IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 20th September 2007, 18:37
Slyn4islava Slyn4islava не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: around
Мнения: 1 184
По подразбиране

А как си направи изводи от поста на момчето, че се храни нездравословно?
__________________
"....I want you love and I want your revenge,
I want you love, I don't wanna be friends...."
Отговори с цитат
  #12  
Стар 22nd September 2007, 20:26
barby85 barby85 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 8
По подразбиране

Аз пък съм много доволна от това! Пих го под лекарски контрол и по определена схема в началото по 2 на ден, а после през ден, ама не си спомням точно. Имах ужасно акне, а сега след курса с него и 5 години по-късно е голяма рядкост да ми излезе някоя пъпка!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 20th March 2008, 18:41
tiltless tiltless не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 1
По подразбиране

Някой пил ли го е това лекарство.
Който го е пил може ли да ми каже кой доктор от кой град му го е изписал щото днес втори доктор ми отказва да го изпише с основание, че имало много странични ефекти.
На тоя втория професора едно време му казал да не го изписва на лица по малки от 35г и той така ще си отиде човека с това разбиране.

Може ли да се купи свободно без рецепта и от къде и на каква цена.
Който има някаква информация моля да я сподели
Отговори с цитат
  #14  
Стар 20th March 2008, 19:57
Аватара на cristiano7
cristiano7 cristiano7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 350
По подразбиране

пиша ти по информация от преди година и половина:

Аз ходих при лекар, отказа да го предпише...отидох при друг...и той отказа....отебах всякакви лекари, ...намерих лекарството с голям зор....в една аптека тук в Стара Загора...наложи се да го поръчват от Германия заедно с другите им заявки...не ми искаха рецепта...струваше 120 лв опаковката....за целия курс на лечение си купих общо 10 опаковки (недей купува наведнъж всички опаковки, може да не ти понесе леакрството и да се прекараш с толкова пари)....във всяка има по 30 капсули...пиех по 2 капсули дневно (това прави 40 мг дневна доза) ...целият курс продължи около 4-5 месеца...акнето се излекува напълно! Е от време на време се случва да се появи някоя пъпчица, но на кого не се случва??
Прочети и сайтът който са ти посочили по-горе за да се информираш за дозировката, страничните ефекти и т.н.
Цитирай:
Първоначално написано от cranberry
http://www.roche.bg/roche/default.aspx?page=products&prodid=35
Успех!!!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 28th March 2008, 14:35
Angieee Angieee не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 34
По подразбиране

Мен пък искат да ми го изпишат...и съм все още в чуденка . четох, че влияе много зле на ставите-възпалявали се,болят ги...при голяма част от вземащите това лекарство. Виждам че swim_fan го е взимал, моля те сподели ти получи ли някакви странични ефекти? Моето акне не е толкова зле...много съм далеч от онези ужасяващите акнета,но не търпи никакво друго лечение. Понякога лицето ми се изчиства почти напълно,после пак се появяват и така във вечно омагьосан кръг се въртя. Пък и съм много суетна жена и вече ми писна от тези гадини.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 28th March 2008, 15:46
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Angieee,моя приятелка ходи при дерматолог и пита за това лекарство.Докторката категорично й отказала да го изпише поради много странични ефекти.Получавали се лимфоми при доста висок % от пациентите.

И май бил спрян от производство.

Сега вече има други лекарства,които добре повлияват акнето в дълъг период от време!
Отговори с цитат
  #17  
Стар 28th March 2008, 17:15
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Angieee
Мен пък искат да ми го изпишат...и съм все още в чуденка .
Моето акне не е толкова зле...много съм далеч от онези ужасяващите акнета,но не търпи никакво друго лечение.
Понякога лицето ми се изчиства почти напълно,после пак се появяват и така във вечно омагьосан кръг се въртя.
А на какво друго лечение си се подлагала ?
Хормоните ти изследваха ли ги ?
Отговори с цитат
  #18  
Стар 28th March 2008, 18:13
Angieee Angieee не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 34
По подразбиране

Здравейте, наистина страшни неща може да се прочетат за това лекарство по чуждите форуми,но истината е че всеки организъм реагира различно. Просто при едни има някакви странични ефекти при други няма.Истината е,че това лекарство е на маркета от толкова много години,че не вярвам ако % на сериозните странични ефекти е висок да не са взети мерки досега да го спрат. Хич,не ми се иска да го \"пробвам\",но... Колкото до това какво съм опитвала,като изключим мазилата които край нямат последно бях на тетрациkлин по специална сxема за 1 месец без ефект! Пробвала съм и хомеопатични лекарства,пробиотици...пак без успех. Една \"козметичка\" в Борех ме подложи на най-новия им лазер,които лекувал акнето(убивал бактерията),взема ми 450 лв и ефекта беше 0,дори бих казала,че положението ми драстично се влоши. Разбрах,че същото \"действие\" е имало и при други суфорумнички. От хормоните Пролактина ми се оказа висок и съм на половината на лечението...засега не съм видяла ефект xurxy лицето ми. Забравих да кажа,че пих и Дяне 35 за 6 месеца и пак не се повлиях..
Отговори с цитат
  #19  
Стар 28th March 2008, 18:39
Аватара на cristiano7
cristiano7 cristiano7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 350
По подразбиране

доста обезкуражително звучи всичко това, Angieee

Roaccutane не се препоръчва на жени които са бременни или им предстои в бъдеще да раждат, защото може плодът да се повлияе от лекарството....дори и да е било спряно преди бремеността, то остават някакви следи от него в кръвта и би могло да му навреди. Иначе за мъже е ОК. Поне при мен махна всичко . Страничният ефект се изразяваше в това че кожата и устните ми изсъхваха, но с хидратиращи средства се справях с проблема....А забравих, и очите губят от влажността си и ми се наложи няколко пъти да си слагам капки, ....неприятно, но няма как....едното винаги е за сметка на другото
Отговори с цитат
  #20  
Стар 28th March 2008, 18:48
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Баща ми навремето се пребори с упоритото си акне, след като му изработиха специална автоваксина в Института по заразни и паразитни болести.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ROACCUTANE
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:39.