IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #321  
Стар 26th July 2008, 09:12
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Allure_
Благодаря.На 9 август заминавам за Приморско.Първоначалния план беше Лозенец,повече ми се искаше там,ама така се стекоха обстоятелствата. На мен Блу Пойнт вече са ми любими,даже съжелявам,че не взех и втория на тази марка,по-интересен беше,но пък синия прецених,че ми стои по-добре.Абе,трудна работа е пазара с мен,и аз не се издържам понякога.
Черният страшно ми хареса ... Много ли е скъп..?
Отговори с цитат
  #322  
Стар 26th July 2008, 11:19
Аватара на Mycka
Mycka Mycka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Блондландия
Мнения: 2 353
По подразбиране

на мен лично ми харесват банските от този тип http://catwalkfashion.co.uk/wp-conte...s-and-tips.jpg
http://www.jl-harley.com/var/plain/s...wear_large.jpg
http://img.diytrade.com/cdimg/622028...r_clothing.jpg
не ми допадат банските с банели,защото мноог бавно съхнат от водата
но от 2-3 години вечер се пека само по прашки,защото ме дразни да имам разлика и да остават гърдите ми бели
но...не съм се престрашила още да ходя на нудистки плаж де
__________________
"I'm not here for entertainment!You don't really wanna mess with me tonight ..."
Отговори с цитат
  #323  
Стар 26th July 2008, 13:08
Аватара на Allure_
Allure_ Allure_ не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 1 270
По подразбиране

Гуен, 71лв май беше.Взех го от Seven Seconds на Пиротска,но и в ЦУМ го имаше този модел.
Отговори с цитат
  #324  
Стар 26th July 2008, 16:37
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Allure_
Благодаря.На 9 август заминавам за Приморско.Първоначалния план беше Лозенец,повече ми се искаше там,ама така се стекоха обстоятелствата. На мен Блу Пойнт вече са ми любими,даже съжелявам,че не взех и втория на тази марка,по-интересен беше,но пък синия прецених,че ми стои по-добре.Абе,трудна работа е пазара с мен,и аз не се издържам понякога.

И аз не се понасям понякога и не се здържам с шопинга, често прекалявам.

Твоите бански са много хубави, и ти желая страхотно изкарване на морето, а и е важно с кого а, не чак толова къде!

Аз си купих ето този http://media.snimka.bg/0193/006640386-big.jpg , поръчах го по нета и за едн ден го докараха, в Перник баба ми го взе и плати, много е евтин 43лв, а е точно това което исках.


Купих си още два , но са от тук от Dubai, но вече ги пратих за БГ в колет.
Единият е цял но много изрязан имитиращ jeans, а дригият е пиловинки, зелен(като водорасли малко имитира)долнищетто е прашка но върви с тесна мини поличка с която можеш и навсякъде да си ходиш.
Отговори с цитат
  #325  
Стар 26th July 2008, 16:38
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Allure_
Гуен, 71лв май беше.Взех го от Seven Seconds на Пиротска,но и в ЦУМ го имаше този модел.
Благодаря ти, наистина е страхотен и си заслужава парите... Аз тепърва ще обикалям за бански...
Отговори с цитат
  #326  
Стар 26th July 2008, 17:43
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Аз пък днес видях моя нов бански на 1/2 цена Много мразя така, но аз го взех перди 2 месеца и изкарах няколко плажа и море с него (самоуспокоявам се ). Долнището вече се отпусна и ми е широко
Гуен, днес обикалях магазините и банските са намалени почти навсякъде. Дано имаш добро попадение
Отговори с цитат
  #327  
Стар 5th August 2008, 13:19
Аватара на mickey_82
mickey_82 mickey_82 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: USA;Sofia
Мнения: 388
По подразбиране

Момичета помагаите спешно,още не мога да намеря място да си оправя банския(да ми го коригират).Ходих на женския пазар,но там не могат(благодаря за информацията все пак).Заминавам в петък-моля ви ако някой знае къде да отида да каже.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: БАНСКИ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:11.