44
Аватара на Katnip
Katnip Katnip не е на линия
Administrator
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 25
По подразбиране

Аз пък имам проблем с качването на какъвто и да било аватар. Пробвах среден размер, пробвах с иконки...обаче не ми изписва какъв е проблема и реално не знам къде греша.
Някой знае ли изискванията за аватар? Като максимален или минимален размер? Може и да пише някъде, ако е така се извинявам, но не намерих.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДоТialoto
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:03.