IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 29th June 2007, 11:56
flakita flakita не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 647
По подразбиране

Хора не съм чела всички коментари.. и за това няма да коментирам, а само ще си задам въпросът . То вече някои беше питал, но не видях някой да беше отговорил. . Надявам се аз да имам късмет ...
Та Вие къде тренорате тенис? Защото и аз сега докато съм в България искам да започна... Но изобщо не знам нищо за тeниса(смисъл как да играя). Ходила съм на ороци само 1-2 пъти и нищо не помня от тогава .
Отговори с цитат
  #42  
Стар 29th June 2007, 15:28
polito0o polito0o не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 59
По подразбиране

Ами зависи от кой град си.Ако си от Варна мога да ти кажа къде има хубави и нескъпи тенис кортове (то не че са много де,но най-добрите според мен) и още подробности около цена и т.н. Но за другите градове не знам.Поинтересувай се от приятели
__________________
По-добре на хората в устата,отколкото в краката...
Отговори с цитат
  #43  
Стар 30th June 2007, 10:52
flakita flakita не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 647
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от polito0o
Ами зависи от кой град си.Ако си от Варна мога да ти кажа къде има хубави и нескъпи тенис кортове (то не че са много де,но най-добрите според мен) и още подробности около цена и т.н. Но за другите градове не знам.Поинтересувай се от приятели
Охх Поли мерси, но не съм от Варна . Сега съм в София за няколко месеца.. Аз гледах за ето този, вчера дори се опитах да им звънна, но никой не отговаря .
Иначе знам и за Малееви, но се колебая . Вие кое ще ми препоръчате. Някой да е ползвал услугите на някоя от тези школи?
Отговори с цитат
  #44  
Стар 30th June 2007, 15:06
polito0o polito0o не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 59
По подразбиране

Ей братовчедка ми е тренирала в школа "Малееви",но никога не съм я питала дали е доволна от условията.Винаги ми е разправяла само за играта,че й харесвала,но никога за условия,треньори и т.н. Ако искаш да я питам?
__________________
По-добре на хората в устата,отколкото в краката...
Отговори с цитат
  #45  
Стар 30th June 2007, 15:09
Аватара на pyceHka
pyceHka pyceHka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Русе/София
Мнения: 1 603
По подразбиране

аз съм тренирала 2 години в русе, но тебе не те устройва флакитке
Отговори с цитат
  #46  
Стар 5th July 2007, 02:13
Аватара на Saruman
Saruman Saruman не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Студентски град,София
Мнения: 1 727
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от flakita
Хора не съм чела всички коментари.. и за това няма да коментирам, а само ще си задам въпросът . То вече някои беше питал, но не видях някой да беше отговорил. . Надявам се аз да имам късмет ...
Та Вие къде тренорате тенис? Защото и аз сега докато съм в България искам да започна... Но изобщо не знам нищо за тeниса(смисъл как да играя). Ходила съм на ороци само 1-2 пъти и нищо не помня от тогава .

Мило,в която и школа да отидеш,навсякъде ще те научат на основните неща - как да държиш ракетата,форхенд,бекхенд и правилното изпълнение на начални удари - друго мисля,че не ти трябва за да се наслаждаваш на играта
__________________
"Апа я-събуждам се и кво да вида-
до мене голо дупе и празна двулитровка бира" Ицо Хазарта
Отговори с цитат
  #47  
Стар 6th July 2007, 10:35
Аватара на Saruman
Saruman Saruman не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Студентски град,София
Мнения: 1 727
По подразбиране

[quote]Големите битки започнаха

05 юли 2007 | 20:12 | Агенция "Фокус"

Рафа Надал, Новак Джокович, Маркос Багдатис, Винъс Уилямс и Ана Иванович – това са победителите в днешните драматични мачове на най-престижния турнир по тенис в света “Уимбълдън”. След като това издание на турнира счупи всички рекорди за лошо време от 25 години насам, за пръв път от много дни времето бе благосклонно и се изиграха почти всички мачове от програмата. Рафа Надал, Новак Джокович и Ана Иванович оцеляха в истински трилъри, а Багдатис и Уилямс бяха безпощадни към своите съперници. Двама от големите фаворити - Роджър Федерер и Анди Родик, не успяха обаче да изиграят своите срещи, за да бъде времето за почивка, както искат организаторите, равностойни преди следващите срещи. Причината естествено за неизиграните мачове е дъждът, който и днес не прости на космополитния Лондон. По всичко личи обаче, че от днес нататък слаби мачове в турнира няма да има. Началото на големите сблъсъци сложиха Жустин Енен и Серина Уилямс и от тук нататък предвидими срещи няма, а дъждът....той само може да направи нещата още по-объркващи.


Агенция "Фокус"
Невероятният Новак Джокович победи Лейтън Хюит в страхотен мач
Невероятният Новак Джокович се класира за
__________________
"Апа я-събуждам се и кво да вида-
до мене голо дупе и празна двулитровка бира" Ицо Хазарта
Отговори с цитат
  #48  
Стар 6th July 2007, 18:31
polito0o polito0o не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 59
По подразбиране

Рафа Надал е страшен...просто голям талант,а още толкова млад..
__________________
По-добре на хората в устата,отколкото в краката...
Отговори с цитат
  #49  
Стар 7th July 2007, 11:50
Аватара на dododod
dododod dododod не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2007
Град: Пловдив
Мнения: 472
По подразбиране

талантлив,толерантен като играч и много готин...
клик
Отговори с цитат
  #50  
Стар 8th July 2007, 15:35
polito0o polito0o не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 59
По подразбиране

Дам,само да се подстриже малко няма да е зле
__________________
По-добре на хората в устата,отколкото в краката...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Тениснакорт
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:03.