IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3701  
Стар 15th May 2012, 16:19
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от valentina_ch Виж мнението
Здравей Крис,
Ако не те притеснява, дали би могла да ми обясниш, какво точно ти е правено. На мен операцията ми е на 21-ви, искам основно да ми се стесни върха. Гледах ти снимките и виждам, че твоя е доста променен и като цяло много добре се е получил. Нали крайния резултат се вижда след 6 месеца? Ти на колко си точно от операцията?
Здарвей,Вале! Както бях писала - на 2 месеца съм от операцията. И за краен резултат най-добре да се гледа година след операцията. Скоро случайно говорих с един турски хурург - специалист по ринопластики и той така каза- поне година трябва да мине.
Да, много ми е променен носа, макар и много отекъл сега, доктора каза,че ми е направил пълна реконструкция. Правено ми е всичко: изправяне на носна преграда и цялостно изправяне на костите на носа, премахване на гърбица, извивка, стесняване, скъсяване и повдигане на връх, стесняване на ноздри.
  #3702  
Стар 15th May 2012, 16:40
valentina_ch valentina_ch не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 8
По подразбиране

И на мен ми предстои същото Аз не съм усетила, но на консултацията ми каза, че ми е изкривена костта. Аз имам една катастрофа преди 3 години, предполагам тогава нещо се е объркало Нямам конкретни очаквания, мисля си, че както и да стане, ще е по-добре от сега. Твоя нос много ми хареса, дано и аз имам такъв резултат. Задължително ще кача снимки (само всичко да мине успешно). Мисля, че това е много полезно за хората, които са решили да се подлагат на подобни манипулации Благодаря ти, че ми отговори и за снимките също, на мен ми беше от полза да ги разгледам
  #3703  
Стар 15th May 2012, 19:43
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от valentina_ch Виж мнението
И на мен ми предстои същото Аз не съм усетила, но на консултацията ми каза, че ми е изкривена костта. Аз имам една катастрофа преди 3 години, предполагам тогава нещо се е объркало Нямам конкретни очаквания, мисля си, че както и да стане, ще е по-добре от сега. Твоя нос много ми хареса, дано и аз имам такъв резултат. Задължително ще кача снимки (само всичко да мине успешно). Мисля, че това е много полезно за хората, които са решили да се подлагат на подобни манипулации Благодаря ти, че ми отговори и за снимките също, на мен ми беше от полза да ги разгледам
Благодаря и аз! Желая ти успешна операция и отличен резултат! В добри ръце ще бъдеш
  #3704  
Стар 15th May 2012, 21:48
PolinaNic PolinaNic не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 8
По подразбиране

Аз смятам че е много благородно да предоставиш часа си на някой който има нужда от него при положение, че ти самият не смяташ или не можеш да се възползваш от него. Например аз ако не успея да намеря час през юли незнам кога пак ще имам възможността. Тук момичетата много добре се подкрепят (забравям и мъжкия пол ) и това е толкова важно било преди да вземеш решението, било след като си решил и май най-вече в първите етапи на възстановяването и вторите етапи също
  #3705  
Стар 15th May 2012, 22:20
Аватара на Sookie
Sookie Sookie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 73
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от PolinaNic Виж мнението
Аз смятам че е много благородно да предоставиш часа си на някой който има нужда от него при положение, че ти самият не смяташ или не можеш да се възползваш от него. Например аз ако не успея да намеря час през юли незнам кога пак ще имам възможността. Тук момичетата много добре се подкрепят (забравям и мъжкия пол ) и това е толкова важно било преди да вземеш решението, било след като си решил и май най-вече в първите етапи на възстановяването и вторите етапи също
Мацка, не ми се сърди, ама има разлика между това да предоставиш и да продадеш. Аз съм съгласна с теб, че някои като няма да го ползва може като нищо да си замълчи, а не да предложи на някой да го вземе. Обаче съгласи се с мен, че тези дето продават часове могат спокойно да си правят бизнес от това на гърба на Джамбазов, 250 лева не са малко пари, двама човека за семицата да дадат и може и да не работиш... Не съм никоя да съдя, всеки си прави сметката, аз лично не бих дала нито предложила тези пари за час, обаче просто не е правилно, може би и легално, да се изкарват пари от това. Вярно е и че в България(а и не само) такива неща не са рядкост, но самата откритост с която се правят тези предложения... не знам. Иначе ти пожелавам да успееш да си запазиш час и да се похвалиш със страхотни резултати
  #3706  
Стар 15th May 2012, 22:52
PolinaNic PolinaNic не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 8
По подразбиране

Абсолютно подкрепям твоето мнение. Трудът е на лекарите и няма място за посредници! Ако някой си пази час за да го продаде после това се нарича спекулация. Благодаря ти за пожеланията, твоята операция е много успешна, това му е майсторлъка с малко промени да подчертаеш естественната красота затова съм се спряла на Проф. Джамбазов. Надявам се и аз да съм една от вас скоро.
  #3707  
Стар 15th May 2012, 23:00
Аватара на Mim Che
Mim Che Mim Che не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 325
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от PolinaNic Виж мнението
Абсолютно подкрепям твоето мнение. Трудът е на лекарите и няма място за посредници! Ако някой си пази час за да го продаде после това се нарича спекулация. Благодаря ти за пожеланията, твоята операция е много успешна, това му е майсторлъка с малко промени да подчертаеш естественната красота затова съм се спряла на Проф. Джамбазов. Надявам се и аз да съм една от вас скоро.

А не пусна ли точно ти тема, в която предлагаш бонус за дата/час? Същото е като продажбата на такива. Когато има търсене, има и предлагане, и обратното. Аз много се надявам да си запишеш час и да си го дочакаш, както всички нас. Пожелавам ти резултат, който да те прави щастлива. Красотата е относителна. Ако си такава в своите очи, ще си и в тези на околните. Пожелавам ти го искрено!
  #3708  
Стар 15th May 2012, 23:53
jesiart jesiart не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: ruse
Мнения: 10
По подразбиране

ЧЕРВЕНОТО ПОЛЕ ,,ГЛАСУВАЙ ЗА МЕН,, натиснете го след като отворите снимката ,Благодарим ви : http://konkurs.muskuli.com/competiti...SCyfE.facebook
  #3709  
Стар 16th May 2012, 02:07
Syntha Syntha не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 52
Talking

Цитирай:
Първоначално написано от jesiart Виж мнението
ЧЕРВЕНОТО ПОЛЕ ,,ГЛАСУВАЙ ЗА МЕН,, натиснете го след като отворите снимката ,Благодарим ви : http://konkurs.muskuli.com/competiti...SCyfE.facebook
Чичо Ванко, ти май обърка форума. Ама нищо кефиш ма и ша гласувам. Само да не те снимат със светкавица отпред, че се губи релефа и дай малко странично позиране да видим тоя бицепс феморис как е, иначе на пръв поглед си съразмерен .
  #3710  
Стар 16th May 2012, 09:36
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Syntha Виж мнението
Чичо Ванко, ти май обърка форума. Ама нищо кефиш ма и ша гласувам. Само да не те снимат със светкавица отпред, че се губи релефа и дай малко странично позиране да видим тоя бицепс феморис как е, иначе на пръв поглед си съразмерен .
хахха явно е заради светкавицата ...а аз си мислех, че не е работил достатъчно за краката...а е наблягал на перките и трапеца, примерно
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:47.