IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3601  
Стар 8th May 2012, 20:50
Аватара на Qgodka
Qgodka Qgodka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 242
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sanny Виж мнението
Ку ку рукуууу и от мен,вчера ходих да ми махнат и плаките-гооолямооо облекчение,не е приятно, но не боли-все пак Димитров си знае работата,страшен е този доктор,изпълва ми сърцето направо .А за епикризата аз си я поисках и Димитров ми я даде,и той каза,че при изписването вероятно не е била готова.Скоро ще кача снимки и аз .А за кравоизливите в очите наистина ,ако има нещо,което ще помага,то доктора щеше да каже,това с вит.С -то е добър вариант.Махнаха ми плаките и вече съм и без карабина ахахаххаха и си дишам мнооого добре,а и нехъркам вече вечер,че ми казаха че прохърквам малко ахахахха(надявах се,че е заради плаките-така и беше).
Sanny бравооо, честито!!! Много радости да имаш с новото носле!
Чакаме снимкииии

Последно редактирано от Qgodka : 8th May 2012 на 21:30
  #3602  
Стар 9th May 2012, 11:30
Syntha Syntha не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 52
Post

Здравейте , момичета !!! Вече минаха 4 дни , в които се боря с отоците и реших да споделя какво ми помогна .... купила съм си и Лиотон 1000 и Хепароид и двата ползвам като сутрин си мажа лицето с Хепароид и тъй като той задължително се втрива го втривам правейки си лимфен дренаж http://www.youtube.com/watch?v=bVe4k...endscreen&NR=1 - правя същото ...майката му е да се прави бавно ...затова дори и да го научите го правете с клипа за да не избързвате (след 2 масажа нямах вече оток на челото , а тези под очите ми по-бързо се разнесоха надолу) , после по някое време си правя компрес със сурови настъргани картофи в марля ( може да ги сложите и в камерата за малко) и ги държа м/у 30 до 60 мин . Веднага се вижда подобрение . По средата на деня си слагам лиотон , но него само леко го втривам и той си стяга (докато Хепароида не стяга) . За синините си слагам резени каставици (обаче толкова тънки , почти прозрачни и то отрязани по дължина около 4 см за да си залепнат под очите без да се налага да съм легнала) , пия и витамин C и около 3 л вода на ден равномерно разпределена (една чаша на всеки час и за 12 часа са точно 3 л )- тя помага за обмяната на веществата , а и като пиете със съгурност няма да задържате вода , вечер пак повтарям дренажа с хепароида и после и настърганите сурови картофи . Иначе пробвах и с мокрия хляб , и с мляко , но при мен не помогнаха . Надявам се да съм помогнала на някой .
  #3603  
Стар 9th May 2012, 11:53
Аватара на sanny
sanny sanny не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Qgodka Виж мнението
Sanny бравооо, честито!!! Много радости да имаш с новото носле!
Чакаме снимкииии
Мерси Qgodke
  #3604  
Стар 9th May 2012, 13:21
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Хора, часът за операцията ми на 08.06.2012г. отново е свободен (момичето се отказа). Ако някой има желание да вземе часа да ми пише :P
  #3605  
Стар 9th May 2012, 14:19
Аватара на aur0ra
aur0ra aur0ra не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте,мен никой тук (в този форум) нито ме е е виждал ,нито ме е чувал,но за да не тормозя излишно невинния народ на ЛС,ще помоля за една бърза консултация : Джамбазов или Евстатиев?- интересува ме кой от двамата е човека за финните операции за върха на носа.

вметка: съжалявам ако повтарям нечий въпрос ,но нервите ми се изчерпаха на около 105 стр.


мерси предварително
  #3606  
Стар 9th May 2012, 17:07
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi Виж мнението
За акне - друг път! Да беше чукнала в Гугъл. http://www.zdrave.bg/pdf/4702p.pdf
Може да не пише изрично, че е за кръвоизливи в очите, но съм го изпробвала върху себе си - минават за няколко дни с тези капки.
Да беше чукнала в гугъл щеше да видиш че крема се ползва за акне
И не изрично , ами изобщо не е писано да става за кръвоизливи препарата е антибактериален и няма как да действа на капилярите
И това забелязала ли го докато четеше листовката и разбра ли го изобщо ??Ползването на това лекарство без да имаш предписания за това е като да вземаш антибиотик без да имаш нужда! Още по безотговорно е да го препоръчваш и на други! Виж само колко алергии причинява и се замисли малко! Ако утре някой получи анафилактичен шок благодарение на твоите съвети какво правим ???

__________________
Много отдавна е крайно време!

Последно редактирано от Oompa Loompa : 9th May 2012 на 17:11
  #3607  
Стар 9th May 2012, 18:06
Syntha Syntha не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 52
Smile

Цитирай:
Първоначално написано от aur0ra Виж мнението
Здравейте,мен никой тук (в този форум) нито ме е е виждал ,нито ме е чувал,но за да не тормозя излишно невинния народ на ЛС,ще помоля за една бърза консултация : Джамбазов или Евстатиев?- интересува ме кой от двамата е човека за финните операции за върха на носа.

вметка: съжалявам ако повтарям нечий въпрос ,но нервите ми се изчерпаха на около 105 стр.


мерси предварително
Здрасти , Aur0ra !!! Мислиш ли , че точно в тази тема ,някой ще ти каже "Евстатиев" ......колкото и време да отнеме , мисля, че трябва да си изчетеш всичко и да си направиш изводите сама ... по най -стария изпитан начин +/- . Но пък като бях на твое място , ми се щеше всеки да си каже мнението ...така че те разбирам.За моя избор да се оперирам при проф. Джамбазов най-вече повлия това , че сравнение с другите той имаше най-малко несполучливи операции или по-скоро недоволни клиенти (невинаги са свързани 2те неща) , другото е , че е УНГ и вероятността после да имам проблем с дишането ,някакси ми се струваше по - малка (да не говорим ако в последствие имах изкривена преграда , за която не знам), повлия ми също и огромния му опит в ринопластиката близо 17 год., ако не се лъжа , има и доста специализации и курсове в Германия .... и че си е тясно специализиран САМО в тази област. смисъл ...пластичните хирурзи правят всичко .....гърди , липосукции и т.н. ... Това е като да си избираш между "общак" и фирма за окачени тавани ...кой да ти направи окачения таван . Почти същото е Също така и това , че с цел да достигне възможно повече желания резултат няма да ти направи нещо ,което не трябва (така става като не мога да се изразя), смисъл нещо като незатворени кости , изцяло махане на хрущяли (не разбирам много , но съм чела какво ли не ) . Ами това е ! Аз се оперирах преди няма и седмица ...така ,че за резултата още си трая Пожелавам ти да направиш най-добрия избор за себе си !!!
  #3608  
Стар 9th May 2012, 20:49
Аватара на Sookie
Sookie Sookie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 73
По подразбиране

Мацки, ето ви малко снимчици, днес ми махнаха плаките
http://s00kie.snimka.bg/other/rhinoplasty.675822
Ако ви иска парола 123123
Всичко е супер, малко ми е подут още върхът и е топчест, ама ще спадне. Иначе едната ми ноздра е малко по-голяма, то и преди имах изкривяване на върха в тази посока и въпреки изправената преграда явно това ще си остане, не знам. Дано със спадането се махне.

Честно да ви кажа ще ми липсва цялото нещо, очакването, дори престоя в болницата Оставам с едно много добро чувство към проф. Джамбазов и д-р Димитров. Професионалисти във всяко едно отношение, ще ги рекламирам където мога
  #3609  
Стар 9th May 2012, 20:59
Аватара на Qgodka
Qgodka Qgodka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 242
По подразбиране

Леле Суки, станал е супееееер
Направо останах без думиииии..............Браво, браво на Проф. Джамбазов и целият му екип.
Дишаш ли добре сега и през двете ноздри?
  #3610  
Стар 9th May 2012, 21:07
Аватара на Sookie
Sookie Sookie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 73
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Qgodka Виж мнението
Леле Суки, станал е супееееер
Направо останах без думиииии..............Браво, браво на Проф. Джамбазов и целият му екип.
Дишаш ли добре сега и през двете ноздри?
Мерси, мацка, чакам и скоро да се похвалиш и ти със страхотни резултати Иначе по-добре се диша без плаки, но определно има още доста да се отпушва, не мога да свикна да си затворя устата и да дишам през носа, 2 седмици само през устата дишане и загубих тренинг
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:41.