IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2201  
Стар 1st October 2015, 12:41
Maria -Maria Maria -Maria не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 18
По подразбиране Do Surita

Благодаря много ,Сурита! Дано всичко да мине добре и да се справя някак Гледах в по- предни страници на форума твои снимки с новото носле , страхотно се е получило!
Отговори с цитат
  #2202  
Стар 3rd October 2015, 10:08
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Сурита, моята наближава и ме тресе нервата. Сега те изчетох, мн полезна информация, благодаря. Казваш, че към 8-9 ден се маха лонгетата, после се стои само с лепенки, така ли? Не може ли да се прибереш в БГ в периода на лепенките? Много безсмислено ми изглежда да стоя една седмица да ми отлепи лепенка На теб колко ти се събра общо там? Защото аз мога макс две седмици да си позволя и ако ме иска по-дълго, ще ми е сложно. Може ли да си тръгнеш след лонгетата и лепенките да се махнат в БГ? Как мислиш, или и други неща ти правят на последния преглед, освен тези лепенки?
Отговори с цитат
  #2203  
Стар 3rd October 2015, 14:40
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

Хайде и аз минах под ножа
Вчера мина и моята операция при Авшар и днес ме изписаха от болницата.
Доста съм подута и отекла, имам и малко синини, но се надявам резултата да си заслужава.
И сега се вижда, че носа е доста по-малък и е вирнат, както исках.
Тези дни ще пиша по-подробно за тези които се интересуват .....
Отговори с цитат
  #2204  
Стар 4th October 2015, 18:07
Alena5 Alena5 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2015
Мнения: 41
По подразбиране

...

Последно редактирано от Alena5 : 11th October 2015 на 11:18
Отговори с цитат
  #2205  
Стар 5th October 2015, 15:07
Maria -Maria Maria -Maria не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 18
По подразбиране do Surita

Аз се сетих и още нещо ,което ме интересува .Отнася се до формата на носа ,който трябва да се получи. Значи това нещо го рещава доктора, прави ти такъв нос ,какъвто предцени ,че ще ти пасне на теб ,рисува и ти го показва...пациента питат ли го нещо В допълнение: Честито на тези с новите нослета и кураж и късмет на тези ,които предстои!
Отговори с цитат
  #2206  
Стар 9th October 2015, 12:17
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

Момичета, отоците по лицето ми спаднаха изцяло, нямам и синини вече, само носа ми е подут. Днес стават 7 дни от операцията ми при Авшар.
Получиха ми се някакви ужасни кръгове под очите, изглеждам адски уморена. Знам, че ще мине и е индивидуално, но все пак имате ли спомен кога минават и ще имам по-нормален вид ?

Последно редактирано от simona_80 : 9th October 2015 на 17:49
Отговори с цитат
  #2207  
Стар 9th October 2015, 17:48
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

Извинявам се предварително за торбичките, но все пак ето една снимка и от мен.
Днес ми е 7 ден. Знам, че има още накъде да спада най-вече между очите е още много подуто ...
Attached Images
Тип файл: jpg 007.jpg (87,7 КБ, 234 views)

Последно редактирано от simona_80 : 9th October 2015 на 17:50
Отговори с цитат
  #2208  
Стар 9th October 2015, 19:00
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Аз със сигурност мога да видя най-добре резултата, защото имам снимки от преди, когато ти правих фотошоп и това е най-доброто което може да се направи при теб и това е много добър резултат !
Намалил ти е ноздрите, колумелата е прибрал, гърбицата която не беше малка ти е направил перфектно.

Както и при "Мечта", носът ти е с висок старт и сигурно знаеш, че толкова високо няма как да се коригира и при твоята структура, доктора е направил най-доброто и ти си направила много добър избор и за операция извън БГ. Особено за твоя случай, с корекция на ноздри и колумела и като гледам снимките от преди, направо перфектна работа на док.

Това е много добре, че пускаш снимка още от сега, тъкмо като покажеш и след месеци нова снимка и да се види разликата. Но трябва и малко повече резолюция и светлина.
Отговори с цитат
  #2209  
Стар 9th October 2015, 20:04
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

Аз му изпратих точно фотошопа, който ти ми беше правил и исках да е точно така На консултацията също обсъждахме и разглеждахме същата снимка. Тук е мястото да ти благодаря.
Доста е работено по моят нос. Вярно е ... Ти поне знаеш какво чудо беше ...
Отговори с цитат
  #2210  
Стар 9th October 2015, 21:51
Аватара на bubka81
bubka81 bubka81 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2015
Мнения: 16
По подразбиране

Къде е тази опция за включване на съобщенията.не мога да пращам лични съобщения.някой може ли да ми помогне?ето какво ми излиза когато се опитам да пратя съобщение: "Вие изключихте получаване на лични съобщения. Няма да можете да получавате или пращате съобщения, докато не включите отново опцията в профила ви."А дори не знам как съм я изключила тази опция

Последно редактирано от bubka81 : 9th October 2015 на 22:25
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
новобранец

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Турскихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:05.