IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 5th March 2014, 12:40
Leti_23 Leti_23 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 4
По подразбиране Как да отслабнем здравословно?

В последните години християнската традиция на Великденските пости се превърна в мода, но знаем ли как да постим здравословно, за да не лишим организма си от жизнено важни витамини и минерали? Голяма част от тези, които се подлагат на 40-дневното въздържание от храни с животински произход, превръщат тестените храни в основна храна, а това не винаги завършва с редуциране на теглото – често резултатът е обратен.

По време на постите можете да се храните с всичко, което е от растителен произход. Това са ядките, пресни и сушени плодове, маслините, зеленчуците и варивата. Особено подходящи са пресните салати, спанакът, киселецът и копривата. Тестените продукти и хлябът не трябва да са приготвени с яйца и мляко. Алкохолът също се изключва от менюто - тъкмо да направите малка пауза и да го замените с натурални сокове, билков чай с мед или просто вода.

За мен най-лесният и здравословен начин, да се справя с натрупаните отрови в организма е да комбинирам постите с швейцарския палмов сироп Madal Bal.

В състава му влизат 5 вида висококачествени палмови сиропи от югоизточна Азия и сироп от канадски клен "птиче око" екстра "С+". Сиропът съдържа всички необходими съставки, от които се нуждае здравият организъм.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 5th March 2014, 13:37
Aris Aris не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 43
По подразбиране

А червено вино не може ли да се пие?
Отговори с цитат
  #3  
Стар 5th March 2014, 16:31
Leti_23 Leti_23 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 4
По подразбиране

Не е препоръчително да се приема алкохол по време на пречистването, защото се губи ефектът от самото пречистване. За предпочитане е приемът на повече течности – вода, чай, фреш.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 6th March 2014, 13:29
Iveto123 Iveto123 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 79
По подразбиране

ми аз се храня с плодове и зеленчуци през цялата година))
Отговори с цитат
  #5  
Стар 6th March 2014, 13:34
Аватара на Katnip
Katnip Katnip не е на линия
Administrator
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 25
По подразбиране

Това ми звучи като да има голям йо-йо ефект.
А нали имаше и един кленов сироп преди? Много беше нашумял.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 7th March 2014, 14:37
Leti_23 Leti_23 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 4
По подразбиране

Ами при мен нямаше йо-йо ефект. Напротив задържах сваленото и даже се чувствах по-свежа.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 2nd December 2014, 13:20
Vertui Vertui не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2014
Мнения: 2
По подразбиране

И аз съм започнала стратегия да отслабна по такъв начин, че да стане равномерно и да успея да задържа сваленото. Вече 11 месеца се пробвам да спазвам определен режим и физическо натоварване. Резултатът до момента ми е 11 кг. От 2 месеца спазвам специален хранителен режим, който ми предписа д-р Ригов - началник на "Болнично хранене" в Александровска болница. Истината е, че свалянето на килцата става една идея по-бързо и се надявам до края на годината да станат 13 общо. Предписаната диета не е сложна за изпълнение, но е дългосрочна, така че ще видя след 3 месеца какъв ми е успеха.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 8th January 2015, 12:44
Аватара на Murder
Murder Murder не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2013
Мнения: 87
По подразбиране

Плавното и постепенно сваляне на килограмите е препоръчително. Хубав ефект се постига чрез правилно балансирано хранене и задължително с някакъв вид физическо натоварване. За усилване на ефекта може да се добавят течен Л-карнитин, витамини и голямо количество вода.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 8th December 2015, 11:33
ivelinahristova ivelinahristova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2015
Мнения: 51
По подразбиране

Новата година наближава, а след празнциите всички сме си похапнали добре и сме качили някой друг килограм.Попаднах на тази статия, http://curious.actualno.com/kakvo-sh...ws_507087.html ,в която е предложен нов и безопасен метод за справяне с килограмите. Обмислям да го изпробвам след празниците дано има ефект.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 6th January 2016, 21:32
Marlena Marlena не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2016
Мнения: 2
По подразбиране

За здравословно отслабване и задържане на килограмите правя лунна диета и се опитвам да огранича вредните храни като цяло. За сега действа.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Какдаотслабнемздравословно
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:03.