IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 3rd September 2006, 07:40
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Значи нямаш моя проблем около очите
Отговори с цитат
  #32  
Стар 4th September 2006, 12:53
tina tina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 561
По подразбиране

Нещо не схващам Каква е връзката между това да се къпеш с вряла вода и после проблеми с очите след няколко години?Моля те дообесни,че съвсем се сбърках пък сега
Отговори с цитат
  #33  
Стар 4th September 2006, 19:18
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

аз доколкото знам кожата се отпуска при къпане с гореща вода. може би при нея се е отпуснала по лицето и по-специално покрай очите... 8)
Отговори с цитат
  #34  
Стар 8th September 2006, 19:04
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Девойки мили, да докладвам: В инструкцията на епилатора ми пише, че най-безболезнено е скубането последният ден от цикъла или първия чист. Та аз днес съм така и се оказа, че е абсолютно вярно. Направо почти си пях и се щавих. Само по бедърцата отгоре най-ме боли, ама днес се търпи. На триъгълника даже по-малко ме боля.
Да питам и още нещо. Моите краци са бръснати 25 г. и сега не поникват, или по-точно не се виждат вече 4-5 дни, ама още не са ми абсолютно гладки краката от коляното надолу. На порции ли растат космите? Нямам още подкожни, кога да ги чакам?
А, и последно, може ли някоя от вас да ми следи цикъла, така итака вече му споделих графика
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат
  #35  
Стар 8th September 2006, 20:20
Аватара на Tsvetik
Tsvetik Tsvetik не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Montreux
Мнения: 494
По подразбиране

Ха, това за първи път го чувам, аз ползвам епилатор само за подмишници, иначе навсякъде другаде ме боли, осооообено бедрата, а на триъгълника ми разранява кожата, въпреки, че като пробвах нямаха и 3 мм дължина ще взема да пробвам следващия път, мерси за инфото!!!

На порции растат, но то си зависи от много неща, при всеки е различно, дори и да ги махнеш всичките наведнъж после ще ти израстат наполовина и ще ти се сторят доста по-малко, но всъщност това е лъжливо защото те пак ще порастнат, просто по друго време. Първите след махането би трябвало да поникнат най-рано на 10ти ден /ако не си ги накъсала, а нистина са отскубнати от корен/, но пак всичко е индивидуално, има такива щастливки, на които им поникват на 4тата седмица както по рекламите затова ако ще имаш подкожни /не дай си боже/ още ти е рано да ги видиш

За цикъла мога да ти пратя един екселски файл с формат на календарче от онези, които така са подредени, че ако ти е точен цикъла да се пада един под друг на графиката.
__________________
Never give yourself a haircut after three margaritas!!!
Отговори с цитат
  #36  
Стар 8th September 2006, 20:48
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

мда, мен почва да ме боли още седмица преди мензиса.
а за космите - доколкото съм чела имат три фази на растеж, така че е нормално като махнеш едните другите веднага да порасват
Отговори с цитат
  #37  
Стар 11th September 2006, 16:59
{5q} {5q} не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: gabrovo
Мнения: 37
По подразбиране

аз имам на braun жълтия с представка за обезболяване ии никога не съм пробвала под мищниците ама след като ви чета мненията мисля да опитам и аз защото мен на краката поне първите 3-4мин ме боли после притръпва и аз мажа след това с мазен крем и след час два няма никакви точици
__________________
http://img411.imageshack.us/img411/574/untitledrw7.png
..:: Six billion people in the world, six billion souls ... and sometimes all you need is ONE::..
Отговори с цитат
  #38  
Стар 20th September 2006, 21:16
Аватара на Olivia
Olivia Olivia не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: london
Мнения: 1 477
Изпратете съобщение чрез ICQ до Olivia Изпратете съобщение чрез Yahoo до Olivia
По подразбиране

момичета абе да ви питам аз-понеже не се епилирам тъй като нямам мн.косми,но си взех епилатора сатинел-айс да си правя бикини.та въпроса ми е:как да движа епилатора по посока на косъма или обратно? направо умирам от болка
__________________
Най-добрите и красиви неща не могaт да бъдат видени или докоснати,те се усещат в сърцето!
Отговори с цитат
  #39  
Стар 20th September 2006, 21:20
Аватара на estrella
estrella estrella не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: София
Мнения: 649
По подразбиране

Ако успееш да го направиш с епилатора без да припаднеш от болка, лично ще ти издигна паметник. ( тука разни издръжливи мацки, дето ходят на кола маска да не се обаждат, вашия паменик вече се строи).

А по принцип епилатора се движи винаги СРЕЩУ посоката на растеж на косъма, за да може щипчиците да го захванат. Стискам ти палци.
__________________
Не съм сама. Много сме. И всички ние сме прекрасни като звезди.
Отговори с цитат
  #40  
Стар 20th September 2006, 21:26
Аватара на Olivia
Olivia Olivia не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: london
Мнения: 1 477
Изпратете съобщение чрез ICQ до Olivia Изпратете съобщение чрез Yahoo до Olivia
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от estrella
А по принцип епилатора се движи винаги СРЕЩУ посоката на растеж на косъма
__________________
Най-добрите и красиви неща не могaт да бъдат видени или докоснати,те се усещат в сърцето!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: епилаторКАКЪВ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:21.