IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 26th November 2008, 11:45
Dimitroff Dimitroff не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: В Е46-цата
Мнения: 1 341
По подразбиране Истината за жените...

Знам, че има раздел смешки...просто не е смешно!

Попадна ми преди време едно писание в нет-а...започнах да го чета просто на майтап, нооо....оказа се, че е писано не на шега!

90+% от написаното вътре е самата истина

Предоставям ви възможност да се убедите сами!


1. Никога не се доверявай на жена, която ти е направила най-хубавата свирка в живота.
2. Най – безболезнения начин да прекратиш спор: позволи й да го спечели
3. Повечето жени няма да правят секс за първи път, ако техните крака не са почистени. Ако забележиш, че твоята приятелка има косми, вероятно тя си бръсне краката за някой друг.
4. Без значение колко ще ви успокоява, ако не успеете да включите хардуера, тя ще приеме че не ви привлича.
5. Момичетата винаги обичат да ги съжаляват - за главоболие, за спазъм или за каквото и да е. Помни: Няма значение дали ти звучи зле или не – тя се готви да напусне този свят.
6. Пазете гаджето си от компанията на нейни свободни приятелки или гейове. Те искат да бъде само с тях и ще насърчават каквото и да е лошо поведение.
7. Бижута. Ето, най-после, завинаги разбра какво да и купиш в последната минута.
8. Да те гледа по чорапи и бельо, вероятно е най-голямото й разочарование на света.
9. Никога не се доверявай на момиче, което няма приятелки. Тя не се разбира с никой, защото е или подла или тъпа.
10. Момичета, които казват „Обичам спорта!” са лъжкини. Момичета които ви питат колко време ще продължи играта, без да уточняват името и – не са.
11. Процента на забременяване при инцидентни случай е много по-голям, защото жената иска секс когато е в овулация.
12. Тя все още пази всички любовни писма и картички от нейните бивши гаджета. - (може би не всички, но голяма част)
13. Момичето ти предпочита да получи подарък за 100 $ от „Тифани”, отколкото за 500$ от някаква марка, която нищо не й говори. Защо? Ами приятелките ще я питат от къде го е взела.
14. „Ако ти дам телефонният си номер в петък, вторник и сряда са най-добрите дни да ми се обади за среща. Понеделник е твърде депресивен, четвъртък е твърде късно” Клер, 27
15. Проучване наскоро установи, че блондинките ще изчезнат след 200 години, така че ако тя не е скандинавка, вероятно се изрусява. - болшинството от вас дами са перхидролки, каквото и да си говорим!
16. Жените винаги искат да вярват, че това което казвате е истина.
17. Какво искат жените наистина в леглото? Повече одеала. На тях наистина им е по-студено от мъжете.
18. Тройката не е подарък за теб, а за двете момичета. Ако ти си късметлията, който е успял да проникне в друга, пред приятелката си – наслаждавай се докрай. Вероятно връзката ви ще приключи.
19. Ако жените имат оправдание да вземат някакво хапче, те ще го вземат ( дори и да е екстази ).
20. Тя мрази твоята конзолна игра повече отколкото си мислиш. Ако ти я пренебрегваш заради нея, тя скоро ще спре да си губи времето с прасе като теб.
21. Жени, които са обсебени от кучетата си искат да държат и мъжете на каишка
22. „Момичета, които водят мъжете си на дискотека и твърдят, че се забавляват - искат да го направят щастлив като контролират свободата му” Сузи, 31
23. През целият си живот жената ще използва 10 мъже за лични услуги. Ако си й давал колата си или си й помагал да се пренесе, а после не си й го сложил, ти си един от 10-те.
24. „Жените имат косми на същите места като мъжете – ниско по корема, около зърната. Просто ние ги махаме” Кати, 26
25. Освен ако не са лесбийки, тя няма да одобри жените в компанията ти. Дори и да са грозни. И да, дори и да са лесбийки. (без значение какво казва-има едно на ум за тях!)
26. Ако има нещо което трябва да си скриеш, тя ще го намери
27. Целуни я на втората среща, иначе ще си останете „ просто приятели”
28. Те не могат да живеят без напрежение. Всеки път ти се струва, че се карате без причина. Приеми го като неизбежно и вашата връзка ще придобие ново значение.
29. Он - лайн изследване показва, че идеалния мъж има кафява коса и сини очи.
30. Когато жената ти споделя проблемите си, тя не очаква ти да ги решиш.
31. Жените гледат на малтретирането на гърдите като на най-големия гаф в любовната игра
32. „Когато съм пияна не мога да свърша. Дори и с вибратор” Лорън , 35
33. Повечето жени гълтат около половината от червилото, което си нанасят, което значи, че те „изяждат” от едно до три червила годишно.
34. Една жена може да каже, че иска само секс, но ако спиш с нея няколко пъти, тя ще смени тона.
35. Според Американската асоциация по пластична хирургия устните на Анджелина Джоли са най-желаната част от клиентите на клиниките.
36. Въпреки, че всяка жена прави комплименти на друга, която току що се е подстригала късо, тя тайно празнува защото знае, че мъжете обожават дълги коси.
37. Не я наричай „сладка”. На нея това й действа като пръст в гърлото. „Секси” е ок. „Мръсница” – дааа. „Шибано яка”, но само ако тя е леко консервативна.
38. Жените често купуват размер или два по – малки, обувки защото те не могат да се примирят с големината на стъпалата си.
39. Жените искат да говорят мърсотии, но се страхуват, че няма да ги погледнете на сутринта. Успокойте я, че от това не губи класата си и тя вероятно ще полудее. „Ягуар” помага.
40. Изпсихясало от ревност момиче, ще направи всичко за да задържи приятеля си– дори ще му позволи и отзад
41. Ако тя неочаквано се подстриже късо, вероятно не се интересува вече какво си мислите за нея. Това обаче не значи, че не се интересува от мнението на други.
42. Половината булки ще загубят завинаги добър приятел карайки се за глупости около шаферството.
43. Никога не боли да кажете, че съжалявате, особено когато не го мислите.
44. Позволявайте й да ви бие понякога - на покер, шах, пинг-понг – и ще е по-вероятно тя да ви осигурява тишина и покои, когато искате.
45. Женските тоалетни са три пъти по-гадни от мъжките.
46. „ В един или друг момент, аз ще се разтърся за неща около миналата ви връзка – снимки, картички, спомени, дневници. Ако не искате да го правя, просто се отървете от тях преди да ме пуснете в апартамента си. И не е до доверие; просто любопитството ни побърква” - не е важно кога точно...но този момент винаги идва!
47. И момичетата мразят партньори – лепки, които се нуждаят от тях на всеки осем секунди.
48. Чик – рок мацките, въздействат силно на вашето гадже - което те дразни. Седни и я остави да крещи с Аланис и „Гарбидж”. Все пак, всичко трае 4 минути.
49. Жената има средно по осем сутиена и носи всеки, по пет пъти преди да го изпере.
50. Момичетата няма да седнат на каквато и да е тоалетна чиния, ако не са си вкъщи, ако ще да е и в петзвезден хотел. По-скоро те ще стъпят отгоре й, клекнали.
51. Каните ново гадже вкъщи? Вашата ( подредена ) баня трябва да включва чисти ленени кърпи, кутия с кърпички и няколко ролки тоалетна хартия.
52. „Не галете лицата ни докато се целуваме, освен ако наистина, наистина, НАИСТИНА не ни искате” Рейчъл, 21
53. На първа среща, жените никога не поръчват това, което наистина им се яде. - виж за пиенето - там е друга тема
54. Увеличаването на гърдите по хирургически път расте главоломно. Най-популярния размер? Чашки C, какво се правиш, че не знаеш?
55. Печелиш доверие когато си навън , но й звъннеш в 22ч. Тя ще си легне доволна, че мислиш за нея, дори и ти да обръщаш шотове с някой едрогърдеста блондинка. - това го има и при жените!!!
56. Поне една от нейните приятелки иска да спи с вас.
57. Грозноват, но страстен мъж е скъпоценен камък за жените. Те обичат импровизациите в леглото.
58. Темата за задника й е деликатна за нея. Кажете й, че го обичате и ще го виждате по-често.
59. Ако искате повече секс, кажете й , че сте видели убийствена мацка оня ден. В 60% от случаите работи. - да не кажа, че % е по-голям даже.
60. Повече от половината жени между 18 и 25 години предпочитат да бъдат прегазени от камион, отколкото да бъдат дебели.
61. Повечето пиърсинги които тя има, са на места, които иска да видите.
62. От време на време й позволявайте да вземе филм и не го критикувайте.
63. Каквато й жена да е тя ще ви каже, че честността не винаги е добра политика. - истината боли, а някой жени не търпят на болка.
64. Мацките не се страхуват да правят извратени неща: просто трябва да имате смелостта да си поискате.
65. Жените мразят клишираните изрази и въпроси свързани със секса: „Не се навеждай, имам слабо сърце”, „Какъв френски точно знаеш?”.

66. Всяка жена обича да чува, че миризмата й те възбужда. - не говоря за пот!
67. Жените се подтискат когато мъжът разбира с пъти повече от тях козметиката.
68. Момичетата не искат да се срещат с отрепки. Не я водете на боулинг с момчетата.
69. Не я водете на концерт, на които тя не иска да ходи. Ще си тръгнете и двамата рано.
70. „ Жените обичат голям пенис, но това не значи, че трябва да го засмуча още в началото” Елена, 28
71. Проучванията показват, че мачо-типовете привличат жените, когато са в овулация. През останалото време те предпочитат „доброто момче” известен повече като „глупака”.
72. Тя харесва един от вашите приятели.
73. Грозните момичета искат да бъдат виждани с красиви, защото това им вдига самочувствието. Красивите обичат да обикалят с грозни, по същата причина.
74. В минутата в която реши, че има интерес към вас, тя започва да си представя наум как ще изглеждат децата ви и как ще звучи нейното име с вашата фамилия.
75. Прокарайте шкурка през лицето си. Така се чувства тя когато я целунете на връщане от работа, в пет вечерта. Сега прокарайте шкурката от вътрешната страна на бедрото си ( не че нещо, ама се бръснете по-често)
76. Жените – серийни убийци обичат да използват отрова, вместо пистолет или нож.
77. „Карай по-бавно” не е израз който се използва само в автомобил. Загряваш ли?
78. Краят на една връзка, който тя никога няма да оспори: „ Съжалявам, но вече нямам чувства към теб”.
79. Купувате подарък на момичето си? Тя ще го намрази (после и вие), ако извикате друга жена да ви помага при изборът му. - тоя филм съм го гледал!
80. Вероятно вие никога няма да разберете с колко мъже е спала. Стандартната лъжа е пет. Което всъщност значи 12.
__________________
a b c d e f g k l, but М is something Special!
Стълбовете нанасят поражения на вашите коли само в случай на самоотбрана.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 26th November 2008, 11:57
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Ти направо ни даде литература за преди лягане.... Мъжете трябва да са ти благодарни, че им отвори очите След като търпеливо изчетох всичко, не мога да не призная, че 90 процента, че и повече сигурно са верни нещата Само че аз лично не виждам нищо лошо в това... женски човещинки
Отговори с цитат
  #3  
Стар 26th November 2008, 12:01
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Почти всичко е вярно-не мога да не призная това
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 26th November 2008, 12:04
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

Явно само аз не съм съгласна с много от написаните неща
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
Отговори с цитат
  #5  
Стар 26th November 2008, 12:09
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от misheto7
Явно само аз не съм съгласна с много от написаните неща
Споко , не си само ти
Отговори с цитат
  #6  
Стар 26th November 2008, 12:11
Аватара на lady85
lady85 lady85 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 2 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от misheto7
Явно само аз не съм съгласна с много от написаните неща
аз също
Отговори с цитат
  #7  
Стар 26th November 2008, 12:15
Аватара на {Boni}
{Boni} {Boni} не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 520
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dimitroff
90+% от написаното вътре е самата истина
Сигурна съм, че ако някой се хване да напише подобно съчинение и за мъжете... то също ще е 90+% вярно
__________________
The greater danger for most of us lies not in
setting our aim too high and falling short; but in
setting our aim too low, and achieving our mark.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 26th November 2008, 12:22
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Жени - мъже - всички сме една стока. А мърша и хубваи изключения, има във всяко стадо!

Аз съм чел подобни статистики за мъжете - признавам си, има много верни неща, които често не ни се иска да признаем!
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #9  
Стар 26th November 2008, 12:27
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

Е какво да не искам да си призная -че си пера по-често сутиена от написаното ,че си купувам нормални обувки щото с по-малки и да искам не мога да ходя,че харесвам спорта и куп други неща ама не ми се пише че с тоя кирилизатор си скъсах нервите
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
Отговори с цитат
  #10  
Стар 26th November 2008, 12:30
Аватара на elince88
elince88 elince88 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: PLOVDIV
Мнения: 314
По подразбиране

Да,голяма част от изброеното е вярно и според мен
__________________
"В света има много повече глад за любов и признателност,отколкото за храна"
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Истинатазажените
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:38.