IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #221  
Стар 24th September 2021, 14:25
natali92 natali92 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2020
Мнения: 5
По подразбиране

Пазарувай онлайн спортни стоки, оригинални маратонки, маркови маратонки Adidas, Nike, Reebok от https://www.sportfaster.com
Отговори с цитат
  #222  
Стар 5th December 2021, 16:20
ani.b ani.b не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2021
Мнения: 3
По подразбиране

На скоро попаднах на един онлайн магазин, който вече препоръчах в друг пост. Разгледайте airlifewear.com. Аз лично съм доволна, защото поръчах две дамски долнища и получих това, което очаквах. Много е важно за мен дрехите за спорт да са от добра материя, да са леки и удобни, а не каква марка са.
Отговори с цитат
  #223  
Стар 1st January 2022, 13:03
petyadancheva petyadancheva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2022
Мнения: 4
По подразбиране

Магазини в интернет колкото щеш - creative и ивет са топ-а . Наскоро открих и един нов магазин за дрехи онлайн , където имат доста богато разнообразие от блузи и рокли. Препоръчвам!
Отговори с цитат
  #224  
Стар 6th April 2022, 08:48
valerakomova valerakomova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 5
По подразбиране

Ами ние с приятели ми пазаруваме главно 2 неща онлайн. Обувки и хранителни стоки. Хранителните стоки ги вземаме от https://www.ebag.bg/ и сме мега доволни, защото си пестим изключително много време обикаляне по магазините. Само че, има една тънкост. Първо знаем какво да поръчваме, тоест, вече сме набелязали продукти, които сме ги купували offline и знаем, че ще ни свършат работа. Рядко експериментираме.

Другото нещо, което пазаруваме главно онлайн са обувките. Горе-долу се падат общо 4 поръчки на година да направим за мен и за него. Общо взето, пролеттта купуваме някакви чифтове сникърси или кецове и евентуално сандали. А зимата вече си поръчваме нещо по-стабилно като боти или ботуши. Преди имахме навика да проверяваме амнайсе онлайн магазина едновременно, сега вече се спирам на сайтове за обувки като този: https://allshoes.bg/ - имат си всякакви типове дамски и мъжки сникърси, кецове и други. Интересното е, че те не продават, а само те насочват към някой друг онлайн магазин, ама пък е удобно, щото примерно ако съм си харесала някакъв модел на Nike примерно, няма нужда да ходя в 15 магазина да им сравяне цените.

Та така - общо взето това са ни поръчки онлайн. Някой път сме вземали и кучешка храна всъщност. Та това е
Отговори с цитат
  #225  
Стар 11th May 2022, 15:41
Yasen65 Yasen65 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2022
Мнения: 1
Thumbs up Онлайн магазин за мъжки дрехи

Здравейте, като добър и лесен за използване онлайн магазин за мъжки дрехи, който мога да препоръчам е Кардучи. Лесно разглеждане, подробни описания и лесно поръчване, до сега не съм имал затруднения, когато пазарувам от там
Отговори с цитат
  #226  
Стар 3rd April 2023, 11:39
MeganKliry MeganKliry не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2023
Мнения: 2
По подразбиране

If you need Buy stock wholesale Bulgaria then I can recommend you contact WOW. They have a great selection of clothes and shoes. This is the best option for anyone. The range there is really big.
Отговори с цитат
  #227  
Стар 10th March 2024, 13:49
mimsSsY mimsSsY не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2023
Мнения: 3
По подразбиране

За дрехи и аксесоари мога да препоръчам този онлайн магазин за дамски дрехи Имат страшно готини рокли , поли и блузи Доставят бързо и имат преглед и тест на пратките.
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
онлайн магазини, покупки

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Онлайнпазаруване
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:31.