IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3741  
Стар 19th May 2012, 17:43
adelinka_ adelinka_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 38
По подразбиране

Вече е досадно!
  #3742  
Стар 19th May 2012, 17:45
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от raya.kali Виж мнението
не си ти тази,която ще ми каже НАПУСНИ!
бях полезна и още съм-давам си мнението,не искам да обиждам никого,нито да пълня форума с глупости,но докато има такива които предизвикват да го направиш,........Това е форум всеки има позиция и я защитава!Всеки може да си изкаже мнението си дали положително или отрицателно.
От 5-те -6-те ти коментара в този форум не видях нито един полезен, освен първия...в което не съм много сигурна, защото като гледам каква защита дръпна на продаващите часове, които са взели съвсем безплатно, почвам да си мисля, че и ти продаваш твоя...а това не е никак добронамерено за мен. Да, всеки изказва мнение, но твоето много се отклони от темата за проф. Джамбазов с тия "патки" и "псувни"!

Последно редактирано от Krissstin4enceto : 19th May 2012 на 18:02
  #3743  
Стар 19th May 2012, 18:01
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от adelinka_ Виж мнението
Може ли да се обсъждат няколко страници едни и същи неща?? Който иска да си продава часовете, който иска да ги купува на който не му харесва .....какво толкова обсъждате възмущението си......това ли е водещата тема тук? хаха
Може! За жалост, мненията на всички пишещи тук, няма как да се съберат на една страница, затова са няколко такива. Нали е форум, припомниха го вече, всеки може да изкаже мнение. Темата е за Джамбазов и тия часове се продават именно на негов гръб и обърквайки неговия график...затова има място тук за такива "възмутени" коментари.
  #3744  
Стар 19th May 2012, 18:02
Аватара на sanny
sanny sanny не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от raya.kali Виж мнението
Aй стига вече сте раздухвали нещата бе завистливи патки такива.Голямата работа вече някой си предложил часа,и кво от това,коментаторките вмирисаха форума вече.Всеки ще си пише каквото си иска,много знаете вие кои е бизнес дама кой бизнесмен,един си предложил часа и иска някой лев,какво от това ,като не може да отиде да му изгори часа ли,я да спрете вече с тея работи,щото ще ви псувам всяка по отделно ,всяка която продължава да се прави на остроумна.Много добре ви знам,само и вие да имахте един час такава тлъста сумичка щяхте да му искате,ама нямате,затова злобейте,та тиквите ви да станат по-големи отколкото са.
Ти дето толкова много знаеш яяяя вън от чадъра най-добре ,с това ще си най-полезен/на на форума!И мога да ти кажа ,че аз лично ще се взема ,за да се прекрати практиката с купуване и продаване на часове и трябва да кажа ,че Димитров го знае това и въобще не му е приятно и даже лично на мем ми каза ,че това няма да продължава!!!
  #3745  
Стар 19th May 2012, 18:05
Аватара на sanny
sanny sanny не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 154
По подразбиране

А на останалите благодаря за отзивите ви ,ако небяхте вие нямаше никога да се подложа на интервенцията
  #3746  
Стар 19th May 2012, 18:17
Syntha Syntha не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 52
Thumbs up

Цитирай:
Първоначално написано от sanny Виж мнението
Нещо темата заглъхна и ,за да я съживим -ей ма на и мен вече на 26-и ден от ринопластиката ,http://shokova.snimka.bg/other/sany.678058.27270493,
ако иска парола:123456
п.с.Малко са разбъркани снимките,но Sorry ,за което
Sannyyy, Фотошоп 1 е страшно добър и това е идеалния нос за теб ..... а последната снимка "26-и ден" е едно към едно с него . Честито ти за перфектния нос , който явно ще става ОЩЕ по-хубав . Браво !!! Много се радвам за теб !!!
  #3747  
Стар 19th May 2012, 18:29
Аватара на sanny
sanny sanny не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Syntha Виж мнението
Sannyyy, Фотошоп 1 е страшно добър и това е идеалния нос за теб ..... а последната снимка "26-и ден" е едно към едно с него . Честито ти за перфектния нос , който явно ще става ОЩЕ по-хубав . Браво !!! Много се радвам за теб !!!
Syntha,искам да ти кажа ,че в деня на операцията,когато доктора дойде при мен гледа,гледа и двата фотошопа и ми вика и кво ся тоя фотошоп 2
харесва ли ти ,и аз викам ми 1-я ми харесва повече,но ако е невъзможно и на номер 2 съм съгласна ,по-добре от моя,и той пак гледа,гледа и ми вика -вземи 1-я в операционната .Много ме накефи ,а аз му показах фотошопа горе -долу да знае какво харесвам,не съм му казала,докторе искам такъв нос,но той наистина има страшен усет за естетика
  #3748  
Стар 19th May 2012, 19:10
roses_h roses_h не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 12
По подразбиране

Момичета стига вече се обиждайте,на нищо не прилича.Помирете се и толкова.Всяка която е писала в предпоследната страница,нека да си изтрие коментарите и да изчисти форума от заяждания.Моля ви,!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Нека има мир!! моля ви изтрийте тези коментари.

Последно редактирано от roses_h : 19th May 2012 на 19:16
  #3749  
Стар 19th May 2012, 19:11
Аватара на Josefinka
Josefinka Josefinka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 185
По подразбиране

sanny честито ново носле.Мноооого добър тоя нашия доктор, браво на него. Справил се е много добре, а и ти си имала реалистични очаквания. трябваше да видиш моят фотошоп.
П.С. А колкото се отнася до някой други елементи тук просто без коментар.
  #3750  
Стар 19th May 2012, 20:29
Аватара на tanydj
tanydj tanydj не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 130
По подразбиране

Sanny, страхотно се е получило, много се радвам за теб
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:04.