IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 26th December 2007, 10:32
Vinsanity15 Vinsanity15 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 3
По подразбиране Тяло

Здр.Искам да ви питам дали ще можете да кежете какво трябва да ям,пия и как да тренирам,за да изградя физика като на баскетболист.Нещо за мен-194см 85-6кг.Мерси предварително!!!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 26th December 2007, 23:01
the_detonator the_detonator не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 120
По подразбиране

Играй баскетбол.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 30th December 2007, 14:17
Cristiano Cristiano не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: ЮЗУ Общежития
Мнения: 53
По подразбиране

аз от личен опит и дългогодишна практика знам че футболът прави краката много силни. Ако ще се разтягаш с баскетбол комбинирай няколко вида упражнения - така винаги ще си в добра форма.
То с футбол в България няма перспектива за каквото и да било развитие, камо ли с други спортове. Но духа налице ли е, граници няма. Успех.
__________________
Футболът като водеща динамика.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 13th January 2008, 20:59
Аватара на narrotor
narrotor narrotor не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 227
По подразбиране Re: Тяло

Цитирай:
Първоначално написано от Vinsanity15
Здр.Искам да ви питам дали ще можете да кежете какво трябва да ям,пия и как да тренирам,за да изградя физика като на баскетболист.Нещо за мен-194см 85-6кг.Мерси предварително!!!
Ми ти за 194см човек тряа си изградил вече. Те като те видяр тряа да ги е стах. Както и да е като бях 174 аз играх с един като тебе такъв нямаше физика и за това бях по добър от него така че е важно да я имаш физиката. Според мен ходи дигай малко там лежанка клекове с щанга и бягай колкото можеш повече. Другото което трябва да направиш е да изкачваш стълби много такива трябва да правиш. Коремни преси колкото можеш повече. Коремните ти мусколи са важна част от твоята дефанзивна игра а краката са твоята офанзивна игра. Опитвай се да боксваш аут секи път като някой истреля топката. Сори че немога да ти кажа как е точно термина ама забравих вече 2ра година играя в америка и забравих точно как се казваше.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 26th February 2008, 00:09
iovko_we iovko_we не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Плевен
Мнения: 24
По подразбиране

играй баскетбол
__________________
Математика :
Събираш леглото ,
Изваждаш дрхите ,
Разделяш краката ,
И се размножавате

Правете СЕКС а не ДЕЦА

http://www.CTPAXOTHO.dir.bg
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Тяло
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:25.