IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3531  
Стар 6th May 2012, 23:24
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Ягодке , пиша кога ме питат и нямам навика да мрънкам и да търся под вола теле. Отделно че отдавна съм се примирила с малките недостатъци които имам.
Щастлива съм че поне успях да оправя до някъде поразиите на оня тъпанар емилчо , а ако ти беше минала през това през което аз минах до сега щеше да си си теглила куршума.
Понякога като ви чета мрънканията направо се вбесявам, защото просто не оценявате късмета който сте имали и не сте се събудили обезобразени!Всеки иска най хубавия нос, но съгласете се че това е операция а не фотошоп където можеш да поправяш носа докато ти хареса, така че имайте реални очаквания.
__________________
Много отдавна е крайно време!
  #3532  
Стар 6th May 2012, 23:31
Аватара на Qgodka
Qgodka Qgodka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 242
По подразбиране

Хора не съм искала да ви засегна....съжалявам...мога да си представя само от части какво сте преживели. Просто се помайтапих, че Сю все ми вика, че шашкам народа. Няма какво да се шашкаме, говорим си за всичко.
Съжалявам, наистина не исках да ви засегна.
Сю, знам, че е така и за това не бързам да се хваля и да кажа вс. е супер. Очаквам всичко.
  #3533  
Стар 7th May 2012, 00:12
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Никой не се е обидил, надяваме се ти също но наистина много мрънкаш все пак е минало твърде кратко време а както ти се казва вече за не знам кой път ( и не само на теб) носа ти ще премине през много фази и промяни.
Ще има дни в които ще си подута , дни през които няма да можеш да дишаш, може да имаш болки или да чустваш дискомфорт и всичко това е нормално.
Не очаквайте носовете ви да се отпушат след месец! Ще са запушени месеци наред и ще имате какви ли не ''топченца'' вътре ... и изобщо оставете природата да си свърши работата и престанете да си бъркате в носовете с клечки за уши, пинсети и още не знам си какво Формата също ще се променя и то в продължение на година -година и половина , така че това което виждате сега няма да е окончателния вариат!
И ако след два поста прочета пак същите брътвежи направо ще почна да се съмнявам в психическото ви състояние... май Джамбазов преди да ви оперира трябва да ви праща на психолог/психиатър ...
__________________
Много отдавна е крайно време!
  #3534  
Стар 7th May 2012, 00:25
Аватара на Qgodka
Qgodka Qgodka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 242
По подразбиране

Сю, ни най-малко ще се обидя от вас! Та вие толкова ми помагате!
Знам, че съм мрънкалник, ама ето и сега от поста ти научих нови неща, че после след месец, два, щях да питам за етапите, що това, що онова?
Няма повече да се оплаквам!!!
  #3535  
Стар 7th May 2012, 03:52
nikol86 nikol86 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 2
По подразбиране

Някой знае ли кога е записването за консултация за месец май?
  #3536  
Стар 7th May 2012, 08:51
Syntha Syntha не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 52
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от klarisina Виж мнението
Klarisina, от известно време ти гледам снимката и си мисля, че носа ти въобще не е крив ....просто снимката е на криво и ако се абстрахирам от това и гледайки носа ти спрямо устните ти , а не долната страна на снимката , всичко си е ок . Да не би да се бъркаш от снимката ?
  #3537  
Стар 7th May 2012, 09:11
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
............
Понякога като ви чета мрънканията направо се вбесявам, защото просто не оценявате късмета който сте имали и не сте се събудили обезобразени!Всеки иска най хубавия нос, но съгласете се че това е операция а не фотошоп където можеш да поправяш носа докато ти хареса, така че имайте реални очаквания.
Много точно го каза!
Стига с тези кривини, пак 5 страници едно и също ...още не са ви махнали лонгетите и кусури търсите...При всички изглежда вирнат отначало,заради лепенките които го държат,когато се махне всичко се оправя,спокойно, това беше паника по едно време по назад във форума...Не знам под лонгетата как виждате накъде ви е основата...Моя нос също клонеше на една страна, но това е от отока, колко пъти да го пишем....отока дава представата, че носа е крив,защото от едната страна е повече! Когато ви махнат лонгетите малко ще се нормализира, но отоци ще има дълго време и все ще ви се струва крив, заради тях.
По-важно е лонгетите да са хубаво затегнати отгоре, както е писала Суки, защото те държат страничните кости, да не се раздалечат /между очите/. И, Да- старите лонгети бяха едни ламарини, с малко "дунапренче" отдолу, които бяха с изхабено лепило и не държаха въобще, затова се налагаше ние да си ги сваляме, наместваме и затягаме сами по няколко пъти на ден и после отгоре да лепим лепенки,уж да държи повече...Когато сам си наместваш лонгетата страха да не ти се изкриви носа е много по-голям!
Стига паника...При мен беше крив върха, даже все още не се е изправил, защото отока отляво е по-голям и поне година ще отнеме да се оправи, имам разни топчета извътре, които повдигат леко кожата отгоре и се напипва отвън, вътре почти не си виждам отворите,през които трябва да минава въздуха, затова и носа ми е все още запушен,вече 2 месеца след операцията, тече си от време на време и си ходя все с кърпичките, от студено ме наболява, изкарвам разни жълтеникави корчки/секрети, омазнява се постоянно и имам пъпки тук-там, подува се още върха от жегите или когато се преуморя от работа....НО не съм изписала 5 страници за това, защото съм чела форума и знам, че всичко това е нормално....хората са имали къде къде по-големи драми !!!
Намерете си занимание и по-малко се взирайте в носа, ще мине време и всичко ще се нормализира.

Последно редактирано от Krissstin4enceto : 7th May 2012 на 09:27
  #3538  
Стар 7th May 2012, 09:24
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

И да споделя - онзи ден ходих на плаж /с фактор 30 /,като си крих тук- там лицето под капела, а вчера /беше лошо времето/ ходих на соларуим /с намалени докрай лицеви панели/....Почти на 2 месеца от операцията съм. Носа ми не се е подул повече от обичайното, нямам петна или други странни работи по носа, сенките ми все така си стоят, не са потъмнели. Всичко е нормално
  #3539  
Стар 7th May 2012, 09:26
Syntha Syntha не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 52
Red face

С риск да уплаша някой новобранец http://syntha.snimka.bg/experiment/p...72570.27133913
то и моята лонгета май е леко крива , ама то цялото ми лице е криво и затова досега не се притеснявах . Да почвам ли

парола :654321
  #3540  
Стар 7th May 2012, 09:45
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Syntha Виж мнението
С риск да уплаша някой новобранец http://syntha.snimka.bg/experiment/p...72570.27133913
то и моята лонгета май е леко крива , ама то цялото ми лице е криво и затова досега не се притеснявах . Да почвам ли

парола :654321
Ехеее, имаш си страхотен екстравагантен грим От това, което се подава под лонгетата, мисля, че си собственичка на един чисто нов, малък и сладък нос! Честито!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:55.