IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3541  
Стар 7th May 2012, 09:49
Аватара на Josefinka
Josefinka Josefinka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 185
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Не знам как да ти го обясня , а и геомерията май не ти е силната страна
важното е линията на носа да е права, а не крива както съм я начертала на моята рисунка!

Съгласна съм Сю, и моята лонгета беше така. Вижда се даже и на снимките как цялата е по надясно но това е от оттока. И аз бях много притеснена за това но после като си гледах носа обстойно линията я виждам абсолютна права и така се успокоих че е от по големия отток от едната страна. На снимки най много се вижда. Сега взе да се съоразмерява. Не се притеснявайте това е само от оттока, док няма никога да направи носа на една страна.

п.с. да се похваля че ми паднаха вече почти всички конци от нослето и то заздравява с пълна силна. С всеки ден става все по хубаво.
  #3542  
Стар 7th May 2012, 09:57
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Josefinka Виж мнението
....
п.с. да се похваля че ми паднаха вече почти всички конци от нослето и то заздравява с пълна силна. С всеки ден става все по хубаво.
Оф, да бе и аз щях за конците да коментирам....На мен ми е странно, че съм чела тук, че до втория месец падат конците лека полека...при мен не съм видяла един конец да падне, къде са отишли?
  #3543  
Стар 7th May 2012, 10:07
Syntha Syntha не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 52
Smile

Цитирай:
Първоначално написано от Krissstin4enceto Виж мнението
Ехеее, имаш си страхотен екстравагантен грим От това, което се подава под лонгетата, мисля, че си собственичка на един чисто нов, малък и сладък нос! Честито!
Относно грима - Джейсън Брад Люис може да си мечтае за такъв
Ами за сега само малко се тревожа за разтоянието между устните и носа ...........НО вече се успокоих , че това е нормално и ще падне носа ....честно да си кажа по едно време в болницата много се притесних и разтревожих , защото докато дойде Джамбазов ми сложиха онази успокоителна инжекция , обаче аз и преди нея си бях спокойна , и кгато Джамбазов влезе в стаята ми ...бях като пияна , точно в кулминацията на ефекта от инжекцията ....почти нищо не помня какво съм му говорила, губих си мисълата , не намирах думите ...а бе трагедия ...майка ми само ми преразказва , каза че съм се държала точно като пияна и съм му се извинявала затова не съм му казвала , че искам чип нос ...Обаче май съм пропуснала да го почертая , смисъл да му кажа "не искам чип нос " Показвайки му фотошопите пропуснах да му кажа , че това са само насоки и , че искам да го направи както той смята за добре .....и се моля да не съм го подвела по някакъв начин и да е направил нещо , което ако сам решаваше не би направил ....и аз как го казах ...дано ме разбрахте ...и та така .... реших да го споделя и за следващите по -добре си го напишете на лист
  #3544  
Стар 7th May 2012, 10:20
Аватара на Josefinka
Josefinka Josefinka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 185
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Syntha Виж мнението
С риск да уплаша някой новобранец http://syntha.snimka.bg/experiment/p...72570.27133913
то и моята лонгета май е леко крива , ама то цялото ми лице е криво и затова досега не се притеснявах . Да почвам ли

парола :654321
Няма за какво да се притесняваш, от оттока е. Моята лонгета беше много по изместена. Ще имаш едно хубаво носле на едно хубаво лице. Честито.
За притесненията относно нослето че е много вирнато мисля че док няма практика да ги издокарва така. Макар че на мен ми се искаше да е леко вирнато.

Последно редактирано от Josefinka : 7th May 2012 на 10:28
  #3545  
Стар 7th May 2012, 10:23
Аватара на Josefinka
Josefinka Josefinka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 185
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Krissstin4enceto Виж мнението
Оф, да бе и аз щях за конците да коментирам....На мен ми е странно, че съм чела тук, че до втория месец падат конците лека полека...при мен не съм видяла един конец да падне, къде са отишли?
Може да си ги смръкнала и глътнала Майтапя се Крис, може като си се издухвала и изобщо да не си ги видяла даже.
  #3546  
Стар 7th May 2012, 10:31
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Josefinka Виж мнението
Може да си ги смръкнала и глътнала Майтапя се Крис, може като си се издухвала и изобщо да не си ги видяла даже.
хаха не бе, то си е възможно, имаше мацка, дали не беше Дил, с конче на гърлото но аз не съм усещала такова нещо, а за издухването - всеки път си гледам в салфетката след това хаха и не съм видяла никога конче
  #3547  
Стар 7th May 2012, 10:32
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Josefinka Виж мнението
...
Макар че на мен ми се искаше да е леко вирнато.
хахаххахах ох, мила ти има ли нещо, което да не искаш шегувам се деее :* :* :*
  #3548  
Стар 7th May 2012, 10:42
Syntha Syntha не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 52
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Josefinka Виж мнението
Няма за какво да се притесняваш, от оттока е. Моята лонгета беше много по изместена. Ще имаш едно хубаво носле на едно хубаво лице. Честито.
За притесненията относно нослето че е много вирнато мисля че док няма практика да ги издокарва така. Макар че на мен ми се искаше да е леко вирнато.
Благодаря ти , Josefinka !
  #3549  
Стар 7th May 2012, 11:28
Аватара на Qgodka
Qgodka Qgodka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 242
По подразбиране

Ето мееее! Добър ден!

Днес всичко ми е нормално!
Ама да ви кажа назад няма коментари за пустата лонгета, докато не питах. Както и да е.
Крис не бъди лоша.... !
Сега, след като толкова много хора казаха, че и на тях им е/била крива л........та, да не казвам цялото име, че ще ме биете, мисля, че всички сме спокойни.
Syntha много добре и съразмеримо изглежда носето. Аз съм на 100% сигурна, че професора е направил това, което би ти ходило повече. За мен този човек има супер усещане за естетика и е страхотен хирург! Моя нос напрао го извая едно към едно с фотошопа направен ми от Сю. А за теб мисля, че и двете неща биха ти ходили(с извивка и без извивка)
  #3550  
Стар 7th May 2012, 11:35
Аватара на Mim Che
Mim Che Mim Che не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 325
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Qgodka Виж мнението
Ето мееее! Добър ден!

Днес всичко ми е нормално!
Ама да ви кажа назад няма коментари за пустата лонгета, докато не питах. Както и да е.
Крис не бъди лоша.... !
Сега, след като толкова много хора казаха, че и на тях им е/била крива л........та, да не казвам цялото име, че ще ме биете, мисля, че всички сме спокойни.
Syntha много добре и съразмеримо изглежда носето. Аз съм на 100% сигурна, че професора е направил това, което би ти ходило повече. За мен този човек има супер усещане за естетика и е страхотен хирург! Моя нос напрао го извая едно към едно с фотошопа направен ми от Сю. А за теб мисля, че и двете неща биха ти ходили(с извивка и без извивка)

...то си рупа ли, рупа! Нищо ти няма, ще те пляскам, въпреки, че си с две глави над мен.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:59.