IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 4th August 2016, 11:08
Аватара на Siqana
Siqana Siqana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: София
Мнения: 187
По подразбиране

Pufpaf мисля, че тези видове масажи, за които говориш се случват в определен тип "салони" и от доста долнопробен тип. Да не говорим, че тамошните "масажисти", най-вероятно грам не разбират от същинските техники за масаж и тн. Едва ли някой в темата търси такъв вид места.

И съм съгласна с lily.ana - там не е място за приказки, нито за лични контакти с терапевта. Човек отива за да се откъсне от всичко и да усети ефекта от преживяването.
__________________
all you need is love ...
Отговори с цитат
  #62  
Стар 4th August 2016, 20:05
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Не е така, но аз трябваше да до уточня. Случва се навсякъде, но не по начина по който си го представяте. Никой няма да си позволи да преминава границата, но ако жената му покаже, че иска нещо повече и ако масажиста я хареса почти няма масажист, който да откаже да и достави удоволствие !

Повечето не биха си позволили дори и намеци, но ако видят че клиентката е по освободена и си поиска нещо повече едва ли ще и откажат. Но има и такива случаи аз знам, при доста търсен масажист е отказвал да прави еротични масажи на жени, които не са му харесвали, примерно някоя дебелана !

Мъжете повече търсят такива екстри, масаж със хепи енд ръчна или , но и за масажистките това са лесни пари ! Жул жмул парички
Отговори с цитат
  #63  
Стар 11th August 2016, 11:37
Аватара на bette
bette bette не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2016
Мнения: 129
По подразбиране

Пуф Паф, не ги усещам така нещата, в Сенс където ходя, са жени масажисти, облечени са в тъмно сини дрехи, като униформи, които не предразполагат за подобно поведение.
Отговори с цитат
  #64  
Стар 12th August 2016, 12:03
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Bette, не си му свикнала на Пуф, той редовно си ги пише такива. Свестен си е човека, ама много си обича темата секс. Пуф, надявам се няма да получа
Отговори с цитат
  #65  
Стар 17th August 2016, 13:24
Аватара на sloan
sloan sloan не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2016
Мнения: 77
По подразбиране

Pufpaf , ако е вярно, значи добре, че послушах съвета на момичетата тук за спато в Сенс. Там е точно както казва Bette, всички любезни, с много професионално отношение и без излишно фамилиарничене.
Предполагам, че нещата, за които ти разказваш се случват в някакви по-малки студиа.

ina.ina, няма проблем да си говорим за всичко )) Нали сме тук да си обменяме опит по темите

Някой тук ходил ли е скоро другаде, да разкаже и той?
Отговори с цитат
  #66  
Стар 17th August 2016, 20:06
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Аз мога да ви уверя, че нищо няма да ви се случи, не знам дали има толкова глупави масажисти, които биха си позволили и намеци дори, ако не са видели такива отсреща.
Мисълта ми беше, че ако отидеш при някой масажист и го помолиш да ти направи и по интимен масаж, на гърди или там долу и ако на масажиста гледката му хареса, едва ли би отказал такъв масаж дори без допълнително заплащане.

Един добър масажист, освен да е добър в масажите, ще знае и как да се държи с клиентките, какво да говори, дали въобще да опитва да води разговор, защото наистина има жени, които няма да им е до разговори и добрият масажист ще се съобразява с това .

Аз нямам търпения да почвам курсовете, но ако не работя като масажист не знам дали ще мога да достигна това ниво което искам.
Отговори с цитат
  #67  
Стар 17th August 2016, 20:10
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Bette, не си му свикнала на Пуф, той редовно си ги пише такива. Свестен си е човека, ама много си обича темата секс. Пуф, надявам се няма да получа
Ааа аз не съм говорил за секс, масаж на гърдите не е секс, това си е масаж, но малко по приятен !
Отговори с цитат
  #68  
Стар 19th August 2016, 07:55
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
...Аз нямам търпения да почвам курсовете, но ако не работя като масажист не знам дали ще мога да достигна това ниво което искам.
Значи трябва да се пробваш и да поработваш и като масажист тук-там. Човек като има желание за нещо работата хич не му тежи. Въпросът е да намериш време. Айде, стартирай и после ще ни разкриваш малките тайни на масажите.
Отговори с цитат
  #69  
Стар 22nd August 2016, 11:04
Аватара на bette
bette bette не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2016
Мнения: 129
По подразбиране

Pufpaf Pufpaf предполагам, че този тип масажисти/места си имат и репутация за предлагане на такъв услуги. А хората, които ходят там, си имат и такива очаквания. Индиректни намеци би било обидно и за двете страни.
Лично аз съм далеч от такива мераци. Когато ходя на спа , очаквам да получа точно това по дефиниция, заедно с професионално отношение от страна терапевтите. Такива са и местата, които посещавам.

За други вид докосвания си имам човек вкъщи

А ти от кой тип масажисти искаш да си????
Отговори с цитат
  #70  
Стар 22nd August 2016, 18:59
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Нямам никакви намерения да работя като масажист, но тъй като съм алтруист въпреки, че ако можех да избирам нямаше да съм такъв и бих искал като правя масаж на една жена, той да е на професионално ниво. Има една жена за която искам най-доброто и да и правя най-страхотните масажи.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Замасажитетерапиитетялодухсениетоотстреса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:37.