IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #81  
Стар 6th February 2008, 23:17
Аватара на adyonas
adyonas adyonas не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Пловдив
Мнения: 1 583
Изпратете съобщение чрез ICQ до adyonas
По подразбиране

Аз не мога да си представя да живея някъде другаде освен БГ. Живяла съм с родителите си в чужбина, ама беше много гадно и не искам никога повече да ми се случва...
__________________
All I ever wanted, all I ever needed is here in my arms...
Отговори с цитат
  #82  
Стар 17th February 2008, 03:52
Аватара на narrotor
narrotor narrotor не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 227
По подразбиране

Зависи от положението, понякога няма начин.
Отговори с цитат
  #83  
Стар 17th February 2008, 23:37
Аватара на Gia
Gia Gia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София/Варна
Мнения: 715
По подразбиране

А понякога пък ти се струва, че нищо не можеш да промениш и тръгваш да си търсиш щастието по света.
Аз се чувствам гражданин на света, защото има много неща, които ми харесват и в БГ, и извън нея. Разбира се, има и такива, които не харесвам. Според мен, където се чувстваш щастлив и пълноценен, там ти е дома...
__________________
Love knows no reasons... Love defies all reasons, love has no eyes. But love is not blind. Love sees but doesn't mind.
Отговори с цитат
  #84  
Стар 18th February 2008, 05:05
Аватара на narrotor
narrotor narrotor не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 227
По подразбиране

Там е дома ама нали знаеш "Където съм роден, там живее и сърцето." Все някога ще се върнеш и ще решиш да останеш.
Отговори с цитат
  #85  
Стар 28th March 2008, 12:57
Аватара на Mirami
Mirami Mirami не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3 699
По подразбиране

Мечтая си да отида да живея в Коста Рика> лято, природа, спокойствие, само плаж и книги....
Ама май, че трябва да изчакам пенсията
Отговори с цитат
  #86  
Стар 28th May 2008, 15:21
Porsha Porsha не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Sofia
Мнения: 39
По подразбиране

Аз имам възможност да отида да живея при приятеля ми, който е в чужбина - българин е. Ходила съм там 2 пъти по негова покана, за да усетя ритъма на живота. Тук имам страхотна работа и ми плащат много добре. А шефа е страхотен във всяко едно отношение. Въпросът на който не мога да си отговоря е: струва ли си? Ако отида там, трябва да зарежа всичко това, но пък ще бъда с приятеля ми /който хич не е за изпускане/... Пускала съм отговор на обяви за работа /и то не за мияч на чинии/ и 20 % от фирмите се отзоваха .
В момента аз имам нужда от много голяма мотивация и затова искам да ви питам, как се решихте да заминете и каква беше вашата мотивация.
Отговори с цитат
  #87  
Стар 29th May 2008, 12:58
хармаяни хармаяни не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 24
По подразбиране

Живяла съм в Дания - учих там. Беше страхотно - животът спокоен, уреден, навсякъде чисто и красиво, купонът тече постоянно. Но никак не ми се оставаше там и се върнах с радост в България, въпреки мизерията тук по това време. Не съжалявам за решението си. Сега имам хубава и много добре платена работа, не съм лишена от нищо. Ако човек е кадърен, може да се устрои добре и в България. В чужбина бих отишла само на екскурзия - да видя интересни и красиви места. Иначе какво ми е нужно: книги, филми, зала за тренировки и някоя стръмна пътека в планината - а това си го имам и тук . А, случи се нещо не много приятно: харесахме се с едно момче - българин, който живее в чужбина. На мен не ми се ходи там, а той никак, ама никак не иска да се върне тук, заради явните неуредици в страната ни. Та така - понякога любовта страда от големите разлики в стандарта , но какво да се прави... Я да му пратя едно голямо . И да ни пожелая .
__________________
Животът е вълшебен.
Отговори с цитат
  #88  
Стар 31st May 2008, 22:37
Аватара на Tsvetik
Tsvetik Tsvetik не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Montreux
Мнения: 494
По подразбиране

Моя милост за скромната си възраст освен по почивки на доста места, съм живяла в Дубай, а в момента съм в Швейцария (и скоро си тръгвам слава богу graduation yay ).

Съгласна съм с Yana ... най-хубаво се живее, в Дубай бяха най-хубавите ми 2 години имах щастието да опозная Емирствата доста добре, нещо което не мога да кажа за Швейцария, тук смених 2 градчета и не ми понася, дори нямам желанието.

Всичко ме дърпа към Близкия Изток и това си е - от малка съм така. А напуснах България от авантюризъм, исках нещо различно, в България се задушавах и както кава брат ми - добре, че напуснах защото се осъзнах и вчовечих, и прав е бил...

Сега ми предстои връщане в родината за дълга почивка, а следващата дестинация ще е отново Персийския залив. В коя държава тепърва ще решавам.
__________________
Never give yourself a haircut after three margaritas!!!
Отговори с цитат
  #89  
Стар 31st May 2008, 23:54
Аватара на DWP
DWP DWP не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Варна
Мнения: 5 527
По подразбиране

Tsvetik, респект!
__________________
say she wish she could cut my dick off and take it with her
Отговори с цитат
  #90  
Стар 1st June 2008, 00:27
Аватара на Tsvetik
Tsvetik Tsvetik не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Montreux
Мнения: 494
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DWP
Tsvetik, респект!
Благодаря ти всичките ми тогавашни приятели ме мислеха за луда - хората заминават за Западна Европа и САЩ, а аз поемах към Изтока. Но пък смея да твърдя, че точно там изградих себе си като характер и когато си тръгнах бях нов човек - майка ми не можеше да ме познае не че мястото действа на останалите така, може би силната ми привързаност, хората, спомените и хубавите моменти (и многото горчиви уроци) ме свързват толкова много с него, че да говоря с такова умиление за там.
__________________
Never give yourself a haircut after three margaritas!!!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Вашетомястозаживеене
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:40.