IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 26th November 2008, 15:13
xxxxx xxxxx не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 3 601
По подразбиране

Вече ми дължиш поне 2 кафета и кола!!!

73 - ами за мен няма значение как изглежда момичето, а какво мога да си кажа с нея ... и ако някой ме види пък с нея, какво???

79 - не е проблем, не е било проблем по-точно, да вземе жена при избора на подарък за мен. Трябва ли да обяснявам, че жените избират по-добре женските подаръци?

41 - подстрижа ли се късо изведнъж това ще означава, че е направил комплимент най-вероятно за това как изглеждам с някоя от късите ми перуки! :P
Отговори с цитат
  #32  
Стар 26th November 2008, 15:22
xxxxx xxxxx не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 3 601
По подразбиране

2. Най-безболезненият начин да прекрати спор с мен е първо да ме изслуша, без да ме прекъсва на всяка дума, тоест да се опита поне малко да ме разбере, без излишни емоции. Повечето ми спорове завършват така - аз се съгласявам с него и му благодаря за търпението да ме изслуша и да ми обясни нещата :P

5. Той изобщо не е състрадателен, така че смисъл от оплакване няма!

7. Верният отговор за мен е - КНИГА, бижутата си ги избирам сама!

:P :P :P :P :P
Отговори с цитат
  #33  
Стар 26th November 2008, 15:24
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

ДА си призная, колкото и да ме е срам - загубих си времето, за да го прочета... тези статистики са булшит..
Сега метнах набързо един поглед (не съм го чела пак), и видях, коя точка си надебелил и начервенил най-много и тя е тази, която запомних от първото четене, защото ми направи силно впечатление, а именно, Nо9 - че момичетата, които нямали приятелки, били подли.... Хмм. Значи, аз нямам приятелки, но ти не ме познаваш, така че, няма как да споря затова, дали съм подла или не, но мога да ти кажа, че тези, които имат повече от 3 приятелки са пълни лицемерки. Защото да се лигавиш пред някого "ох, колко хубаво ти стои това", като в същото време си мислиш "хиихи, колкго е надебеляла, супер", ами не ме кефи и затова и нямам приятелки.
Отговори с цитат
  #34  
Стар 26th November 2008, 15:28
xxxxx xxxxx не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 3 601
По подразбиране

12. - нищо не пазя!!! Дори неща, непряко свързани с него, са унищожени!

59. А за това ще дадеш ли повече инфо как го реши???
Отговори с цитат
  #35  
Стар 26th November 2008, 15:32
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от xxxxx
59. А за това ще дадеш ли повече инфо как го реши???
И аз това се чудя?! АКо приятелят ми каже такова нещо, може би по-скоро ще ми мине желанието...
Отговори с цитат
  #36  
Стар 26th November 2008, 15:39
Dimitroff Dimitroff не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: В Е46-цата
Мнения: 1 341
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от xxxxx
Вече ми дължиш поне 2 кафета и кола!!!

73 - ами за мен няма значение как изглежда момичето, а какво мога да си кажа с нея ... и ако някой ме види пък с нея, какво???

79 - не е проблем, не е било проблем по-точно, да вземе жена при избора на подарък за мен. Трябва ли да обяснявам, че жените избират по-добре женските подаръци?

41 - подстрижа ли се късо изведнъж това ще означава, че е направил комплимент най-вероятно за това как изглеждам с някоя от късите ми перуки! :P
73 - една красива жена в компанията на не толкова привлекателна такава просто изпъква повече.

79 - да речем, че си права - жените избират по-добри женски подаръци, но...жените сте си ревниви по природа

41 - тъй, тъй...има вярно...но все пак

еМ ДжИ


Цитирай:
ДА си призная, колкото и да ме е срам - загубих си времето, за да го прочета... тези статистики са булшит..
Сега метнах набързо един поглед (не съм го чела пак), и видях, коя точка си надебелил и начервенил най-много и тя е тази, която запомних от първото четене, защото ми направи силно впечатление, а именно, Nо9 - че момичетата, които нямали приятелки, били подли.... Хмм. Значи, аз нямам приятелки, но ти не ме познаваш, така че, няма как да споря затова, дали съм подла или не, но мога да ти кажа, че тези, които имат повече от 3 приятелки са пълни лицемерки. Защото да се лигавиш пред някого "ох, колко хубаво ти стои това", като в същото време си мислиш "хиихи, колкго е надебеляла, супер", ами не ме кефи и затова и нямам приятелки.
Факт-а, че една жена няма приятелки...е меко казано съмнителен!
Дали защото се е опарила от такива или поради друга причина...идея си нямам.
Просто си е съмнително

Цитирай:
59. А за това ще дадеш ли повече инфо как го реши???
Личен опит
Всичко зависи не от това какво ще кажеш, а КАК ще го кажеш
__________________
a b c d e f g k l, but М is something Special!
Стълбовете нанасят поражения на вашите коли само в случай на самоотбрана.
Отговори с цитат
  #37  
Стар 26th November 2008, 17:01
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от SweetShark
Ще е много забавно, ако Liophy ни направи гореизброеното под формата на анкета - чекбоксове - съгласен, несъгласен с твърдението и после да го кросира по пол на отговарящия
Трябва да отворя 80 различни анкети с отговор да/не phpBB няма техническата възможност за такява сложна анкета, каквато си представяте вие.
Отговори с цитат
  #38  
Стар 26th November 2008, 19:48
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране Re: Истината за жените...

1. Никога не се доверявай на жена, която ти е направила най-хубавата свирка в живота.
2. Най – безболезнения начин да прекратиш спор: позволи й да го спечели-Да ако е жена която сържи на всяка цена тя да е отгоре и винаги да е правата.Има и такива които могат да изслушват агрументи и да приемат доводите на другия
3. Повечето жени няма да правят секс за първи път, ако техните крака не са почистени. Ако забележиш, че твоята приятелка има косми, вероятно тя си бръсне краката за някой друг.
4. Без значение колко ще ви успокоява, ако не успеете да включите хардуера, тя ще приеме че не ви привлича.
5. Момичетата винаги обичат да ги съжаляват - за главоболие, за спазъм или за каквото и да е. Помни: Няма значение дали ти звучи зле или не – тя се готви да напусне този свят.-Хич нямам нужда да ме съжеляват,а да ми мине.А най-мразя някой да ме гледа или да се държи с мен като ,че ли верно умирам
6. Пазете гаджето си от компанията на нейни свободни приятелки или гейове. Те искат да бъде само с тях и ще насърчават каквото и да е лошо поведение.-Тя ако иска няманужда някой да й пали чивиите и обратното
7.Бижута. Ето, най-после, завинаги разбра какво да и купиш в последната минута.
8. Да те гледа по чорапи и бельо, вероятно е най-голямото й разочарование на света.-Е к'во прави с теб тогава
9. Никога не се доверявай на момиче, което няма приятелки. Тя не се разбира с никой, защото е или подла или тъпа.-Подла и тъпа не съм ,може да съм проклета ама то не е включено.Нямам приятелки,защото съм го яла от такива и "парен каша духа".Имам добри познати,но иза мъже и за жени трудно се доверявам ,така че познати бол,приятели малко
10. Момичета, които казват „Обичам спорта!” са лъжкини. Момичета които ви питат колко време ще продължи играта, без да уточняват името и – не са. No comment.Отивам да махна спортните канали от ТВ-то преди да са ме обявили за враг на народа
11. Процента на забременяване при инцидентни случай е много по-голям, защото жената иска секс когато е в овулация.-Ми природа бе ,к'во да правиш.Тя си знае работата
12. Тя все още пази всички любовни писма и картички от нейните бивши гаджета. -Чак пък всички ,но и мъжете го правят та не виждам що е написано ама хайде
13. Момичето ти предпочита да получи подарък за 100 $ от „Тифани”, отколкото за 500$ от някаква марка, която нищо не й говори. Защо? Ами приятелките ще я питат от къде го е взела.-Мхм като си хванеш залотърсчка да.Нормалните момичета се радват на жеста
14. „Ако ти дам телефонният си номер в петък, вторник и сряда са най-добрите дни да ми се обади за среща. Понеделник е твърде депресивен, четвъртък е твърде късно” Клер, 27-Мхм в събота ще спя,в неделя ще чистя,понеделник съм на работа,вторник вече графика ми е зает,сряда съм с приятели ,четвъртък вече съм уморена ,а петък имам среща с друг.Що за безумие.Ако се обади на другия ден к'во ше стане
15. Проучване наскоро установи, че блондинките ще изчезнат след 200 години, така че ако тя не е скандинавка, вероятно се изрусява.-Е и ?!? ,Кой твърди обратното
16. Жените винаги искат да вярват, че това което казвате е истина.
17. Какво искат жените наистина в леглото? Повече одеала. На тях наистина им е по-студено от мъжете.
18. Тройката не е подарък за теб, а за двете момичета. Ако ти си късметлията, който е успял да проникне в друга, пред приятелката си – наслаждавай се докрай. Вероятно връзката ви ще приключи.
19. Ако жените имат оправдание да вземат някакво хапче, те ще го вземат ( дори и да е екстази ).-Иска ви се ,че да е по-лесно с цианкалия ,ама не
20. Тя мрази твоята конзолна игра повече отколкото си мислиш. Ако ти я пренебрегваш заради нея, тя скоро ще спре да си губи времето с прасе като теб.-Да ,а той мрази фризьорката ми щото прекарвам с нея 4 часа няколко пъти в месеца
21. Жени, които са обсебени от кучетата си искат да държат и мъжете на каишка-Даже искам да дава лапа и да си върти задника като ме посреща на вратата прибирайки се от работа.А после да си лягя в краката ми да ми топли
22. „Момичета, които водят мъжете си на дискотека и твърдят, че се забавляват - искат да го направят щастлив като контролират свободата му” Сузи, 31-Ммм даааа цел номер едно в живота на всяка жена ,да вгорчи този на мъжа до нея ,като го подлага на постоянен контрол.И дума не може да става ,че ви е забавно заедно
23. През целият си живот жената ще използва 10 мъже за лични услуги. Ако си й давал колата си или си й помагал да се пренесе, а после не си й го сложил, ти си един от 10-те.-Мхм 10 малко са
24. „Жените имат косми на същите места като мъжете – ниско по корема, около зърната. Просто ние ги махаме” Кати, 26
25. Освен ако не са лесбийки, тя няма да одобри жените в компанията ти. Дори и да са грозни. И да, дори и да са лесбийки. (без значение какво казва-има едно на ум за тях!)-Едно наум трябва да си имаш за всеки
26. Ако има нещо което трябва да си скриеш, тя ще го намери -Това си е Закон на Мърфи.Ние нямаме нищо общо с това
27. Целуни я на втората среща, иначе ще си останете „ просто приятели”
28. Те не могат да живеят без напрежение. Всеки път ти се струва, че се карате без причина. Приеми го като неизбежно и вашата връзка ще придобие ново значение.-Да що след тежкия ден в работата вместо да се прибера и да се гушна в него да не му спретна един скандал ей така за разнообразие.Не че той е направил нещо,а просто щото на мен ми е скучно 2
9. Он - лайн изследване показва, че идеалния мъж има кафява коса и сини очи.
30. Когато жената ти споделя проблемите си, тя не очаква ти да ги решиш.-Има чисто информативен характер.Мъже не си и помисляйте да правите нещо за да ни помогнете
31. Жените гледат на малтретирането на гърдите като на най-големия гаф в любовната игра -
32. „Когато съм пияна не мога да свърша. Дори и с вибратор” Лорън , 35
33. Повечето жени гълтат около половината от червилото, което си нанасят, което значи, че те „изяждат” от едно до три червила годишно.
34. Една жена може да каже, че иска само секс, но ако спиш с нея няколко пъти, тя ще смени тона.-Щото няма такива мъже сигурно
35. Според Американската асоциация по пластична хирургия устните на Анджелина Джоли са най-желаната част от клиентите на клиниките.
36. Въпреки, че всяка жена прави комплименти на друга, която току що се е подстригала късо, тя тайно празнува защото знае, че мъжете обожават дълги коси. -Ако те тресат комплекси може
37. Не я наричай „сладка”. На нея това й действа като пръст в гърлото. „Секси” е ок. „Мръсница” – дааа. „Шибано яка”, но само ако тя е леко консервативна.
38. Жените често купуват размер или два по – малки, обувки защото те не могат да се примирят с големината на стъпалата си.-Няма такъв кеф просто.Клиниката в Горна баня що работи иначе
39. Жените искат да говорят мърсотии, но се страхуват, че няма да ги погледнете на сутринта. Успокойте я, че от това не губи класата си и тя вероятно ще полудее. „Ягуар” помага.
40. Изпсихясало от ревност момиче, ще направи всичко за да задържи приятеля си– дори ще му позволи и отзад
41. Ако тя неочаквано се подстриже късо, вероятно не се интересува вече какво си мислите за нея. Това обаче не значи, че не се интересува от мнението на други.-А да го питам ли какви дрехи да нося ,как да се гримирам и според него как да се боядисам скандинавско русо или светъл кестен.По темата може и референдум да направя .При всеки нов на хоризонта да го питам к'во иска за да му угодя
42. Половината булки ще загубят завинаги добър приятел карайки се за глупости около шаферството.
43. Никога не боли да кажете, че съжалявате, особено когато не го мислите.
44. Позволявайте й да ви бие понякога - на покер, шах, пинг-понг – и ще е по-вероятно тя да ви осигурява тишина и покои, когато искате.
45. Женските тоалетни са три пъти по-гадни от мъжките.-Гадни не знам,ама винаги са заети и пред тях има опашка
46. „ В един или друг момент, аз ще се разтърся за неща около миналата ви връзка – снимки, картички, спомени, дневници. Ако не искате да го правя, просто се отървете от тях преди да ме пуснете в апартамента си. И не е до доверие; просто любопитството ни побърква” -Всеки си има минало и личната територия си е негова .И да разбера все едно.А защо да не ми каже той ,ми трябва да се унижавам да ровя като някоя луда параноичка.Той да не се е родил мене да чака или аз него
47. И момичетата мразят партньори – лепки, които се нуждаят от тях на всеки осем секунди.
48. Чик – рок мацките, въздействат силно на вашето гадже - което те дразни. Седни и я остави да крещи с Аланис и „Гарбидж”. Все пак, всичко трае 4 минути.
49. Жената има средно по осем сутиена и носи всеки, по пет пъти преди да го изпере.-Аз лично не познавам такива мърли дето да се перат сутиена чак след 5-тото обличане
50. Момичетата няма да седнат на каквато и да е тоалетна чиния, ако не са си вкъщи, ако ще да е и в петзвезден хотел. По-скоро те ще стъпят отгоре й, клекнали.
51. Каните ново гадже вкъщи? Вашата ( подредена ) баня трябва да включва чисти ленени кърпи, кутия с кърпички и няколко ролки тоалетна хартия.
52. „Не галете лицата ни докато се целуваме, освен ако наистина, наистина, НАИСТИНА не ни искате” Рейчъл, 21
53. На първа среща, жените никога не поръчват това, което наистина им се яде. -Поръчвам си точно каквото ми се яде и ми се пие друг е въпроса ,че не го изяждам щото ми се е свил стомаха
54. Увеличаването на гърдите по хирургически път расте главоломно. Най-популярния размер? Чашки C, какво се правиш, че не знаеш?
55. Печелиш доверие когато си навън , но й звъннеш в 22ч. Тя ще си легне доволна, че мислиш за нея, дори и ти да обръщаш шотове с някой едрогърдеста блондинка.
56. Поне една от нейните приятелки иска да спи с вас.
57. Грозноват, но страстен мъж е скъпоценен камък за жените. Те обичат импровизациите в леглото.
58. Темата за задника й е деликатна за нея. Кажете й, че го обичате и ще го виждате по-често.
59. Ако искате повече секс, кажете й , че сте видели убийствена мацка оня ден. -Егати безумието.И кво от ревност да не потърси оная дето я е видял да му направя пълна програма
60. Повече от половината жени между 18 и 25 години предпочитат да бъдат прегазени от камион, отколкото да бъдат дебели.-Добре ,че съм вече на 26 и съм оцеляла
61. Повечето пиърсинги които тя има, са на места, които иска да видите.
62. От време на време й позволявайте да вземе филм и не го критикувайте
63. Каквато й жена да е тя ще ви каже, че честността не винаги е добра политика.
64. Мацките не се страхуват да правят извратени неща: просто трябва да имате смелостта да си поискате.
65. Жените мразят клишираните изрази и въпроси свързани със секса: „Не се навеждай, имам слабо сърце”, „Какъв френски точно знаеш?”.

66. Всяка жена обича да чува, че миризмата й те възбужда.
67. Жените се подтискат когато мъжът разбира с пъти повече от тях козметиката. -А мъжете когато една жена разбира от каквото и да е повече от тях
68. Момичетата не искат да се срещат с отрепки. Не я водете на боулинг с момчетата.-Е щом приятелите ти са отрепки,значи ти си същия.Значи и с теб да не се вижда
69. Не я водете на концерт, на които тя не иска да ходи. Ще си тръгнете и двамата рано.
70. „ Жените обичат голям пенис, но това не значи, че трябва да го засмуча още в началото” Елена, 28
71. Проучванията показват, че мачо-типовете привличат жените, когато са в овулация. През останалото време те предпочитат „доброто момче” известен повече като „глупака”.
72. Тя харесва един от вашите приятели.
73. Грозните момичета искат да бъдат виждани с красиви, защото това им вдига самочувствието. Красивите обичат да обикалят с грозни, по същата причина. -Комплески +празна глава
74. В минутата в която реши, че има интерес към вас, тя започва да си представя наум как ще изглеждат децата ви и как ще звучи нейното име с вашата фамилия.-Даже на Фотошоп прави снимките от сватбата ви и поканите.Може ако е на 14
75. Прокарайте шкурка през лицето си. Така се чувства тя когато я целунете на връщане от работа, в пет вечерта. Сега прокарайте шкурката от вътрешната страна на бедрото си ( не че нещо, ама се бръснете по-често)
76. Жените – серийни убийци обичат да използват отрова, вместо пистолет или нож.
77. „Карай по-бавно” не е израз който се използва само в автомобил. Загряваш ли?
78. Краят на една връзка, който тя никога няма да оспори: „ Съжалявам, но вече нямам чувства към теб”.
79. Купувате подарък на момичето си? Тя ще го намрази (после и вие), ако извикате друга жена да ви помага при изборът му. -Комплекси +ревност
80. Вероятно вие никога няма да разберете с колко мъже е спала. Стандартната лъжа е пет. Което всъщност значи 12. -А като си купуваш кола да не би да й знаеш реалните километри.И всъщност какво значчение има това.Хем не искате да чувате че сте първите щото знаете ,че е лъжа ,хем ако сте втори пак не сте доволни щото и това е лъжа .Ми като не искате да ви лъжат не питайте

Имам и пропуски ,ама това е много тегава работа xxxxx не знам ти колко кафета и коли изкара ама аз ще си направя устата направо за едно малко с Red bull
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
Отговори с цитат
  #39  
Стар 26th November 2008, 20:15
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

И в духа на така написаното ето и още по темата :

1. Не се опитвайте да промените жената - тя и без друго постоянно се променя.

2. Какво ще направиш, когато гаджето ти си тръгне? Следващата. Едва ли ще е по-различна от предишната.

3. Щом някои жени могат да вдигат щанги, всички да вдигат тогава! И в казарма да ходят! Като искат феминизъм и равноправие - нека да е последователно и докрай.

4. Не се опитвай да търсиш праволинейна мисъл при жената - логиката не им е присъща в достатъчна степен.

5. Търсете си по-млада жена. Не се притеснявайте, че е малка - тя и без това мисли, че и вие не сте пораснал.

6. Жените са еднакви, само лицата им се различават, че да не ги бъркате.

7. Дефиниция за стара мома: жена, която много е избирала, пък нищо не си е харесала. Типично по женски.

8. Мъжете не правят жените на глупачки: повечето от тях се справят чудесно с тази задача сами.

9. Няма най-добър начин да накарате жена да свърши нещо, просто си го свършете сам.

10. Любовта е опиянение, а бракът си е истински бульон трезве.

11. Ако искате отдадена жена, сбъркали сте планетата. Те говорят нон стоп за чувства, романтика, някаква си любов, но всъщност ви гледат в чатала или встрани от него (джобовете).

12. В този смисъл не бъдете наивен, жените надали ви харесват заради това какъв сте, харесват ви заради това какво можете да им дадете или - по-наивните - заради това какъв биха могли да ви направят (вечното желание на жените да променят мъжете).

13. Ако тя Ви попита какви книжки имате, кажете и, единствено една жълта; ако попита за други и покажете къде е вратата, бъдете любезен.

14. Запомнете, че повечето жени изобщо не си падат по пиперлив и черен хумор. Не им е в ролята на нежни, чувствителни и не знам какви си там виждаш ли създания. Т.е леко с хумора, казвам ви го от личен опит

15. За съжаление, всички жени са създадени еднакви.

Първооригинала на текста е за мъжете.Това е в отговор на другата статия след възникнал спор идентичен на този тук .За по-любознателните оргинала
Тук
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
Отговори с цитат
  #40  
Стар 26th November 2008, 20:18
Аватара на kotara4e
kotara4e kotara4e не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 738
По подразбиране

Олеее mishe, от къде ги взе тея нерви да отговаряш толкова подробно, направо ти се чудя . Ако имаш в излишък взимамммм
__________________
истината ражда омраза...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Истинатазажените
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:38.