IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #101  
Стар 7th March 2007, 20:05
Цвета С Цвета С не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 411
По подразбиране

ужас на мен ли така ми се струва или 8000 лева за гърди е доста
Отговори с цитат
  #102  
Стар 7th March 2007, 20:08
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

В USA, NY цената на уголемяване на гърдите с импланти с физиологичен разтвор е 10 000$ и включва всичко.
Информацията е от практикуващ там пластичен
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #103  
Стар 7th March 2007, 20:15
Djigri Djigri не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 25
По подразбиране

Попаднах на няколко сайта, в които цената на имплантантите варираше от 3500евро до 4000евро, като отделно се заплаща и самата операция.
Отговори с цитат
  #104  
Стар 7th March 2007, 22:25
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от millenita
със Еврисиликон или Пип -кръгли ще ми излезне 4800лв. цялата операция..
И при д-р Тонев цената в Пловдив е същата / без значение дали да кръгли или анатомични имплантантите /, не зная дали работи в София с други цени .
Отговори с цитат
  #105  
Стар 28th March 2007, 13:28
Desi82 Desi82 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: ВАРНА
Мнения: 91
По подразбиране

Здравейте! Моята операция беше преди 4 дни в клиника Камий във Варна. За Евросиликон, грапави, анатомични, 350к платих общо 2500евро. Отделно за болничен престой платих 80 лева.
__________________
НИЕ СМЕ ТОВА КОЕТО ЯДЕМ!
Отговори с цитат
  #106  
Стар 30th March 2007, 11:53
samodiva samodiva не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 288
По подразбиране

Искам само да добавя че повечето хирурзи си слагат 50% надценка на имплантите.
Само за пример – комплект силиконови импланти на Ментор струват 840 евро. Хирурзите казжат 1500 евро. ОК съгласна съм на 10 - 15 % но 50 ........??????


Питайте вашия хирург колко му струва труда, а аз ще ви кажа от къде да си купите импланти.
__________________
Живота или е дръзко приключение или нищо!
Skype name- Diana & Lazar
Отговори с цитат
  #107  
Стар 30th March 2007, 12:08
NatalyTake NatalyTake не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Sofia
Мнения: 321
По подразбиране

предполагам, че всяка жена, която е решила да си сложи с* c* си би взела качествен имплантан, ама като я упоят дали ще й ги сложат точно тези, които е дала, е малко съмнително. по стар български обичай, ще й мушнат нещо, заради което да си мисли, поне известно време, че е .... "онова което е купила", пък после ще излезе някой друг виновен за резултата. особено, като решат да "тарикат-еят" българите са невероятно изобретателни и отмъстителни....
Отговори с цитат
  #108  
Стар 30th March 2007, 12:13
NatalyTake NatalyTake не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Sofia
Мнения: 321
По подразбиране

извинете ме за откровеното мнение, но е самата истина. преди време на баща ми му предложиха операция на херния. и понеже е възрастен човек и не може да се възстанови както би трябвало му предложиха операцията да е с платна, които стрували по 200 лева всяко. ние намерихме от същата фирма за по 80 лева-същият размер и т.н. трябваше да вземем 3 бр. операцията мина успешно, но след време се появи проблем и се оказа, че третото платно не са му го сложили...
няма повече да пиша, защото се отклонявам от темата. само исках да илюстрирам със собствен пример на какво са способни лекарите, ако решиш да им обясниш, че комерсиализацията в тази сфера трябва да е по-умерена.
Отговори с цитат
  #109  
Стар 30th March 2007, 12:21
samodiva samodiva не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 288
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от NatalyTake
предполагам, че всяка жена, която е решила да си сложи с* c* си би взела качествен имплантан, ама като я упоят дали ще й ги сложат точно тези, които е дала, е малко съмнително. по стар български обичай, ще й мушнат нещо, заради което да си мисли, поне известно време, че е .... "онова което е купила", пък после ще излезе някой друг виновен за резултата. особено, като решат да "тарикат-еят" българите са невероятно изобретателни и отмъстителни....
Мисля че това не е повод за притеснение. След операцията ви се предоставят паспорти на имплантите и след време не дай боже се случи нещо (като при мен) ако извадите имплантите и те не отговарят на паспортите можете да откъснете главата на доктора по който решите начин.
__________________
Живота или е дръзко приключение или нищо!
Skype name- Diana & Lazar
Отговори с цитат
  #110  
Стар 30th March 2007, 12:25
NatalyTake NatalyTake не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Sofia
Мнения: 321
По подразбиране

радвам се, че поне за тизи вид хирургия има такова подсигуряване, защото ви писах за проблема и после по никакъв начин не можехме да докажем, че те са виновни за нововъзникналия проблем, а и как да им търсиш сметка на докторите за техните провали. в БГ е невъзможно.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Новиценинаоперациянабюст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:01.