IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 31st July 2008, 11:11
Аватара на trigers
trigers trigers не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 638
По подразбиране Липофилинг

здравейте на всички!доста почетох из темите за устни и нещото, което разбрах за себе си като че ли от вашите думи е, че липофилингът май май се очертава като начинът, по който бих си уголемила устните.
Моля, споделете дали сте доволни, за цени, за лекари и клиники, също така за това дали бързо се въстановява... и всякакви полезни неща
благодаря предварително
Отговори с цитат
  #2  
Стар 4th August 2008, 20:17
Аватара на trigers
trigers trigers не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 638
По подразбиране

Отговори с цитат
  #3  
Стар 5th August 2008, 07:52
danas danas не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 1 124
По подразбиране

мога само да кажа,че няма трайност при този метод,ако можеш да понесеш няколко процедури без гаранция,че ще имаш устни давай..................
Отговори с цитат
  #4  
Стар 5th August 2008, 08:55
Аватара на trigers
trigers trigers не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 638
По подразбиране

хъм, аз пък точно това прочетох, че ефекта бил даже мноооого траен
Отговори с цитат
  #5  
Стар 5th August 2008, 09:23
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Ами,зависи от организма,доколко ще успее да съхрани мастните клетки!

При някои мацки,се наложи 2-ри липофолинг,тъй като от 1-я не беше останало нищо в устните!

Но съм чувала,че тези клетки,които успеят да се закачат/образно казано/,остават завинаги!
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 5th August 2008, 10:04
Аватара на trigers
trigers trigers не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 638
По подразбиране

точно това ми звучи примамливо- че си става част от теб и си живее ..знам ли по-нормално
Отговори с цитат
  #7  
Стар 11th September 2008, 01:31
didon didon не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 22
По подразбиране

моя близка го направи.Наистина има резултат,но повечето момичета небиха били доволни...Това,от което тя се оплака е,че първите 5 дни не приличаш на човек,а и още две седмици се престрашаваш да се покажеш пред хората с риск да те помислят за откачена...Още не е набрала смелост да повтори,въпреки ,че и се иска...
Иначе устните наистина са и много хубавки...но-съвсем деликатни...Предполагам,че за мацка,която иска нещо по-така ще и се налага да го рпави няколко пти
Отговори с цитат
  #8  
Стар 12th September 2008, 20:32
emanuela_vt emanuela_vt не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 29
По подразбиране

Решила съм да си слагам нещо трайно- липофилинг или силиконец, ама не мога да разбера има ли някой доволен от липофилинга и има ли някой, който да не се оплаква от силикона..... Много противоречиви мнения много нещо....
Отговори с цитат
  #9  
Стар 13th September 2008, 20:17
didon didon не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 22
По подразбиране

аз много харесвам мойта позната с липофилинга.Определено има нужда от още,ако иска да е по-секси,но устните в момента са и перфектни.Имам предвид съвсем добр оформени и с плътност.За сега не го е повтаряла...

Нейния доктор май е възприел тактиката да се застрахова финансово,като взима 3000лв,а повторенията са ти съвсем евтини...ХМ,обаче дали ще отидеш за такова не се знае.

От друга страна,това което чета,чеима за по750лв липофилинг,ми тоооо,горе долу колкото КИСА .А май-май с мазнина все пак има по-голям шанс да остане нещо за винаги...поправете ме ако греша
Отговори с цитат
  #10  
Стар 15th September 2008, 15:39
Аватара на demili 1
demili 1 demili 1 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 443
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от didon
аз много харесвам мойта позната с липофилинга.Определено има нужда от още,ако иска да е по-секси,но устните в момента са и перфектни.Имам предвид съвсем добр оформени и с плътност.За сега не го е повтаряла...

Нейния доктор май е възприел тактиката да се застрахова финансово,като взима 3000лв,а повторенията са ти съвсем евтини...ХМ,обаче дали ще отидеш за такова не се знае.

От друга страна,това което чета,чеима за по750лв липофилинг,ми тоооо,горе долу колкото КИСА .А май-май с мазнина все пак има по-голям шанс да остане нещо за винаги...поправете ме ако греша
При кой доктор си еправила липофилинг твойта приятелка?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Липофилинг
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:18.