IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 18th November 2017, 19:39
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

Да, доктора искаше да ми сложи 500, но аз само като ги видях изпаднах в ужас - сигурно защото винаги съм била с почти нулев старт, пък и тогава бях с 8-9 килограма по слаба, притеснявах се да не стана като крава. Сега няколко години по -късно обмислям операция за по-голям кубик

Освен това под мускулното намалява от обема, така ми се струва
__________________
When you reach for the stars, you may not get one, but you won't come up with a handful of mud, either
Отговори с цитат
  #12  
Стар 18th November 2017, 19:56
Aleks27 Aleks27 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2017
Мнения: 22
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dayana B. Виж мнението
И според мен сложи 425.Каква марка ще са?Имаш ли начален старт?Ако е удобно би ли споделила каква ще е цената на операцията?Наскоро чух за цени,доста над тези в сайта му,а не ставаше въпрос за повдигане или нещо по-специфично,което се таксува по-скъпо.Просто искам да си сверя информацията.
Значи аз дори отидох с нагласата, че ще ми каже, 290-330... нещо от този сорт. Както казах, след раждането и кърменето останах почти без нищо (мое мнение). Стоянов каза, че не е толкова зле положението, колкото го описах преди да се съблека и че гръдният ми кош, жлезата и тн. позволяват 375 или 425FF. Което за мен първоначално дори беше стряскащо. Имплантите са МакГан и цената е 4400 евро или 8600 лв. приблизително. Тези до колкото съм информирана са предпочитани от него и най-високи като цена, но и в сайта цената е същата, както на консултацията. Не е включен само сутиена например за след операция 130 лв...

Последно редактирано от Aleks27 : 18th November 2017 на 20:58
Отговори с цитат
  #13  
Стар 18th November 2017, 22:35
Аватара на Dayana B.
Dayana B. Dayana B. не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 202
По подразбиране

По мое лично мнение,Стоянов има доста добро око и перфектно може да прецени какъв кубик би бил най Ок.
Аз бих сложила максимума,който ми предложи.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 18th November 2017, 22:54
Aleks27 Aleks27 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2017
Мнения: 22
Smile

:
Цитирай:
Първоначално написано от Dayana B. Виж мнението
По мое лично мнение,Стоянов има доста добро око и перфектно може да прецени какъв кубик би бил най Ок.
Аз бих сложила максимума,който ми предложи.
Надявам се, че е така и ще му се доверя. Убедих се, че на всяка жена, структура и естествена гърда имплантите стоят различно... дори и съпругът ми каза, да слагам по-големите щом искам и така.
Ще се доверя и на Вас, дами
Отговори с цитат
  #15  
Стар 18th November 2017, 22:59
Аватара на Dayana B.
Dayana B. Dayana B. не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 202
По подразбиране

Успееех !
Отговори с цитат
  #16  
Стар 19th November 2017, 10:51
Aleks27 Aleks27 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2017
Мнения: 22
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dayana B. Виж мнението
Успееех !
Благодаря!
Ще ми разясните ли само как стоят нещата със сутиените? Разбрах за някакви на Триумф, но темите, които четох бяха от 2012.... Благодаря
Отговори с цитат
  #17  
Стар 19th November 2017, 11:17
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Аз съм с Ментор, по времето когато се информирах за марка/модел това бяха най-добрите и изпитани във времето импланти (това е лично мнение и не го налагам на никого).

Относно тренировките при всеки е различно, но както е казал ИС поне едни месец след операцията трябва да се пазиш. Никакво вдигане на тежести и натоварване на гръден кош. За бягане ти препоръчвам да слагаш 2 спортни сутиена, колкото по-стегнати и неподвижни са гърдите, толкова по-добре.

Спортен сутиен, който съм ползвала аз е на Триумф "Triaction".... много отдавна вече не го ползвам, но в началото е задължително. Сега си нанкам с едни еФтинки безшевни от Жъмбо 3 уева парчето...

Относно подготовката за операцията и престоя там, това което бих те посъветвала е да се сдобиеш с горнище на пижама мъжки тип.... с копчета отпред, въпреки че по спомен момичетата, които са се оперирали при ИС казват, че е доста топло и са си перкали по сЮтен.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 20th November 2017, 08:59
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Аз съм оперирана при Ильо. Има много точно око и направи гърдите ми точно каквито исках. За операцията, аз се оперирах на 30.11. стаята беше доста топла и си бях само по сутиен и долнище анцуг. За изписването си вземи някаква жилетчица или каквато и да била блузка да се закопчава с цип или копчета, защото ще ти е доста сложно да си вдигнеш ръцете да се облечеш. Сутиена беше триумф енерджи, изписа ми го доктора точната марка и размер. Купих си го от най-близкия МОЛ, в случая Сити център. Струваше 80 лв.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 20th November 2017, 11:22
Aleks27 Aleks27 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2017
Мнения: 22
Smile

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Аз съм с Ментор, по времето когато се информирах за марка/модел това бяха най-добрите и изпитани във времето импланти (това е лично мнение и не го налагам на никого).

Относно тренировките при всеки е различно, но както е казал ИС поне едни месец след операцията трябва да се пазиш. Никакво вдигане на тежести и натоварване на гръден кош. За бягане ти препоръчвам да слагаш 2 спортни сутиена, колкото по-стегнати и неподвижни са гърдите, толкова по-добре.

Спортен сутиен, който съм ползвала аз е на Триумф "Triaction".... много отдавна вече не го ползвам, но в началото е задължително. Сега си нанкам с едни еФтинки безшевни от Жъмбо 3 уева парчето...

Относно подготовката за операцията и престоя там, това което бих те посъветвала е да се сдобиеш с горнище на пижама мъжки тип.... с копчета отпред, въпреки че по спомен момичетата, които са се оперирали при ИС казват, че е доста топло и са си перкали по сЮтен.

Благодаря ти! Определено ще ми бъде от полза това за сутиените и не само.....
Колко време се носи този сутиен? Като мине малко време ще мога да си нося дантелени нали? Тези неща изобщо не ги обсъдих с ИС.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 20th November 2017, 11:28
Aleks27 Aleks27 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2017
Мнения: 22
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Аз съм оперирана при Ильо. Има много точно око и направи гърдите ми точно каквито исках. За операцията, аз се оперирах на 30.11. стаята беше доста топла и си бях само по сутиен и долнище анцуг. За изписването си вземи някаква жилетчица или каквато и да била блузка да се закопчава с цип или копчета, защото ще ти е доста сложно да си вдигнеш ръцете да се облечеш. Сутиена беше триумф енерджи, изписа ми го доктора точната марка и размер. Купих си го от най-близкия МОЛ, в случая Сити център. Струваше 80 лв.
На мен ИС беше първият хирург, който посетих и на когото се спрях, иначе имах часове за още двама негови колеги. Силно се надявам, че е преценил правилно и аз ще бъда доволна от резултата си. А за сутиена значи вече ги има по моловете? Четох много стари теми, че трябвало да се поръчват и тн.,
Ще споделиш ли дали толкова много боли следоперативният период? И кога горе долу се върна към нормалното ежедневие...

Благодаря ти!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Колебаниемежду
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:22.