IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #111  
Стар 28th April 2011, 14:39
sevi2121 sevi2121 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 2
По подразбиране

Ето как стоят нещата. От година и половина със мъжът ми се занимаваме с ЛР. В момента караме VW polo, чисто ново и станахме с титла джуниър мениджъри. Козметиката е невероятна и преди сме имали възможности да използваме супер кчествени неща, защото държа на вида си, но сега за мен има само тази марка. Просто всики неща са невероятни. 2-ро има цяла специалност " МЛМ мениджмънт", който е измислен преди 100на години, затези които смятат че е пирамида. Просто сте НЕВЕЖИ. 3-то за мерцедесите. Приятел гостува в предаването на Камелия по тема "да сме влюбени в професията си или нещо такова" и тпой кара Мерцедес Е класа връчиха я миналата гподина, както И още 5 човека само за София. И последно ТОВА Е ЗА ХОРА НА КОИТО ИМ СЕ РАБОТИ. ИМА ХОРА НА КОИТО ИМ ДАЙ ПРОБЛЕМИ ТЕ ЩЕ ТИ НАМЕРЯТ РЕШЕНИЕ И ТАКИВА, НА КОИТО ИМ ДАЙ РЕШЕНИЕ И ТЕ ЩЕ ТИ НАМЕРЯТ ПРОБЛЕМИ. Аз преди 1 1/2 год избрах второто. и преди бях успешна в кариерата си, но сега съм и успешна и спокойна и щастлива.
Отговори с цитат
  #112  
Стар 4th May 2011, 13:19
oci oci не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 1
По подразбиране

ДО bLUE EYE Здравей , не се познаваме но познавам няколко човека като теб - такива които си мислят че са успели като карат ЛР Поло, и може и моментно да е така. Интересно е скоро като разберат хората че не ти подаряват мерцедес или пола а ти плащат лизинга месец по месец и АКО НЯКОЙ МЕСЕЦ ГРУПАТА ТИ НЕ НАПРАВИ НЕОБХОДИМИЯ ОБОРОТ ЛР СПИРА ДА ТИ ПЛАЩА ЛИЗИНГА И ТИ ИЗБИРАШ: ЗАБРАВЯШ ЗА КОЛАТА ИЛИ ПАЛЩАШ ЗА МЕСЕЦА ОТ ДЖОБА СИ! ЛР е фирма от 2 години не от 25, поне собствениците и МЛМ са от 2 години и този супер удърен маркетинг е от 2 години, преди това е била малка немска фирмичка, произвеждаща що годе сносни продукти. Сега ЛР е еврейска машина за бързо забогатяване, която като изчерпа ресурса ще стане фирма за друго. Има и още нещо интересно: фармацията (или фирми за здраве) НИКОГА НЯМА ДА ИЗЛЕКУВАТ СВОИТЕ ПАЦИЕНТИ - ТОВА БИ ГИ ДОВЕЛО ДО ФАЛИТ, ТЕ ИМАТ ЗА ЦЕЛ ДА ДЪРЖАТ КЛИЕНТИТЕ СИ В ПОЛУЗДРАВЕ ЗА ДА ПЕЧЕЛЯТ ОТ ТЯХ ДО КАТО МОГАТ. Пожелавам Ви здрае и да нямате нужда от макиаж, добавки и кремчета, спортувайте и яжте проста храна, движете се исе обичайте. А на тези дето не им се работи, та затова да почват МЛМ да се сетят колко пари се набиват за семинари, кафета, мобилни телефони и още нещо ЗА ДА ВЗИМАШ ПАРИ ОТ ЛР ТРЯБВА ДА ИМ РАВИШ ВСЕКИ МЕСЕЦ ПОРЪЧКА МИНИМУМ 200ЛВ (ПЕЧАЛВАТА ТИ МОЖЕ И ДА Е 15ЛВ) НЕ БЪДЕТЕ МЪРЗЕЛИВИ И ГЛУПАВИ!
Отговори с цитат
  #113  
Стар 4th May 2011, 13:47
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от oci Виж мнението
ДО bLUE EYE Здравей , не се познаваме но познавам няколко човека като теб - такива които си мислят че са успели като карат ЛР Поло, и може и моментно да е така. Интересно е скоро като разберат хората че не ти подаряват мерцедес или пола а ти плащат лизинга месец по месец и АКО НЯКОЙ МЕСЕЦ ГРУПАТА ТИ НЕ НАПРАВИ НЕОБХОДИМИЯ ОБОРОТ ЛР СПИРА ДА ТИ ПЛАЩА ЛИЗИНГА И ТИ ИЗБИРАШ: ЗАБРАВЯШ ЗА КОЛАТА ИЛИ ПАЛЩАШ ЗА МЕСЕЦА ОТ ДЖОБА СИ! ЛР е фирма от 2 години не от 25, поне собствениците и МЛМ са от 2 години и този супер удърен маркетинг е от 2 години, преди това е била малка немска фирмичка, произвеждаща що годе сносни продукти. Сега ЛР е еврейска машина за бързо забогатяване, която като изчерпа ресурса ще стане фирма за друго. Има и още нещо интересно: фармацията (или фирми за здраве) НИКОГА НЯМА ДА ИЗЛЕКУВАТ СВОИТЕ ПАЦИЕНТИ - ТОВА БИ ГИ ДОВЕЛО ДО ФАЛИТ, ТЕ ИМАТ ЗА ЦЕЛ ДА ДЪРЖАТ КЛИЕНТИТЕ СИ В ПОЛУЗДРАВЕ ЗА ДА ПЕЧЕЛЯТ ОТ ТЯХ ДО КАТО МОГАТ. Пожелавам Ви здрае и да нямате нужда от макиаж, добавки и кремчета, спортувайте и яжте проста храна, движете се исе обичайте. А на тези дето не им се работи, та затова да почват МЛМ да се сетят колко пари се набиват за семинари, кафета, мобилни телефони и още нещо ЗА ДА ВЗИМАШ ПАРИ ОТ ЛР ТРЯБВА ДА ИМ РАВИШ ВСЕКИ МЕСЕЦ ПОРЪЧКА МИНИМУМ 200ЛВ (ПЕЧАЛВАТА ТИ МОЖЕ И ДА Е 15ЛВ) НЕ БЪДЕТЕ МЪРЗЕЛИВИ И ГЛУПАВИ!
Напълно съм съгласна,жалкото е,че има хора които са много заблудени и по отношение на МЛМ и относно качеството на въпросната марка.
Отговори с цитат
  #114  
Стар 19th July 2011, 17:57
Titan Titan не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 1
По подразбиране

Гола вода- евтина наливна парфюмерия, на скъпи цени......!Ако имат истински неща ,то те са около 20% но е под съмнение и това!Играта е следната "Прецакай" другарчето след теб!Огледална пирамида......!
Отговори с цитат
  #115  
Стар 14th August 2011, 08:33
JaNaDaRk JaNaDaRk не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 2
По подразбиране

Zdraveite,predi nqkolko dena se opitaha i men da me zaribqt s tazi kozmetika.Neznam dali e hubava ili ne,az imam problem s kojata i rqdko si pozvolqvam da si pravq eksperimenti s novi produkti.Polzvam samo kozmetika na CLINIQUE i Avene.Vidqh mercedesa koito naskoro sa spe4elili v Sofia.Kolata ne me interisuva,za6toto kakto po-gore spomenaha,ako klientite ti sprat da si pora4vat ti zapo4va6 da si q izpla6ta6 kakto vsqka edna lizingova kola.Interisuva me drugo ne6to.Ako eventoalno nqkoi polu4i alergi4ni reakcii ot produktite.okapvane na kosata i t.n,ima li mqsto kadeto moje da se opla4e6 i s kakvo firmata proizvoditel 6te kompensira klientite si,ako estestveno se dokaje ,4e vsi4ko se e polu4ilo to4no ot tqhnite produkti.Ako nqkoi ot produktite primerno imat nqkakva povreda,koeto e napalno vazmojno,kakvo se slu4va?
Probvah parfumite ,hubavi sa,nqkade vav foruma nqkoi be6e pisal ,4e bili traini 2-3 dena.Iskam da kaja na tozi 4ovek,4e moje da sa mu traini tolkova dni ,samo ako se praska nqkolko pati na den .Az polzvam parfum samo na Calvin Klein i BOSS i znam kakvo e traen parfum.Da ne go govorim ,4e v kataloga koito vidqh vsi4kite majki parfumi bqha EAU de parfume,neiskam da obijdam nikoi ,no ako ste zabelqzali pove4eto vseizvesti marki predlagat EAU DE TOILETE za maje i mnogo malko ot tqh predlagat EAU DE PARFUME FOR MEN,a LR ne predlaga eau de toilete.Ako majkata kolekciq s parfumite na LR sa naistina parfumi nqma da sa na tazi cena i s tazi trainost.
Ako nqkoi ot satrudnicite na LR smqta da mi otgovori ,6te go pomolq parvo da si zakupi eau de parfume na nqkoi ot izvestnite marki i da go sravni s eau de parfume na LR.Aromatite naistina sa hubavi ,no po ka4estvo nemogat da se borqt sas svetovno izvestnite marki.

Последно редактирано от JaNaDaRk : 14th August 2011 на 08:54
Отговори с цитат
  #116  
Стар 14th August 2011, 10:28
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
Exclamation

Няма такава долнопробна козметика!Представителите са смешни в уменията си да убеждават колко е неповторимо "качеството"
Отговори с цитат
  #117  
Стар 15th August 2011, 09:05
JaNaDaRk JaNaDaRk не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 2
По подразбиране

Nemoga da kaja,4e kozmetikata e dolnoprobna,nesam q polzvala,zasega samo 4eta komentarite i kazvam tova koeto sam vidqla az li4no.Vidqh 4e za nqkakvi mostri sa iskali pari,moga da kaja 4e tova ne e to4no taka,za startov paket iskat da ima6 100to4ki,koeto ozna4ava,4e vseki produkt ,osven cena ima i to4ki.Edin ot startovite paketi (nai-malkiq) izliza okolo 140 leva,zavisi kakvo 6te si pora4a6 za da napravi6 tezi 100 to4ki.Kato podarak kam nego si izbira6 nqkolko ne6ta.Nepomnq vsi4ki,no si spomnqm,4e tezi mostri na parfumite idvat kato podarak i to ako ti sam si go izebere6,ima6e DVD PLAYER,DIGITALNA KAMERA,DIGITALEN FOTOAPARAT i nepomnq kakvo drugo predlagaha.Drugoto ne6to koeto mi pravi vpe4atlenie vav foruma e ,4e nqkade be6e pisano za nqkakvi alergii.Mnogo hora imat alergiq kam ALOE VERA,a na LR dokolkoto az razgledah kataloga po4ti vav vseki produkt ima ALOE VERA.Tova ot svoq strana ne pravi produkta neka4estven ,prosto hora alergi4ni kam ALOE netrqbva da si go pora4vat.
Vaprosa e da pro4ete6 kakvo sadarja dadeniq produkt ,da si siguren 4e kam nito edna ot sastavkite nqma6 proqvena alergiq ,da si go kupi6 i da se obrine6,tova e koeto men me interesuva,kakvo sledva sled tova,dali na nqkoi mu puka za klientite ili prosto si prodavat produtkite.Za parfumite im ve4e kazah,hubavi sa otkam aromat,no kato ka4estvo nesa tova za koeto gi hvalite tolkova.Za drugite im produkti kakto ve4e kazah nqmam mnenie.
Отговори с цитат
  #118  
Стар 7th September 2011, 14:33
Аватара на danielle80
danielle80 danielle80 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 10
По подразбиране

Аз не съм дистрибутор на въпросната козметика, но я ползвам от известно време и съм много доволна. Според мен качеството е добро, особено на продуктите от серията за спешна помощ. Колкото до колите, които подаряват, аз лично не вярвам, че мога да го постигна, въпреки че имам приятели, които вече ги карат .
Отговори с цитат
  #119  
Стар 30th October 2011, 00:06
klemi2007 klemi2007 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 20
По подразбиране LR

Polzvaite medecinska kozmetika!V nachaloto na demokraciata sgreshih i optah shvedskia uj orifleiim.Izprishtih se imah problemna koja.Nikoga poveche niama do sloja na liceto si krem ot tozi vid ulichna targovia.Sled mnogokratni poseshtenia pri razlichni dermatolozi v balgaria i chujbina popadnah na dermatolog ot St zagora,kojto mi predpisa Aven i antibiotik po shema tetraciklin.Tova beshe predi 8 godini do den dneshen polzvam Aven.Imam savarshenna koja s ravnomeren ten kato porcelan.Polzvam i dekorativnata im kozmetika.Niama da gi smenia dokato sam jiva!Badete zdravi!
Отговори с цитат
  #120  
Стар 30th October 2011, 00:11
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от klemi2007 Виж мнението
Polzvaite medecinska kozmetika!V nachaloto na demokraciata sgreshih i optah shvedskia uj orifleiim.Izprishtih se imah problemna koja.Nikoga poveche niama do sloja na liceto si krem ot tozi vid ulichna targovia.Sled mnogokratni poseshtenia pri razlichni dermatolozi v balgaria i chujbina popadnah na dermatolog ot St zagora,kojto mi predpisa Aven i antibiotik po shema tetraciklin.Tova beshe predi 8 godini do den dneshen polzvam Aven.Imam savarshenna koja s ravnomeren ten kato porcelan.Polzvam i dekorativnata im kozmetika.Niama da gi smenia dokato sam jiva!Badete zdravi!
И ако беше го написала с кирилица ,можеше и да те про4етем
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: cosmeticsотзиви
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:45.