IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 24th December 2010, 23:17
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nike_13
Преди години и аз бях червена - след 1 година руса си плеснах червена къна, арабска, получи се нещо като медно червено, но светло и много наситено!
А този цвят го докарах случайно - забърках къната с оцет, мас и ракия и стоях 6 часа, с цел подхранване з-то след 1 г изрусяване + 2пъти седмично плуване в басейн, косата ми стана ужасна.
Мъжът ми много ме хареса, но беше много трудно за поддържане с боя и постепенно се върнах към кестенявия цвят.
От тогава гледам да съм по -практична
Най -хубавия си червен цвят преди години си правех с къна ,маслини и карамфил Всички ме питаха кой номер ми е боята
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #42  
Стар 25th December 2010, 15:30
Аватара на Nike_13
Nike_13 Nike_13 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: София
Мнения: 789
По подразбиране

Къната е чудесна, но е и тази в БГ.
Арабите имат страхотни къни, макс естествени са.
Отговори с цитат
  #43  
Стар 27th December 2010, 18:13
Аватара на P.Hinkova
P.Hinkova P.Hinkova не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 622
По подразбиране

да се изкажа и аз нали се направих червена .
Наистина има хора, които просто мацат без да мислят, решават, че искат да станат, червени, руси, черни, но дали ще им отива не се сещат .
Колежката на майка ми примерно е с тъмна кожа, хич не й отиваше червения цвят, но жената просто си беше решила, че ТРЯБВА да е червена и така си седя . Какъвто и да е цвят на изтощена коса изглежда ужастно.
Моята кожа е бяла, леко жълтеникаво-червена, имам си лунички еми селско или не както казвате, аз доста се харесвам. Чувала съм какви ли не изцепки "селски цвят" или в един магазин за дрехи една жена "аз не искам толкова шарен цвят" и такива изказвания дали е селско или не... ми дразнещи са, защото все пак тези неща са относителни.
ето ме и мен в червено. Доста лесно ме хвана, но все пак косата ми е тъмно руса, светло кестенява, както искате го наречете с леки медни и червени отенъци :P
та моят цвят .
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-..._1062536_n.jpg
Отговори с цитат
  #44  
Стар 27th December 2010, 18:28
Аватара на jovanna93114
jovanna93114 jovanna93114 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Графството
Мнения: 458
По подразбиране


Поздравления!Много хубав цвят ти е станал! С какъв цвят очи си?
Отговори с цитат
  #45  
Стар 27th December 2010, 18:35
Аватара на P.Hinkova
P.Hinkova P.Hinkova не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 622
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jovanna93114

Поздравления!Много хубав цвят ти е станал! С какъв цвят очи си?
мерсаж
тъмно кафеви , но не мисля че има такова голямо значение, дали ще отива или не . Определящ е цвета на кожата .
Отговори с цитат
  #46  
Стар 27th December 2010, 18:42
Аватара на jovanna93114
jovanna93114 jovanna93114 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Графството
Мнения: 458
По подразбиране

Да, няма значение.Питах,защото на снимката не ти се вижда личицето и ей така полюбопитствах.Аз когато реших да ставам червена(преди 100 години) изобщо не мислих какви са ми очите,каква ми е кожата и т.н.Реших... и се наплясках с червенкото
Отговори с цитат
  #47  
Стар 27th December 2010, 18:45
Аватара на P.Hinkova
P.Hinkova P.Hinkova не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 622
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jovanna93114
Да, няма значение.Питах,защото на снимката не ти се вижда личицето и ей така полюбопитствах.Аз когато реших да ставам червена(преди 100 години) изобщо не мислих какви са ми очите,каква ми е кожата и т.н.Реших... и се наплясках с червенкото
първоначалната ми идея беше за патладжан, но майка ми отсече, че няма да ми отива, че е против тези неща, но за да ми мине мерака, ще ме боядиса и тя избра този цвят . Много съм доволна и много се харесвам. Но ! Нямам си идея как да я поддържам. Някакви съвети за продукти?
Отговори с цитат
  #48  
Стар 27th December 2010, 18:56
Аватара на jovanna93114
jovanna93114 jovanna93114 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Графството
Мнения: 458
По подразбиране

При червената коса,знай,че никога не можеш в последствие да боядисаш само корените.Трябва цялата коса иначе има разлика от прясно боядисаното и от дължината която например не си боядисала.За продуктите нямам някакви особени впечатления,за да ти ги кажа,но общо взето шампоани,балсами и маски за боядисани коси.Има една маска за коса на Фруктис за запазване на цвета,която много ми харесва-ползвам я често.
Каква боя сложи?
Отговори с цитат
  #49  
Стар 27th December 2010, 18:58
Аватара на P.Hinkova
P.Hinkova P.Hinkova не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 622
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jovanna93114
При червената коса,знай,че никога не можеш в последствие да боядисаш само корените.Трябва цялата коса иначе има разлика от прясно боядисаното и от дължината която например не си боядисала.За продуктите нямам някакви особени впечатления,за да ти ги кажа,но общо взето шампоани,балсами и маски за боядисани коси.Има една маска за коса на Фруктис за запазване на цвета,която много ми харесва-ползвам я често.
Каква боя сложи?
оо, нямам си идея, майка ми я избра и въобще не съм обърнала внимание . Иначе мерси за съвета )
Отговори с цитат
  #50  
Стар 28th December 2010, 11:35
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

ще отбележа само, че червената коса доста задължава и при избор на цвета в дрехите
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: каквомислитезачерванияцвятнакосата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:29.