IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 12th September 2012, 07:56
paolina13 paolina13 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 3
Exclamation Как да стегнем коремчето или по-точно, долната част на коремчето?

Здравейте, аз съм момиче на 13 години и искам да сваля коремчето си! Тежа 44кг и съм висока 152см - но имам коремче от мазнинки и искам да го няма - да го стопя и стегна! Кажете някакви упражнения, каквото и да е!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 12th September 2012, 12:54
paolina13 paolina13 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 3
По подразбиране

моля ви! Помогнете ми!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 12th September 2012, 16:01
paolina13 paolina13 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 3
По подразбиране

никой ли няма да ми помогне ;( ;( ;( ;(
Отговори с цитат
  #4  
Стар 15th September 2012, 15:30
dezire_d dezire_d не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 29
По подразбиране

С кардио се горят мазнини, а с коремни преси се стягат мускулите. Храненето е много важно. При тези години на които си бързо ще постигнеш резултати. Ако нямаш кардио уреди бягай 15–20 мин. Скоро четох, че ако се бяга 1 мин. максимално бързо и след това почивка 1 мин. /вървене/ и така 10 –15 мин. имало много добър ефект. Във фитнеса аз загрявам 5 мин. после тренирам с тежести. След това завършвам с кардио 10 или 15 мин. За финал освен между тренировките и след кардиото правя коремни преси. Успех !
Отговори с цитат
  #5  
Стар 17th September 2012, 12:54
dima84 dima84 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 1
По подразбиране

Здравей, Paolina
Само с едно упражнение няма как да направиш плоско коремче, по простата причина, че имаш няколко различни мускулни групи и всяка от тях изисква различно натоварване чрез различни упражнения. Ето тук има една програма, която аз правя и засега съм много доволна - има си и подробни видео инструкции, така че всичко е шест. Ако пък си съвсем начинаеща, за да не си пренатовариш изведнъж коремните мускули, може да започнеш с ето този програма, която е малко по-лекичка, но също много ефективна. Успех!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 18th September 2012, 15:43
Emma83 Emma83 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2012
Мнения: 22
По подразбиране

За долната част на корема са ефективни упражненията с повдигане на краката от легнало положение. Има разбира и други упражнение и е важно да не правиш само едно, ако ще и по 100 повторения, защото коремните мускули много бързо привикват с еднообразните упражнения. Пробвай примерно първата програма, която дима предложи по-горе. Не забравяй да си даваш и време за почивка.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 23rd September 2012, 19:51
bentaly bentaly не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 5
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Emma83 Виж мнението
За долната част на корема са ефективни упражненията с повдигане на краката от легнало положение. Има разбира и други упражнение и е важно да не правиш само едно, ако ще и по 100 повторения, защото коремните мускули много бързо привикват с еднообразните упражнения. Пробвай примерно първата програма, която дима предложи по-горе. Не забравяй да си даваш и време за почивка.
Това много помага, но ако смениш поне едно хранене с нискокалоричен шейк, но захранващ, ако пиеш и алое с гарциния, ефектът ще е по-бърз и безопасен.

Franchising
http://prevodachite.com/balgaro/италиански
Самолетни билети
Субтитри

Последно редактирано от bentaly : 13th April 2014 на 10:02
Отговори с цитат
  #8  
Стар 25th October 2012, 10:01
Paula D Paula D не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 1
По подразбиране

Аз коремните ги правя на празен корем сутрин, на стол, с повдигане на краката. Лятото особено като хванеш загар, пресата лъсва
Отговори с цитат
  #9  
Стар 23rd May 2013, 11:17
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Paula D Виж мнението
Аз коремните ги правя на празен корем сутрин, на стол, с повдигане на краката. Лятото особено като хванеш загар, пресата лъсва
Хахаахах,пресата си лъсва нон-стоп,ако я има.Не е й е нужен един загар
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #10  
Стар 19th September 2012, 18:48
Аватара на fifinkata
fifinkata fifinkata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: bulgaria
Мнения: 37
По подразбиране

Здрявей,ако си начинаеща не пренаоварвай мускулите си,както са казали по горе.В ютуба има доста полезни упражнения и има подробно описано всичко,от начинаеща и т.н.Ника му е fitnesinstruktor.com Много мотивирана и много вдъхновяваща инструкторка.
__________________
живей позитивно че да убиеш всичко негативно
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Какдастегнемкоремчетоилипоточнодолнатачастнакоремчето
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:29.