IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 16th December 2008, 23:51
Slyn4islava Slyn4islava не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: around
Мнения: 1 184
По подразбиране

Аз взех книжка, започнах да карам кола в един огроооомен град, напуснах работа с лошо заплащане, започнах да правя йога всеки ден, и така вече 4-ти месец, жива съм, здрава съм, всички мои близки са добре. Благодаря на Господ за всичко, което ми дава!
__________________
"....I want you love and I want your revenge,
I want you love, I don't wanna be friends...."
Отговори с цитат
  #42  
Стар 17th December 2008, 03:05
Аватара на Тайна
Тайна Тайна не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: Under The Stars, USA
Мнения: 817
По подразбиране

Тази година ще я запомня предимно с много работа и малко свободно време, издигнах се много в работата, но това нищо не ми донесе.Пак не се записах да уча, както отдавна съм планирала.Една бурна и страстна връзка, която обаче приключи бързо.Общо взето нищо особено не се случи тази години, но горе-долу беше добра сравнение с миналата.Успях да сбъдна една от мечтите си, да отида до Канада и да видя Ниагарскиа водопад.
За догодина съм намислила да работя по-малко и да се грижа повече за себе си, защото от здравето по-важно няма.Искам и аз детенце и семейство и нов дом, но почти невъзможно ми се вижда на този етап.Пожелавам на всички повече здраве и късмет през новата година и да не забравяте мечтите си
__________________
But I still haven't found what I'm looking for...
Всяко зло за добро...
Внимавай какво си пожелаваш...
http://www.lowcarbfriends.com/bbs/
Отговори с цитат
  #43  
Стар 17th December 2008, 11:05
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

Продължавам да уча, както и предишната година.......
Смених работата с по- интересна, вече нямам шефове..........
Имам мъничко,ма съвсем мъничко по- свободно време от преди......
Запазих си старите приятели......
Всее още обичам приятеля си, и той мен надявам се както и преди 3 год..........

ПС. Съжалявам,че не съм пестелива и колкото и парички да взимам всичко изчезва на мига (това е нещото което си поставям за цел през Новата Година)......и разбира се повече успехи в бизнеса........
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #44  
Стар 17th December 2008, 12:17
Аватара на natalei
natalei natalei не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 1 512
По подразбиране

Тази тема ме накара да се замисля какво съм постигнала през 2008ма. На пръв поглед не е много, но колкото повече се вглеждам в изминалата година, толкова по-важна и изпълнена със събития ми се струва тя.
На първо място смених предишната кошмарна работа с нова, много по-хубава.
Разведох се (вече и по документи). Взех си дипломата от второто висше и новата лична карта (подадох документи де, но вече са готови и двете и мога да си ги взема).
С моята любов започнахме да си правим бебче и си накупихме много неща, първите общи придобивки - пералня, компютър и спалня Покорих най-високия връх на балканите (което за мен си е постижение).
За пръв път пях с група
И най-важното - вече имам ясна идея за бъдещето, реших с какво да се захвана и действам по осъществяването.
__________________
NIN - remix feat. myself
http://www.youtube.com/watch?v=rYoHdJHBYdk
Отговори с цитат
  #45  
Стар 17th December 2008, 15:34
Dimitroff Dimitroff не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: В Е46-цата
Мнения: 1 341
По подразбиране

2008-ма...показа ми колко истина има в приказката "Когато печелиш нещо не знаеш какво губиш"...
Изминаващата година ... ме изненада-нямаше сътресения, каквито очаквах, нямаше неизпълнени задачи (който си бях набелязал)...е почти.

В професионален план - успешна година, която се надявам, че ще бъде трамплин за следващата, щото нямам намерение да се спирам или да забавям темпото.След тоталната промяна в работата, средата ми и местоживеенето нещата се нареждат доста добре...за жалост в мен се е зародило отвратителното усещане, че нещо важно в живота ми преминава покрай мен, а аз не го отразявам...нещо сякаш ми се изплъзва, а аз не си давам сметка какво точно....кофти чувство

Членовете на семейството ми са добре! (което е най-важното за мен).
Изчистени са всички недоразумения...почти
Наранен от много хора тази година...наранил по-малко от предишната - имам напредък!!
Виждам края на висшето си образование, виждам завършек на един голям проект, който бутам от около 2 години, виждам радост в лицата на близките ми, усмивки на лицата на приятелите ми...виждам много красиви неща, а в същото време не усещам топлотата в душата си от цялата тази красота
...може да дойде по-късно
__________________
a b c d e f g k l, but М is something Special!
Стълбовете нанасят поражения на вашите коли само в случай на самоотбрана.
Отговори с цитат
  #46  
Стар 17th December 2008, 15:35
Аватара на kotara4e
kotara4e kotara4e не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 738
По подразбиране

Моята почти изминала 2008 год. имаше и възходи и падения. Започнах работа, много добра, после детенцето ми се разболя тежко.., сега Слава Богу всичко е наред и в личен и в професионален план. Иска ми се 2009год. да бъде по-успешна и в двете разбира се!
__________________
истината ражда омраза...
Отговори с цитат
  #47  
Стар 17th December 2008, 15:45
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Чета всяко мнение, и много се радвам, че преобладават хубавите неща. Пожелавам на всички по успешна 2009 година във всички аспекти.
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #48  
Стар 17th December 2008, 15:56
xxxxx xxxxx не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 3 601
По подразбиране

... най-важното, което постигнах тази година, е това, че се научих да бъда по-търпелива и да не се отказвам от целите си, дори и да няма желаният бърз резултат. Открих нови красиви приятели!.. А прекрасният човек до мен не спря да ме прави щастлива и в най-трудните ми моменти!
Отговори с цитат
  #49  
Стар 17th December 2008, 16:32
Аватара на pifco
pifco pifco не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Plovdiv
Мнения: 3 820
Изпратете съобщение чрез ICQ до pifco Изпратете съобщение чрез Yahoo до pifco
По подразбиране

чак да съм постигнал незнам,но работата доста се засили,оградих си мястото ,направих си канализацията и дигнах конструкция на 700 м2,за тази година ми стигат по отношение на работата,другото както и минали години яко по екскурзии ,какво още да искам ,май ми е предостатъчно
__________________
http://www.sinyatabezdna.com/
Отговори с цитат
  #50  
Стар 17th December 2008, 16:49
Аватара на lady85
lady85 lady85 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 2 719
По подразбиране

като цяло беше на приливи и отливи,но май повече бяха приливите посетих местата които си бях запланувала и преживях незабравими мигове там,направих няколко корекции свързани с външния ми вид и корегирах неща от който малко или много съм се срамувала,научих се да съм по сдържана,а не толкова импулсивна и сръдлива годината ми донесе също и загуба на близък роднина но не може всичко да е перфектно.....за новата година си имам поставени цели вече и се надявам да си ги постигна
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Каквопостигнахтепрез2008
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:20.