IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 19th January 2007, 20:04
Аватара на seadd
seadd seadd не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 404
По подразбиране

Отговори с цитат
  #42  
Стар 19th January 2007, 21:18
Аватара на joy
joy joy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Варна
Мнения: 488
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от seadd
Абе аз си знам колко се разминавам след две неуспешни ринопластики !!
За което наистина съжалявам. Просто си мисля, че и в България се намират хирурзи , които могат да се справят добре. А и много ми беше харесал един пост на yavor, който казваше че това не е пластелин, та да се моделира точно както на нас ни се иска.
Отговори с цитат
  #43  
Стар 19th January 2007, 21:25
rita rita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 23
По подразбиране

ами точно защото не е пластелин си плащаш скъпо и прескъпо с презюмцията, че тези които ти вземат парите в замяна на моделирането,умеят да го правят до съвършенство. Дали ако ти кажат...ще го помоделираме малко..ама не се знае какво ще се получи..дали някои би платил няколко хиляди лева за такъв опит?? Моделират само тези, които го могат, срещу висока цена. Така е по цял свят. А тук за какво плащаш? За да те обезобразят?
Отговори с цитат
  #44  
Стар 19th January 2007, 21:42
Аватара на seadd
seadd seadd не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 404
По подразбиране

Отговори с цитат
  #45  
Стар 21st January 2007, 13:31
SheLLia SheLLia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 51
По подразбиране

точно защото всеки пише каквото му се прииска не вярвам на никой тук .... другиден ми предстои операция дано всичко мине наред и пак ще пиша да споделя моите впечетления от лекарите , а от носа впечетленията ще мога да ги сподела след 15-20 дена като ми свалят гипса.
П.С...да стискате палци , ей
Отговори с цитат
  #46  
Стар 21st January 2007, 13:37
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от SheLLia
точно защото всеки пише каквото му се прииска не вярвам на никой тук .... другиден ми предстои операция дано всичко мине наред и пак ще пиша да споделя моите впечетления от лекарите , а от носа впечетленията ще мога да ги сподела след 15-20 дена като ми свалят гипса.
П.С...да стискате палци , ей
Твое право е да не вярваш на никой но преди това погледни снимките ми и си направи сметка какво може да ти се слу4и и дали после ще имаш необходимата сума да поправиш стореното!Упех!Стискам ти палци!
Отговори с цитат
  #47  
Стар 21st January 2007, 16:57
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране успеххххх

Цитирай:
Първоначално написано от SheLLia
точно защото всеки пише каквото му се прииска не вярвам на никой тук .... другиден ми предстои операция дано всичко мине наред и пак ще пиша да споделя моите впечетления от лекарите , а от носа впечетленията ще мога да ги сподела след 15-20 дена като ми свалят гипса.
П.С...да стискате палци , ей
стискам ти палци, и нямам търпение да споделиш, надявам се да пишеш в тема "Доволни от ринопластика"
Отговори с цитат
  #48  
Стар 21st January 2007, 17:47
SheLLia SheLLia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 51
По подразбиране

и аз се надявам да пиша там,защото чесно казано доста си ме е страх след като виждам колко недоволни има.утре заминавам ... няма за кога да се отказвам дано само всичко мине добре.като се върна ще пиша как е минало и снимки ще сложа
Отговори с цитат
  #49  
Стар 25th January 2007, 17:53
SheLLia SheLLia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 51
По подразбиране

най-после всичко мина.чувствам се добре,макар че изглеждам доста зле.за сега не съм си видяла носа,но имам чувството че ще ми хареса.след малко ще сложа снимки като излезнах от операция как изглеждах и днес как изглеждам.въпреки че са минали само 2 дена от операцията ми се чувствам много по-добре.не било чак толкова страшно както си го представях , само тея пусти тампони много боли като се свалят...общо взето от цялата операция май май това е по-гадничко.но все пак се радвам че всичко за сега мина добре,надявам се като свалят гипса да си харесам и носа ...
Отговори с цитат
  #50  
Стар 25th January 2007, 18:10
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Честито ти ново носле И бързо възстановяване
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ринопластикаобицананоса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:32.