IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #521  
Стар 9th May 2013, 09:39
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Въпроса е в това не колко и е бил зле носа на Нелка когато отива при Джамбазов а в това че той вижда едно отчаяно момиче и и дава надежда че ще оправи поразиите едва ли не на другите като поема ангажимент към този човек а в крайна сметка си оставя и своите ръце отгоре. Така не може това е лекар и тези неща са недопустими тука не става въпрос да ти сложат некачествено плочки в банята които можеш да изкъртиш още на другия ден и да ги смениш. Представям си как се е чувствало това момиче след точно тази трета ринопластика на която е давала най големи надежди. Е в това е въпроса един лекар не трябва да си прави експерименти ако не е сигурен в крайния резултат все пак това не е операция по спешност и може да се избегне
Отговори с цитат
  #522  
Стар 9th May 2013, 09:51
Аватара на lolinka21
lolinka21 lolinka21 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 100
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rimi Виж мнението
Въпроса е в това не колко и е бил зле носа на Нелка когато отива при Джамбазов а в това че той вижда едно отчаяно момиче и и дава надежда че ще оправи поразиите едва ли не на другите като поема ангажимент към този човек а в крайна сметка си оставя и своите ръце отгоре. Така не може това е лекар и тези неща са недопустими тука не става въпрос да ти сложат некачествено плочки в банята които можеш да изкъртиш още на другия ден и да ги смениш. Представям си как се е чувствало това момиче след точно тази трета ринопластика на която е давала най големи надежди. Е в това е въпроса един лекар не трябва да си прави експерименти ако не е сигурен в крайния резултат все пак това не е операция по спешност и може да се избегне
Много точно написано ще го копирам,защото съм на 100 процента съгласна-по-добре дадения лекар да каже-"Не мога,отколкото това..."
Отговори с цитат
  #523  
Стар 9th May 2013, 10:05
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Рими, мн добре си го казала, но за съжаление, на човек, който не е минал през това, може да му се стори и смешно. Нашите хирурзи изобщо не предполагат колко им е отговорна работата и как може да те съсипе един лош резултат. Имайки предвид, че съм виждала по-лоши от моя...
Като е извършена някаква несправедливост спрямо мен, винаги си казвам- Има Бог - той ще ги съди. Не в Онзи, още в този свят!
А за нас - стискам палци всеки да си върне самочувствието и усмивката!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #524  
Стар 9th May 2013, 12:24
Аватара на Savi
Savi Savi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 41
По подразбиране

Честито носле,Диляна!Бързо и леко възстановяване и после много положителни емоции ти желая с новото носле! Хайде чакаме и други успешни истории Да видим и аз кога ще се престраша...
Отговори с цитат
  #525  
Стар 9th May 2013, 12:49
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Да Нелка така е но тези които са пострадали от българските лекари не трябва да си зариват главата в пясъка и да си кротуват тихичко за да не накърнят някое докторско самочувствие а напротив. Дори не става въпрос в случая само за нашите ринопластики а като цяло толкова хора си отидоха от лекарски грешки и нищо. Обхванало ме е някакво чувство за справедливост, просто днес ми е такъв ден, извинете ме.
Отговори с цитат
  #526  
Стар 9th May 2013, 13:12
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diliana_mihaylov Виж мнението
Няколко часа след операцията...
Дилиана как си излезе ли вече от болницата Доктора там ли е че аз трябва да идвам на контролен аз мислих да не идвам но те явно държат на тези контролни прегледи а нека да си ме видят че не дай си боже нещо стане Аз съм под постоянен стрес всеки ден гледам нещо да не се е случило с носа ми незнам кога ще се оттърся от тези страхове
Отговори с цитат
  #527  
Стар 9th May 2013, 18:01
diliana_mihaylov diliana_mihaylov не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 59
По подразбиране

Да Рими, днес ме изписаха. В хотела съм и почнах да се подувам много. В момента имам отоци под очите и на челото. Нямам болка. Исках само да ви питам относно един крем, който ми дадоха с всички лекарства. Казва се Bepanthol и не ми е написано как да го ползвам. Вие имахте ли такъв? Също така са ми дали Xanax, за да спя добре, но мисля да не го взимам. Това е много силно лекарство.
Да, доктора е тук и е всеки ден в болницата.
О, забравих да кажа колко съм възхитена от персонала в болницата. Днес дойдоха 2 фризьора да ми измият и изсушат косата. А д-р Авшар ми направи отливка и скулптура на стария и новия нос...
Отговори с цитат
  #528  
Стар 9th May 2013, 18:20
zara_6666 zara_6666 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 55
По подразбиране

Нели,супе еЧестито и на Диляна!Нямам търпение да видя и Раби.... чакам я като топъл хляб,че аз ще ходя при ИлханА на тези които им предстои 1 рино да не отиват при Бг.доктори ,защото е по-евтино,че после както тука 3.000лв.ни се струваха много...сега ще дадем 13,000а за ревизия тука и дума да не става!Ако някоѝ има нужда от превод ще помогна с удоволсвие.Пожелавам на всички да имат мечтаните нослета!
Отговори с цитат
  #529  
Стар 9th May 2013, 18:22
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Дилиана това е балсам за тяло до колкото можах да разбера да ти кажа честно аз почти не го използвах защото не знаех къде да го мажа може би за омекотяване на кожата на лицето Аз си изпих всичко което ми бяха дали даже и четири приспивателни с които си спях перфектно На теб кога ще ти махат лепенките
Отговори с цитат
  #530  
Стар 9th May 2013, 18:32
diliana_mihaylov diliana_mihaylov не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 59
По подразбиране

В сряда съм на преглед. Мисля, че тогава ще ми махне лепенките. Бях решила утре да се връщам в БГ, но с тези отоци не ми се рискува по летищата. Срам не срам ще се разхождам като мумия из Истанбул )))
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
новобранец

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Турскихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:31.