IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 13th April 2008, 18:28
Аватара на fizzy
fizzy fizzy не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 164
По подразбиране

абе Анджелина си е Анджелина, да не се самозаблуждаваме девойки, каквото и да изкопираме от нея няма да се превърнем в жени на Брад Пит
Отговори с цитат
  #22  
Стар 13th April 2008, 19:51
abi abi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 92
По подразбиране

Не бе изобщо нямам такава амбиция, не ме разбрахте. Аз дори не я харесвам особено. Има много хищен вид . Просто ми харесва тази форма нос- напълно естествен и фин и понеже имам подобна форма на лицето се представям най-добре с такъв или подобен нос. Все пак най-важно е какво ще каже д-ра и какво ще позволи моят собствен нос
Отговори с цитат
  #23  
Стар 13th April 2008, 20:03
tediidet tediidet не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 131
По подразбиране

Някъде гледах снимки на Анджелина преди и след на носа.Бил е по-месест, но пак и е отивал.Беше май във форум "Пластична хирургия".
Отговори с цитат
  #24  
Стар 13th April 2008, 20:11
Аватара на fizzy
fizzy fizzy не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 164
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от abi
Не бе изобщо нямам такава амбиция, не ме разбрахте. Аз дори не я харесвам особено. Има много хищен вид . Просто ми харесва тази форма нос- напълно естествен и фин и понеже имам подобна форма на лицето се представям най-добре с такъв или подобен нос. Все пак най-важно е какво ще каже д-ра и какво ще позволи моят собствен нос
аз се пошегувах, извини ме ако нещо съм те засегнала, не съм имала това намерение
Отговори с цитат
  #25  
Стар 14th April 2008, 00:04
abi abi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 92
По подразбиране

Стига бе fizzi, как така ще си ме засегнала Нямам за какво да ти прощавам. Но аз наистина не се бях уточнила и затова не съм била разбрана. Както и да е сега е моментът да мислим за бъдещите си камбани и за това кое е най-добро за тях. Понеже съм от Варна мисля да ида на преглед и при Заякова тия дни. ти ходила ли си досега на консултация?
Отговори с цитат
  #26  
Стар 21st April 2008, 12:20
Аватара на skokondrela
skokondrela skokondrela не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Stara Zagora
Мнения: 212
По подразбиране

fizzy, виждам известна прилика между моя нос и твоя.Както каза Джамбазов -фин и висок. Аз преди операцията му казах , че не искам чип нос, даже не искам извивка.Той се поучуди, но в крайна сметка се оставих на неговия опит и естетическо чувство.Като ми свалят гипса ще ти покажа резултата, надявам се да си харесам носа.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 12th June 2008, 12:08
Аватара на fizzy
fizzy fizzy не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 164
По подразбиране

Здравейте отново! не съм влизала скоро и малко съм поизпуснала нещата в форума, но сега прочетох всичко пропуснато
Новото при мен е, че вече бях на консултация при Ники Георгиев и нещо като че ли съм леко разочарована... не знам и аз точно защо, няма конкретна причина, но някакси не ме грабна толкова силно, че да кажа да, това е моя хирург... Сега не знам към кого друг да се насоча... Запознах се с едно момиче, което са я оперирали в ВМА, някакъв си д-р Василев, който лично на моя милост е безизвестен, но иначе казват че бил най-добрия ученик на Бояджиев, чиито творения лично аз много харесвам, но той нали вече не оперира... Та ми се иска ако някой знае нещо за него да ми сподели, тъй като на тази мацка носа и е бил точно като моя а след операцията направо е няма такава красота
Отговори с цитат
  #28  
Стар 27th July 2008, 17:48
zori76 zori76 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 5
По подразбиране

Физи, виж това http://www.youtube.com/watch?v=YIoHTiFwYfE&NR=1 мисля, че е сходно с твоя случай. Не знам, дали някой го прави в България. Ако откриеш нещо - пиши тук или на ЛС. И не си мисли, че някой се е втренчил в носа ти. Важно е общото излъчване. Ако нямаш проблеми с дишането - помисли сериозно дали да си пипаш нослето. Отвън не личи, но ринопластиката си е чупене на нос и вътре остават най-различни последици.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 15th August 2008, 10:29
Аватара на fizzy
fizzy fizzy не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 164
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от skokondrela
fizzy, виждам известна прилика между моя нос и твоя.Както каза Джамбазов -фин и висок. Аз преди операцията му казах , че не искам чип нос, даже не искам извивка.Той се поучуди, но в крайна сметка се оставих на неговия опит и естетическо чувство.Като ми свалят гипса ще ти покажа резултата, надявам се да си харесам носа.
какво стана с твойто носле, доволна ли си от вида му след операцията?
аз първоначално си записах дата за 15 септември, но сега я изтеглих малко по-рано и на 9ти ще лягам под ножа ))) още съм спокойна де, защото има време, ама направо не ми се мисли към 1ви как ще съм... Ще трябва да помагате с морална подкрепа
Отговори с цитат
  #30  
Стар 29th September 2008, 20:53
sandy77 sandy77 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Bourgas
Мнения: 1
По подразбиране помощ

помогнете ми, моля ви се
вече се побърках да чета форуми, да гледам снимки ПРЕДИ и СЛЕД, тотално съм объркана.искам да си напрвя операция на носа, но не мога да се спра на хирург?!?! какво да направя ,аз съм новак, но твърдо решена на тази стъпка - единственото ,което виждам от седми клас до сега в огледалото е носа си - грозен и с гърбица - резултат на едно зашеметяващо падане като дете.дайте съвет, откъде да започна, все пак не мога да посетя всички естетични хирурзи за консултация...помогнете ми....
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: акоможемалкопомощзамояклюн
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:03.