IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2581  
Стар 9th December 2011, 16:49
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от law Виж мнението
markova2007, благодаря ти, аз се надявам покрай грижите с двете деца и работата да успея да преборя депресията. Страхувам се само да не се изплаша от големината на новите ми придобивки, все пак 425 к.к. си е доста.

markova2007, И.Ст. каза ли ти кога можеш да пътуваш със самолет?
Скъпа незнам как си представяш да се грижиш за двете ти деца и да ходиш на работа веднага след операцията. Просто забрави. То депресията те хваща първите 10 дена след това се преодолява. При положение, че моята операция мина доста леко - нямах болки освен в гърба и кръста, все пак се чувстваш зле, трудно подвижна и още куп неприятни неща, които водят до депресията плюс страха от възможни усложнения, който се оказа че е хващал почти всички оперирани.
  #2582  
Стар 9th December 2011, 18:53
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от markova2007 Виж мнението
Скъпа незнам как си представяш да се грижиш за двете ти деца и да ходиш на работа веднага след операцията. Просто забрави. То депресията те хваща първите 10 дена след това се преодолява. При положение, че моята операция мина доста леко - нямах болки освен в гърба и кръста, все пак се чувстваш зле, трудно подвижна и още куп неприятни неща, които водят до депресията плюс страха от възможни усложнения, който се оказа че е хващал почти всички оперирани.
Това че ти си депресирана не значи , че и другите ще се чустват така
__________________
Много отдавна е крайно време!
  #2583  
Стар 9th December 2011, 19:01
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

За щастие вече се чувствам добре. Но се чувствам длъжна да предупредя всички на, които им предстои операция за това нещо. Както съм написала вече в горния си пост, това нещо се случва на ПОЧТИ всички.Просто да си знаят да го приемат като нещо нормално евентуално ако им се случи.
  #2584  
Стар 9th December 2011, 19:13
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Еееее чак пък почти вси4ки е силно казано Всичко е индивидуално и не всеки е депресивен тип
__________________
Много отдавна е крайно време!
  #2585  
Стар 9th December 2011, 23:56
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Маркова, защо депресия ?
В каква насока ?
Аз не съм имала Даже с Пимчето се разцепихме от лигоч в четирите дни след операцията.
И приятелката ми също не е минавала през депресия.

Когато се прибрах се появи известно опасение, дали ще мога да си върша всичко както преди, но с времето и това отмина
  #2586  
Стар 10th December 2011, 10:58
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Така е...рядко се случва да изпаднеш в депресия след "разкрасителна" операция, но.... все пак съществува тоя риск...При мен беше точно обратното - в такава еуфория бях първите две седмици, чеееееее... като надрусана направо...
  #2587  
Стар 10th December 2011, 11:15
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Ми и аз незнам. Първо изпаднах в някаква страхова невроза, започнах да сънувам и кошмари. Постоянно мислех че ще ми се случи нещо лошо. А сега просто ме тормози целия дискомфорт и най-вече пустото спане, което почти липсва. Надявам се скоро всичко това да премине. Просто реших да го споделя тук това мое състояние, като евентуална реакция на бъдещо опериращите се, да знаят че и това може да се случи.
Миссс, Гуен, вие след колко време започнахте да се чувствате във форма и забравихте за неудобствата.
  #2588  
Стар 10th December 2011, 12:22
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

а и още нещо да попитам. В момента съм още прясна, прясна - 10 дена, но много си харесвам гърдите и като форма и като размер. Но все пак това не е реалната форма и размер до момента. Доста ли спада размера докато се установят окончателно?
  #2589  
Стар 10th December 2011, 14:55
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Не. Просто ще добият по-естествен вид.
__________________
Ordnung muss sein!
  #2590  
Стар 10th December 2011, 14:58
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от markova2007 Виж мнението
а и още нещо да попитам. В момента съм още прясна, прясна - 10 дена, но много си харесвам гърдите и като форма и като размер. Но все пак това не е реалната форма и размер до момента. Доста ли спада размера докато се установят окончателно?
Не, не спадат доста, но и не стоят толкова изпъкнали и леко лъскавки (от опъването на кожата и травмирането се получава нещо като леко запотяване в началото, по което и винаги се разпознава, че са прясно правени), формата им става доста по естествена, а след пет месеца омекват и си се чувстваш сякаш цял живот си си ги имала...
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:17.