IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #321  
Стар 20th February 2010, 18:21
Аватара на mytoy
mytoy mytoy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 471
По подразбиране

А какъв е шанса като го обидиш да си вземе поука аз не мисля че трябва да се мъчим да променим хората спрямо нашите виждания за живота!
Прекалено бързо всичко което е било известно на нас умира или се изменя за да натякваш някакви твои или мои или на които и да е виждания особено в секса
  #322  
Стар 20th February 2010, 18:25
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mytoy
За мен културата на даден човек не е в това дали казва нещата директно а така да ги каже че хем да се разбере хем да не обиди човекът отсреща
Виж моето момче,аз никой не съм обидила.Ако трябва да обиждам с епитети,съм достатъчно вулгарна/целия пловдив може да го потвърди/,тая малката ще зяпне.Но тя не може да говори за семейството ми за детето ми,това са доста груби грешки.
Оставям на родителите й да се оправят с нея.
  #323  
Стар 20th February 2010, 18:28
Аватара на mytoy
mytoy mytoy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 471
По подразбиране

Първо съм мойто момче на майка ми и баща ми второ както казах никоя от двете не е права нито си ти човекът който ще каже гъза и къв ще е на 50 при положение че хората с години малко или много се поуспокояват в тая сфера нито тя е човека да обсъжда някои от семейството ти.
Не ме разбирай погрешно но човек е директен към хората които познава и на които му пука за тях не виждам що толкова се вживя да съдиш кои задник къв е и т.н
  #324  
Стар 20th February 2010, 18:28
Аватара на Tasho
Tasho Tasho не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2010
Град: Руска федерация/Плесецк
Мнения: 71
По подразбиране

Ама че тема се е заформила тук!
  #325  
Стар 20th February 2010, 18:29
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mytoy
А какъв е шанса като го обидиш да си вземе поука аз не мисля че трябва да се мъчим да променим хората спрямо нашите виждания за живота!
Прекалено бързо всичко което е било известно на нас умира или се изменя за да натякваш някакви твои или мои или на които и да е виждания особено в секса
Тук говорим за елементарно възпитание.Нали все пак трябва да се съобразиш,че този форум е за пълнолетни,не за деца и именно и за това пишем по-разкрепостено.Не може да се правят такива изказвания от деца пред техните родители/хипотетично казано родители/.Звучи малко..........тук ми го подават ,там си го слагам...................Тя идея си няма за секс,любов и отношения м/у мъж и жена.Тя е дете,не жена.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Нестандартниместазасекс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:56.