IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 11th October 2007, 23:02
Аватара на narrotor
narrotor narrotor не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 227
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от milena127
Цитирай:
Първоначално написано от Nortisha
аз лично мисля,че ще бъде честно да се направи някакъв изпит и да се отсеят квалифицираните учители.И без това наистина децата в училищата намаляват.И на тези учители да им се дигнат заплатите. Това ще помогне за увеличението на знанията на децата и ще прекрати стачката.
Подкрепям това мнение.
И аз !!! Мисля че трябва да се плаща за заслуги а не за правене на нищо.
Отговори с цитат
  #72  
Стар 11th October 2007, 23:13
Аватара на narrotor
narrotor narrotor не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 227
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от alfa
Никой не трябва да си ходи!
Трябва да се работи в тая държава!!!
Всеки това вика ама дали го прави.
Отговори с цитат
  #73  
Стар 12th October 2007, 14:35
Mitaka4444 Mitaka4444 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 8
По подразбиране

Задължително е след този видеозапис ако бяхме нормална държава с нормални политици,тези двамата да си дадат оставката.Ако не просто трябва да им се поиска.Това е гавра с нас,защото днес са учитилите,утре лекарите,други ден такситата,после месарите и т.н. Това правителство действа точно по този начин с нас,долно и мазно.Аз побеснях след като видях кадрите по BTV!
Отговори с цитат
  #74  
Стар 12th October 2007, 19:45
Nortisha Nortisha не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: Sofia
Мнения: 78
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kuss
Nortisha мила ами то ако се направи такъв изпит миличка то няма да останат учители осъзнаваш ли го това не знам на колко години си аз личо съм го чувала от родителите си че когато те са били ученици е нямало часни уроци а сега го има и другото "защо да го уча това дете като ще доиде на часно и ще си взема заплатата ще вема и парите за урока"
аз не зная на какви учители си попадала,но аз смело мога да кажа,че има доста от тях,които си разбират много добре от предмета и са способни,не само да ти предадат материяла по разбираем начин,но и да вродят в теб любовта към предмета.
Отговори с цитат
  #75  
Стар 12th October 2007, 20:39
Аватара на narrotor
narrotor narrotor не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 227
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mitaka4444
Задължително е след този видеозапис ако бяхме нормална държава с нормални политици,тези двамата да си дадат оставката.Ако не просто трябва да им се поиска.Това е гавра с нас,защото днес са учитилите,утре лекарите,други ден такситата,после месарите и т.н. Това правителство действа точно по този начин с нас,долно и мазно.Аз побеснях след като видях кадрите по BTV!
Прав си, но това е че преди хората викаха, Европата ще ни оправи това унова а сега и тя неможе да ни оправи, всеки почва да краде колкото се може повече защото знае че ако не го направи ще загуби много
Отговори с цитат
  #76  
Стар 12th October 2007, 20:40
Аватара на narrotor
narrotor narrotor не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 227
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nortisha
Цитирай:
Първоначално написано от kuss
Nortisha мила ами то ако се направи такъв изпит миличка то няма да останат учители осъзнаваш ли го това не знам на колко години си аз личо съм го чувала от родителите си че когато те са били ученици е нямало часни уроци а сега го има и другото "защо да го уча това дете като ще доиде на часно и ще си взема заплатата ще вема и парите за урока"
аз не зная на какви учители си попадала,но аз смело мога да кажа,че има доста от тях,които си разбират много добре от предмета и са способни,не само да ти предадат материяла по разбираем начин,но и да вродят в теб любовта към предмета.
Вярно има такива учители ама вече останаха много малко от тях.
Отговори с цитат
  #77  
Стар 13th October 2007, 09:10
Nortisha Nortisha не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: Sofia
Мнения: 78
По подразбиране

еми то това да си учител не се учи.Или ти идва да си такъв, или не. Да се отнасяш правилно към учениците, така че да започнат да те уважават и да мълчат в часовете изобщо не е лесно, още по-малко при днешната младеж. И в крайна сметка се получава един кръговрат от проблеми-родители-деца-учители. Скоро станах свидетел на мн неприятно преживяване. Някакво хлапе-5 клас налетя да бие учителката си,защото тръгна да го изпитва.. и за това ли са виновни учителите? То нормално после,че ще се страхуват от учениците и няма да преподават материяла си качествено.
Отговори с цитат
  #78  
Стар 14th October 2007, 09:21
alfa alfa не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 873
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от narrotor
Цитирай:
Първоначално написано от alfa
Никой не трябва да си ходи!
Трябва да се работи в тая държава!!!
Всеки това вика ама дали го прави.
Тебе к'во ти пука?
Отговори с цитат
  #79  
Стар 14th October 2007, 11:26
ankata ankata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 69
По подразбиране стачката продължава !

Стачката продължава вече 4-та седмица ще започне.Аз милсля , че учителите правят много добре ! Само така правителството ще разбере , че няма работа с говеда и овце , а с интелигенти хора . Подкрепям учителите и ще им кажа само едно.Сега или никога-така че да не се отказват , защото едва ли ще им се отдаде някога такава втора възможност-да се обединят и подкрепят всички български учители ! А за материала има начин-ще се пресктруктурира , ще се съкратят някои неща , ще се махнат входните нива-има много начини ! А дори и годината да е нулева, пак подкрепям учигелите , защото дори и тогава ще минем като частни ученици и пак ще се получи !!!
Отговори с цитат
  #80  
Стар 14th October 2007, 18:24
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране Re: стачката продължава !

Цитирай:
Първоначално написано от ankata
А дори и годината да е нулева, пак подкрепям учигелите , защото дори и тогава ще минем като частни ученици и пак ще се получи !!!
ами в интересна на истината си мисля, че това тяхното е стратегия. ако не им увеличат заплатата, може да минат учениците с изпит годината и сами да учат. което естествено не значи, че ще учат сами - по уроци ще се ходи и учителите ще вземат пари...
__________________
"Уважавам само тези, които ми опонират, но нямам намерение да ги търпя."
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: МислителичеВълчевОрешарскитрябвадасиходят
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:19.