IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 2nd December 2009, 10:35
Аватара на Целувчица
Целувчица Целувчица не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: в мечтите ти
Мнения: 12 059
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от жоро66
Сладиланката е в постоянно издирване на идеалния! А има ли такъв
__________________
Добрите момичета правят вечерята, а лошите питат какво ще има за закуска
Отговори с цитат
  #22  
Стар 2nd December 2009, 10:53
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Babri
Първо,бих поговорила с него съвсем искрено и откровено.Ще искам да сподели какъв е проблема и защо сексуалния ни живот не върви.Какво го притеснява,какво очаква от мен,иска ли да разнообразим нещо.Общо взето това.

А ако няма промяна,не знам какво ще направя,да се надяваме че никога няма да ми се случи

__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 2nd December 2009, 16:09
Аватара на Darini
Darini Darini не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Град: на гости съм на 3-тата планета
Мнения: 2 401
По подразбиране

Всичко може да се постигне,когато и двамата разговаряме.Разговорите са един от най-важните фактори за успешна връзка!!
Отговори с цитат
  #24  
Стар 2nd December 2009, 16:18
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране Re: Какво би направил ако имате сексуални проблеми с половин

Цитирай:
Първоначално написано от Rochellkaa
Цитирай:
Първоначално написано от sladylankata
Идеята ми дойде от един въпрос на Бабри!Моето мнение е веднага го сменям!А сега сте вие!
Прекалено наивно звучи това твое изказване.
По същата логика ще сменяш всеки партньор "веднага",защото дадено нещо не ти харесва.
Оставете ,детето-Слади,само да си строши главата.От личният опит,по-добър учител ,няма или както казва един мой приятел с който случайно живеем заедно "ВСЕКИ ИМА ПРАВО НА СОБСТВЕНА ТРАГЕДИЯ"
Отговори с цитат
  #25  
Стар 2nd December 2009, 16:25
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Абе, всеки казва, че ще щял да поговори, ама нещо в живота не е съвсем така.Обикновено се хваща първия, който няма подобни проблеми и се прибягва до изневяра.
Винаги съм бил "ЗА" разговорите, но и винаги ме е спирал страха от това, дали пък тя няма да ме вземе за ку-ку и съвсем да се скапят нещата.
Проблемът е, че все чакаме другия да започне тоя разговор, докато се окаже, че всъщност е вече твърде късно.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #26  
Стар 2nd December 2009, 17:01
Аватара на Rochellkaa
Rochellkaa Rochellkaa не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: NYC
Мнения: 1 457
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
винаги ме е спирал страха от това, дали пък тя няма да ме вземе за ку-ку и съвсем да се скапят нещата.
А,де... И мене това все ме е страх,ама пък ако не си кажеш какво те гложди какъв е смисъла от връзка,в която не можеш да споделиш всичко на партньора ?
Отговори с цитат
  #27  
Стар 2nd December 2009, 17:20
Аватара на Patety
Patety Patety не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 335
По подразбиране

И аз съм ЗА разговорите, а и пък винаги има как да се оправят нещата.Не захвърлям хората само защото нещо не върви, така е много лесно, а пък и за да не върви нещо винаги си има причина
__________________
Forgive me my nonsense, as I also forgive the nonsense of those that think they talk sense.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 2nd December 2009, 17:39
Аватара на rade
rade rade не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 186
По подразбиране

И аз говоря ама като няма кой да ме слуша какво да направя
__________________
Да вземеш решение да имаш дете е много важна стъпка.Това е да избереш сърцето ти да се разхожда извън тялото ти завинаги.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 2nd December 2009, 18:06
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
Абе, всеки казва, че ще щял да поговори, ама нещо в живота не е съвсем така.Обикновено се хваща първия, който няма подобни проблеми и се прибягва до изневяра.
Винаги съм бил "ЗА" разговорите, но и винаги ме е спирал страха от това, дали пък тя няма да ме вземе за ку-ку и съвсем да се скапят нещата.
Проблемът е, че все чакаме другия да започне тоя разговор, докато се окаже, че всъщност е вече твърде късно.
Да ,прав си!Аз мисля а и от личен опит знам,че хората когато са заедно,трябва да разговарят за проблемите си.Те не са само сексуални,извинете.Има мн. по-важни неща в съвместния живот от секса,като например имаме ли доходи да нахраним децата,имаме ли стабилна работа,притиснението какво се случва с децата ни ,когато не са в къщи и мн. подобни.Дойдат ли децата,всичко се върти само и единствено около тях.А секса............или го можеш или не.Това е вътрешно чувство,вътрешно усещане към партньора.Може до вчера да ти е харесвал,днес вече да не можеш да го понасяш да те докосва.Раждаш,напълняваш-мъжа вече не те намира за привлекателна,той-надебелява ,започва да ти смърди,естествено,че не ти е до секс с него.И какво да му кажеш или той на нея?Ако говорим за физическите упражнения в секса,да се надпреварваме кой по-така е майстор,то за мен това не е секс м/у хора които се обичат.Когато се обичат,всичко е спонтанно,няма ли я вече любовта,пикая ти аз на секса!
Отговори с цитат
  #30  
Стар 2nd December 2009, 18:17
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Бе как тъй сменяте с един замах Подобни изказвания ме водят само до един извод- че всъщност въпросния партньор въобще не съществува, затова го сменяте толкова лесно, щото е само на теория. Да, ама в действителност не стават баш тъй работите... освен ако не е само и единствено секс партньор.
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Каквобинаправилакоиматесексуалнипроблемиполовинката
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:41.