IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 25th January 2007, 12:13
Loli Loli не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 154
Изпратете съобщение чрез MSN до Loli
По подразбиране за Зара аутлет??

Здравейте, момичета!
Доста неща се изписаха за Зара и Манго, за това кой харесва едните и кой другите, кои дрехи са по-хубави и кои - не. Обаче на мен друго ми е любопитно... Защо "аутлети" точно ще отварят? Толкова ли нямаме "достойнство" да отворят и магазини с нови неща... Вярно е, че не сме много богати, но пък ние си решаваме колко и какви пари да отделим за дрехи... Ей, така си мисля, все пак Зара не е най-скъпата марка на света, та да прави у нас само аутлети... нали? Иначе аз харесвам и двете марки, стига дрехата да е хубава и да ми седи добре
Отговори с цитат
  #2  
Стар 25th January 2007, 12:30
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

не е скъпа, но за бг стандарти идва скъпи4ка. не е 4ак на нивотона gap, да ре4ем като цени, но е по-скъпо от манго. освен това, за да отворят магазин, а не аутлет, нали се сещаш, 4е някой трябва да кихне малко пари, които да си изпере чрез магазина, а явно не се намира такъв. не че няма още пари за пране, ама...
__________________
I'm hangin' on your words
Livin' on your breath
Feelin' with your skin
Will I always be here ???
Отговори с цитат
  #3  
Стар 25th January 2007, 13:18
Loli Loli не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 154
Изпратете съобщение чрез MSN до Loli
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cranberry
не е скъпа, но за бг стандарти идва скъпи4ка. не е 4ак на нивотона gap, да ре4ем като цени, но е по-скъпо от манго. освен това, за да отворят магазин, а не аутлет, нали се сещаш, 4е някой трябва да кихне малко пари, които да си изпере чрез магазина, а явно не се намира такъв. не че няма още пари за пране, ама...
Сигурно си права за това, че някой трябва да си изпере някой лев (или хиляди левове), за да имаме що годе добри магазини, ама си е несправедиво... Кво да се прави, че живеем в такава държава... Както и да е, лично нямам против аутлетите (дори доста звезди си пазаруват от аутлети), все пак модата не се променя от ден за ден, а модните тенденции траят 2-3 минимум години... Така че пак ще има какво да си купим
Отговори с цитат
  #4  
Стар 25th January 2007, 13:23
Аватара на katie
katie katie не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Germany
Мнения: 1 300
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cranberry
не е скъпа, но за бг стандарти идва скъпи4ка. не е 4ак на нивотона gap, да ре4ем като цени, но е по-скъпо от манго.
Само исках да кажа - това не е вярно! 60% от гардероба ми е zara/mangо - една и съща ценова категория са, поне в Германия. Даже имам чуството че mango е малко по-скъпо.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 25th January 2007, 16:26
Loli Loli не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 154
Изпратете съобщение чрез MSN до Loli
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от katie
Цитирай:
Първоначално написано от cranberry
не е скъпа, но за бг стандарти идва скъпи4ка. не е 4ак на нивотона gap, да ре4ем като цени, но е по-скъпо от манго.
Само исках да кажа - това не е вярно! 60% от гардероба ми е zara/mangо - една и съща ценова категория са, поне в Германия. Даже имам чуството че mango е малко по-скъпо.
За тукашните стандарти не е нито много скъпо, нито пък много евтино да се пазарува в Манго. Не е по джоба на всеки, но пък на разпродажби може да се намерят наистина хубави неща на добри цени. Аз Зара пазарувам от Турция, където цените са като тези на Манго, така че мисля и тук ще е нещо такова...
Отговори с цитат
  #6  
Стар 25th January 2007, 16:52
ego ego не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: sofia
Мнения: 14
Изпратете съобщение чрез ICQ до ego
По подразбиране

аз мисля, че е прекрасно, че зара отваря точно outlet - още повече, че за разлика от стандартния случай, българите, които отваря зара имат право да селектират колекциите, така че да подберат най-подходящото за нашия пазар. за цените няма да споря - последните неща, които си взех от зара са три рокли (средно по 60-90 евро), дънки (49 евро) и палто (около 200 евро). Хубавото при тях е че ужасно бързо реагират на тренда - в последната им колекция например има лачени обувки с платформа, които са едно към едно с чифт на прада. разликата в цената беше около 10 пъти. освен това зара предлага много базови неща, които могат да се носят доста след актуалния сезон. колкото до оригиналния магазин - в зара в румъния например, където стандартът е поне два пъти по-висок, магазинът беше празен.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 25th January 2007, 21:15
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от katie
Цитирай:
Първоначално написано от cranberry
не е скъпа, но за бг стандарти идва скъпи4ка. не е 4ак на нивотона gap, да ре4ем като цени, но е по-скъпо от манго.
Само исках да кажа - това не е вярно! 60% от гардероба ми е zara/mangо - една и съща ценова категория са, поне в Германия. Даже имам чуството че mango е малко по-скъпо.
визирах унгария, тва ми е най-пресния пример с база за сравнение. 4увам, 4е и двете марки в страни като испания и кипър били по-евтини дори от бг.
__________________
I'm hangin' on your words
Livin' on your breath
Feelin' with your skin
Will I always be here ???
Отговори с цитат
  #8  
Стар 25th January 2007, 21:15
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Loli
ама си е несправедиво...
животът като цяло е несправедлив, кво да се прави
__________________
I'm hangin' on your words
Livin' on your breath
Feelin' with your skin
Will I always be here ???
Отговори с цитат
  #9  
Стар 25th January 2007, 21:20
blonde blonde не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 292
Изпратете съобщение чрез ICQ до blonde
По подразбиране

Във Франция,Манго си е съвсем нормална марка в съотношение цена-заплата.

А на Зарата пише Made in Bulgaria
Отговори с цитат
  #10  
Стар 25th January 2007, 21:21
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от blonde
А на Зарата пише Made in Bulgaria
ахахах верно ли
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: заЗарааутлет
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:59.