IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 16th April 2007, 11:43
Аватара на Артур Поничката
Артур Поничката Артур Поничката не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: София
Мнения: 132
По подразбиране Трайно къдрене

Прегледах темите в раздела, но не видях такава тема (ако съществува, извинявам се) Някой може ли да ми препоръча фризьорка с опит в трайното къдрене? (тук, в София)
Отдавна съм си наумила, сега се престраших да се накъдря трайно, но чувам 1. че ставали грозни усложнения и 2. трябва да отидеш при фризьорка с опит, която няма да ти изгори косата.
Някой има ли опит с това?
Мерси предварително!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 16th April 2007, 11:56
Някаква_Такава Някаква_Такава не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: София
Мнения: 410
По подразбиране

Мила ,ами ако решиш след една година че си искаш прелестната права косичка ...
Защо не пробваш нещо временно -аз мога да ти препоръчам много -добра фризьорка -тя е и стилист
Прави й удоволствие да мисли и да предлага най-добрата визия за твоята коса според формата на лицето .Би могла да се консултираш с нея
Отговори с цитат
  #3  
Стар 16th April 2007, 12:02
Аватара на Артур Поничката
Артур Поничката Артур Поничката не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: София
Мнения: 132
По подразбиране

Супер си, давай! Само да не ми одере кожата с цени

Аз съм на 28, имам всичко нужно за да я къдря от време на време но ми омръзна...и си викам, не ща да стана на 50 и да съжалявам че съм пропуснала да направя нещо, което съм искала.

Та - прежалих я, косата
Отговори с цитат
  #4  
Стар 16th April 2007, 12:20
Аватара на katie
katie katie не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Germany
Мнения: 1 300
По подразбиране

ще ти напиша моите преживелици с трайното къдрене. Ако не те разубедя, поне да го премислиш още един път. Преди някъде 2,5 години си я накъдрих за пръв път трайно. Къдриците бяха хубави, косата стоеше на букли. Правиха я фризьори на wella, изпозваха някакви "сензационни нови методи". Няма какво да си кривя душата, изглеждаше добре, много естественно. В зависимост от това как я сушиш ставаше на букли, на вълни или съвсем права. Ама да не ти казвам колко време ми отнемаше всяка сутрин да я направя! часове направо с тия сешоари, представки, мазила... както и да е, след няколко месеца тя се разкъдри. Няма вълни, няма букли, косъма стоеше много странно. И оттогава се почна - само преса за коса, пак всяка сутрин. Иначе на нищо не приличаше. В резултат от всички тия мъчения, косата разбира се много се изтощи. Постоянно я подрязвам, подхранвам... чакам я да порасне сега, искам си пак хубавата лъскава права коса. Ама ще си почакам...
Отговори с цитат
  #5  
Стар 16th April 2007, 12:21
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Моля пратете координатите и на мен!
И аз искам да съм къдрава, писна ми от тази права коса.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 16th April 2007, 12:22
sladkatony sladkatony не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: под щастлива звезда
Мнения: 2 495
Изпратете съобщение чрез ICQ до sladkatony
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от milena127
Моля пратете координатите и на мен!
И аз искам да съм къдрава, писна ми от тази права коса.
И аз се присъединявам към апела, само че аз я искам на едри букли 8)
Отговори с цитат
  #7  
Стар 16th April 2007, 12:27
Аватара на Артур Поничката
Артур Поничката Артур Поничката не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: София
Мнения: 132
По подразбиране

katie не думай!
Аз разчитам на това че няма да се изправи а къдрите ще прорастнат и по някое време ще ги отрежа...
И аз съм за големите букли, с тая права коса само това ми липсва, прави корени със ситни къдри...
Отговори с цитат
  #8  
Стар 16th April 2007, 12:41
Аватара на katie
katie katie не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Germany
Мнения: 1 300
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Артур Поничката
Аз разчитам на това че няма да се изправи а къдрите ще прорастнат и по някое време ще ги отрежа...
Хора, тя се разкъдря! Питайте си фризьорите, и те ще ви кажат! Мен ме предупредиха, ама главата вече беше в торбата. Пък и мойта не беше много дълга, та си казах, карай. Изглежда добре няколко месеца, и то ако фризьорите са били добри и прическата е станала сполучлива. Проблема в къдриците е също, да не я накъдрят в обратната на разтежа страна. Защото тогава като започне да расте и и зглежда ужасно, като пречупена. Нещо като на стринка ми.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 16th April 2007, 13:43
Някаква_Такава Някаква_Такава не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: София
Мнения: 410
По подразбиране

Току що говорих с фризьорката ,която ми обясни следното
По едрите букли наистина траят по-малко от ситните ( няколко месеца ) много зависи от косата,работи с продукти ,в които има изкуствено синтезирани аминокиселини ,които се наслояват в косъма и я правят даже по -хубава в смисъл лъскава и жива
Слага ролките шахматно и разделя кичура на две ролки,за да не се получи наслояване и да са разположени естествено.
Процедурата струва 68 лв (на мен ми се струва добре ,защото е скъп салон по принцип)
За всички желаещи бъдещи къдрокоски та се казва Ина Михова ,тел-а й е 0887 693643 а салона е на Патриарха и се казва Мадлен
Ето и линк http://www.madlenbg.com/index_bg.html
Аз каквото и да си правя ,оставам доволна ,защото е много грижовна
Отговори с цитат
  #10  
Стар 16th April 2007, 13:52
sladkatony sladkatony не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: под щастлива звезда
Мнения: 2 495
Изпратете съобщение чрез ICQ до sladkatony
По подразбиране

Благодаря !
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Трайнокъдрене
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:04.