IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3591  
Стар 8th May 2012, 14:42
Syntha Syntha не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 52
Smile

Цитирай:
Първоначално написано от suonsan Виж мнението
Все по-добре, но според мен наистина трябва да мине поне 1 година.
За щастие при мен нямаше големи синини или кръвозиливи,а операцията ми не е била лека корекция. Възстанових се мега бързо. Може би най-вече е до организъм.
Нормално е да се вглеждам в разни промени и детайли(все пак суета). Като цяло мисля, че моят нос е един от най-добрите, които е правил Джамбазов. Дано не звучи нескормно, но наистина разликата преди и след е огромна, а носът ми е идеален. Поне за мен е така, а и околните го потвърждават. Виждала съм резултати от рино и в повечето случаи намесата се забелязва. При мен на 1-вия месец, хора, които знаеха за операцията, казваха, че ако не знаят, няма да предположат, че носът ми е коригиран.
Дано повече хора имат моят късемт!
Suonsan, нещо явно съм изпуснала твоите снимки (по това време не следях толкова редовно форума) , но се разрових и ги намерих .....и наистина не си представям друг нос да ти стои по-добре ... Това не е добър резултат , това идеален Много оптимистично ми подейства ...дано и аз да съм щастлива колкото теб ))
  #3592  
Стар 8th May 2012, 15:23
Аватара на suonsan
suonsan suonsan не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 162
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tanydj Виж мнението
Суонсан, много се радвам за теб, дано всички сме толкова доволни !!!
Благодаря ти! ДАНО, пожелавам го от сърце!!!
  #3593  
Стар 8th May 2012, 15:27
Аватара на suonsan
suonsan suonsan не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 162
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DanaG Виж мнението
Суонсан, така си е, твоят нос беше един от вдъхновилите ме да се обадя за Джамбазов най-накрая преди няколко месеца, наистина е страхотен и се радвам, че пишеш да ни напомниш и да предадеш доза оптимизъм по щафетата. Да си го вириш със здраве и късмет, а дано и останалите, оперирани и бъдещи такива, ни споходи същата удовлетвореност.
Благодаря!! Признавам, не съм толко редовна във форума, но ще споделям от време на време моя опит - това е само малкото, което мога да направя като благодарност към доц. Джамбазов, екипа му, самия форум, и...късмета!!!
  #3594  
Стар 8th May 2012, 15:33
Аватара на suonsan
suonsan suonsan не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 162
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Syntha Виж мнението
Suonsan, нещо явно съм изпуснала твоите снимки (по това време не следях толкова редовно форума) , но се разрових и ги намерих .....и наистина не си представям друг нос да ти стои по-добре ... Това не е добър резултат , това идеален Много оптимистично ми подейства ...дано и аз да съм щастлива колкото теб ))
Да беше писала, щях да ти пратя снимки. Скоро ще добавя и нови )
Дано да си щастлива и ти и на всички, на които им предстои ринопластика. Съвета ми е - не забравяйте, че удовлетвореността от крайния резултат, зависи до голяма степен от очакванията.
  #3595  
Стар 8th May 2012, 15:48
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tanydj Виж мнението
Епикризата е подписала от Доц. Дойков - шеф на Каспела.
М/у другото има ли отзиви за него - той също е УНГ?

Честито на всички новооперирани /малко ви изпуснах, че нямах нет поради техническа повреда.../ Чакам снимки, хей, и няма да ви оставя на мира
Иначе да ви успокоя - и моята лонгета също беше крива, пък носът си ми е прав /а преди оп беше С-образен заради силно кривата преграда/.
Благодаря tanydj, явно на всички се е подписал Дойков , което за мен е странно . При други прегледи и интервенции - д-ра извършил процедурата ми се е подписвал . Този Дойков какво общо има с моята операция ...
  #3596  
Стар 8th May 2012, 16:04
Аватара на Sookie
Sookie Sookie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 73
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от keery Виж мнението
Благодаря tanydj, явно на всички се е подписал Дойков , което за мен е странно . При други прегледи и интервенции - д-ра извършил процедурата ми се е подписвал . Този Дойков какво общо има с моята операция ...
На мен ми беше подписал и болничния. Някой беше написал, че е шеф на отделението и затова, сигурно това им е политиката - http://www.kaspela.com/22/ Гледам, че е на първо място
  #3597  
Стар 8th May 2012, 16:18
Аватара на Ge_Ta
Ge_Ta Ge_Ta не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 64
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Хана Виж мнението
Да, де, то е ясно. Ти си търси твоето, но просто ти казвам да си знаеш. Мен ме караха да попълвам молба 45 дни преди раждането (да посоча името на лекаря, който ще води раждането), което всеки нормален човек зане, че няма как да се изчисли кога е точно. После това за лекаря и подписа и още какви ли не неща, повечето не ги помня. А в книжката е посочено, че пари за естетични операции не връщат. Ако в епикризата пише примерно, че е изправяна преграда - дано да стане, що да не си ги вземеш ако може.


Може би е различно при различните фирми за допълнително здравно осигуряване.На мен ми поеха както прегледите , феталната, така и раждането и вип стаята.Не бях застрахована на най- високата, но и не на ниска застрахов сума.Затова опитайте ( особено ако сте застрахована от по- дълго време)
  #3598  
Стар 8th May 2012, 16:40
Аватара на Sookie
Sookie Sookie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 73
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ge_Ta Виж мнението
Може би е различно при различните фирми за допълнително здравно осигуряване.На мен ми поеха както прегледите , феталната, така и раждането и вип стаята.Не бях застрахована на най- високата, но и не на ниска застрахов сума.Затова опитайте ( особено ако сте застрахована от по- дълго време)
Мисля, че зависи от степента на застраховане също, аз съм на най-високата с таван до 3000лв мисля, че беше годишно за операции, които те покриват. От година и половина съм застрахована. Обаче това е раждане, а за операция на носа (пък било то и със изправяне на преграда) може би да не ми уважат претенцията, но защо да не опитам Ама щом на Хана не са уважили за раждането предполагам, че си е и до компания, имам колежки, на които пари за лекарства и очила не искат да върнат. Знам, че минават през комисия тези молби, обаче те за точката се вглеждат.
  #3599  
Стар 8th May 2012, 19:35
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ge_Ta Виж мнението
Може би е различно при различните фирми за допълнително здравно осигуряване.На мен ми поеха както прегледите , феталната, така и раждането и вип стаята.Не бях застрахована на най- високата, но и не на ниска застрахов сума.Затова опитайте ( особено ако сте застрахована от по- дълго време)
Айде, бе , Герииииии, къде се губиш, снимки щеше да качваш с новото, предполагам, вече спаднало носле!
  #3600  
Стар 8th May 2012, 19:57
Аватара на sanny
sanny sanny не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 154
По подразбиране

Ку ку рукуууу и от мен,вчера ходих да ми махнат и плаките-гооолямооо облекчение,не е приятно, но не боли-все пак Димитров си знае работата,страшен е този доктор,изпълва ми сърцето направо .А за епикризата аз си я поисках и Димитров ми я даде,и той каза,че при изписването вероятно не е била готова.Скоро ще кача снимки и аз .А за крвъоизливите в очите наистина ,ако има нещо,което ще помага,то доктора щеше да каже,това с вит.С -то е добър вариант.Махнаха ми плаките и вече съм и без карабина ахахаххаха и си дишам мнооого добре,а и нехъркам вече вечер,че ми казаха че прохърквам малко ахахахха(надявах се,че е заради плаките-така и беше).

Последно редактирано от sanny : 9th May 2012 на 11:51
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:08.