IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 5th March 2008, 21:33
Аватара на cristiano7
cristiano7 cristiano7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 350
По подразбиране

Стара Загора - Night Club Pasha ...адският купон е там
Отговори с цитат
  #72  
Стар 5th March 2008, 22:41
бременските_музиканти бременските_музиканти не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 56
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от мадагаскар
По принцип много обичам да ходя по заведения и да се забавлявам, но по столичните такива цари една...как да го кажа, поз*орщина. Всеки е заел някаква поза, тотален фалш е. Някакви хора, чиято единствена мисъл в главите им е къде са седнали, с кого са, с какво са облечени, какво има на масата им...Сякаш ще кажеш, че са в Биг Брадър. Тия индивиди живеят в някакъв филм.
Може ли ти да се намираш в дискотеката и да носиш слънчеви очила?! Жалко, но по нощните заведения ходят главно хора, които се интересуват само от черупката си и са крайно нещастни, щото винаги има някой по-лъскав от тях. Затова пък радостта им е огромна когато се сблъскат някой, който бледнее. Да си покажат новите дрешки и хубавите телца, да похарчат тлъста пачка пари, да се види колко са заможни (силни) и така да си начешат крастата. А най-ме дразнят предаванията по телевизията, които "отразяват" живота на разните хай-лайф поз*орчета и тъпчат в главите на хората какви трябва да са.

Жалка история.
ми зависи къде си.В не толкова скъпите места такива хора са по-малко.И тук се чувствам длъжен да защитя честа на софйиската популация.Не софиянци са извор на всичко лошо на този свят,снобарщината е въпрос на мислене не на местожителство.Пък и не виждам нещо лошо в позирането,освен ако не е опит за някаква лична обида да кажем.Всеки си е суетен по принцип, ти също,иначе нямаше да ти прави впечатление кой как се облича и колко харчи.Няма лошо.Прави си кефа какво и не му мисли толкова.
Отговори с цитат
  #73  
Стар 5th March 2008, 23:57
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от мадагаскар
Любимото ми заведение за жалост се намира на майната си. Миналата пролет с двама приятели се вдигнахме да ходим до Гоце Делчев, че там има завод за костюми, та да си купим по някоя дрешка. Преди да си тръгнеме, единия вика "Бе я да се качиме до едно село тука". И да видите каква кръчма...
Малей потекоха ми лигите.

Чакам точни координати.
Отговори с цитат
  #74  
Стар 6th March 2008, 08:37
Аватара на Lady1357
Lady1357 Lady1357 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 2 729
Изпратете съобщение чрез ICQ до Lady1357
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от мадагаскар
Любимото ми заведение за жалост се намира на майната си. Миналата пролет с двама приятели се вдигнахме да ходим до Гоце Делчев, че там има завод за костюми, та да си купим по някоя дрешка. Преди да си тръгнеме, единия вика "Бе я да се качиме до едно село тука". И да видите каква кръчма...
аз съм ходила там....подкрепям
__________________
За да почувствате цената на това,което притежавате,представете си,че сте го изгубили.
Плутарх
Отговори с цитат
  #75  
Стар 6th March 2008, 09:09
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lady1357
аз съм ходила там....подкрепям
А ще ни кажеш ли къде е тая разкошотия,че само ни палите фитилите и после ни гледате сеира
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
Отговори с цитат
  #76  
Стар 6th March 2008, 09:18
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от бременските_музиканти
И тук се чувствам длъжен да защитя честа на софйиската популация.Не софиянци са извор на всичко лошо на този свят.

От Варненската по лоша нема, вервай ми
__________________
Благосвовен да бъде този, който няма какво да каже и въпреки това мълчи!
Отговори с цитат
  #77  
Стар 6th March 2008, 13:53
Аватара на Lady1357
Lady1357 Lady1357 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 2 729
Изпратете съобщение чрез ICQ до Lady1357
По подразбиране

Ковачевица ли се казваше...трябва да питам.пътя до там е много страшен,а селцето е наистина разкошно.Връща те във времето назад поне 200 години.
__________________
За да почувствате цената на това,което притежавате,представете си,че сте го изгубили.
Плутарх
Отговори с цитат
  #78  
Стар 6th March 2008, 14:56
Аватара на {Boni}
{Boni} {Boni} не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 520
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lady1357
Ковачевица ли се казваше...трябва да питам.пътя до там е много страшен,а селцето е наистина разкошно.Връща те във времето назад поне 200 години.
Аз май съм ходила там... заведението съм го пропуснала леко, но имаше един параклис... до като стигна до него откачих, на първата табала към параклиса пише, че е на няколко стотин метра и след тези метри срещаш още едан табела, според която още няколко стотин остават... но гледката на върха си заслужаваше усилията
__________________
The greater danger for most of us lies not in
setting our aim too high and falling short; but in
setting our aim too low, and achieving our mark.
Отговори с цитат
  #79  
Стар 6th March 2008, 15:08
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lady1357
Ковачевица ли се казваше...трябва да питам.пътя до там е много страшен,а селцето е наистина разкошно.Връща те във времето назад поне 200 години.
Мерси Лейди .Сега остава само да си намеря кой ще се навие с мене да отида до там

А иначе за заведения се сетих за една механа в Студентски град-май че се казваше Боримечката.Много уютна обстановка,прилични цени и страхотно мил персонал
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
Отговори с цитат
  #80  
Стар 6th March 2008, 16:40
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

СТРОЕЖААААААААААААААААААА в Суденски град! Bolla във Варна! И двете са за пиене... Много пиене.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ТопКласацияНаНайДобритеЗаведения
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:05.