IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3821  
Стар 28th May 2012, 10:05
Аватара на Josefinka
Josefinka Josefinka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 185
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от klarisina Виж мнението
За съжаление при мен нещата не са така прекрасни и няма с какво да се хваля, ако се оправят ще пусна снимки.
В профил е добре, но в анфас е ... дебел, крив... на страничния ляв отток по дължината на носа даже не му обръщам внимание...явно толкова е могло, дано да спадне чувствително, на мен трябваше да се поработи по върха, защото беше топчесто-хрущялен, а сега е месесто-топчест, като на клоун от цирка, чудя се как стана така, след опрерацията ясно се виждаше, че всичко е изрязано, защото върха беше само висяща кожичка, ама кво стана та така се наду, ама наду, та наду в сравнение с това, което видях след операцията, не знам!?
Преди гледах хората с анфаса си, сега ги гледам странично - с профила си, но каквото такова! Дано не стане нещо драстично по зле, че хич нямам намерение да изтърпявам тая инквизиция отново!
klarisina много съжалявам да чуя такива неща, мисля че за връхчето на всички ни е доста отекло като се махне лонгетата. Когато беше превързано и моето си го виждах малко и прибрано отвсякъде, а сега но съм се заредила с едно търпение слонско поне до 1,5 година за да видя крайния резултат. Недей да си вадиш изводи още отсега, гледай да не обръщаш толкова внимание на нослето.
п.с. не си спомням колко време беше минало от твоята операция.
  #3822  
Стар 28th May 2012, 10:48
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Старата песен на нов глас Момичета спрете се малко! Вече не знам колко пъти трябва да се повтаря едно и също! Носовете ви ще се променят месеци наред, ще са ту запушени , ту отекли , ту криви и всичкото това е нормално!
За да се види крайния резултат иска поне година, така че не си правете прибързани заключения! А тези които питат кога ще им паднатт конците, ами ще паднат все няколко и какво значение има дали днес или утре ?
__________________
Много отдавна е крайно време!
  #3823  
Стар 28th May 2012, 11:13
Аватара на jalana1000
jalana1000 jalana1000 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 72
По подразбиране

Тук много сте изписали, аз бях малко на почивка, да събера сили за операцията, която е не 6-ти, ако има някоя девойка на тази дата ще се радвам да пише.

Много се притеснявам, че нещо ме боли гърло и се моля да не стане по-зле, че нали не мога да пия аспирини и такива неща...

Отгоре на всичкото и шефа ми отказа да приеме болничен при тази операция, каза че съм го правила за красота и не е етично. едва ли не аз ще накарам Джамбазов да напише грешна диагноза, направо много се вбесих и сега ще си взимам отпуска 2 седмици.

Гледам тук момичетата все се притесняват за нослетата, че са подути, че нещо друго имало и това ме кара Ептен да примирам от страх ..

Уффф, много миньорно звуча днес да ме изините...

Кларисина, стискам палци да мине по-бързо времето и с него все по-доволна да си
  #3824  
Стар 28th May 2012, 13:15
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Josefinka,jalana1000 Благодаря, надявам се, нещата да се оправят

Имам едно питане, някой знае ли хрущялите променят ли се, растат ли, надуват ли се, резорбират ли се, омекват ли въобще търпят ли някакви изменения, търсих в нета ама нищо не пише(имам предвид тези на носа)???
  #3825  
Стар 28th May 2012, 19:39
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

Растат Затова старите хора обикновено са с по-големи уши и носове Костите също растат и най-активният им растеж е до 18-20-годишна възраст. Затова операции като ринопластика не се препоръчват в по-млада възраст.
  #3826  
Стар 28th May 2012, 22:14
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

По-скоро ме интересува дали се заглаждат неравностите при хрущялите, така както става с коста?Знам, че хрущялите се износват/стопяват по ставите, но ми е любопитно може ли да се случат такива неща и с тези на носа!?
  #3827  
Стар 28th May 2012, 22:44
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

Не можах да разбера въпроса, но носът, доколкото знам се състои в горната половина от кост, а долната е хрущял - то се напипва къде свършва костта. Ставният хрущял се износва, когато има триене и голямо натоварване. В смисъл ставата представлява връзка между 2 кости. Ако по-някаква причина силите върху ставата са прекалено големи (те са противопожни, насочени от костите към ставата) тогава самата става получава голямо натоварване и хрущялът се износва и почват да се търкат костите една в друга. А хрущялът не се възстановява защото няма кръвоносни съдове. Хрущялът на носа не получава кой знае какво натоварване според мен - нали носът само си седи върху лицето, няма нещо да му тежи или да го опъва, така че за износване не ми се вярва.
  #3828  
Стар 29th May 2012, 09:34
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Josefinka Виж мнението
........ Единственото ми оплакване е че не ми го направи чип с вирнато връхче. аз пак да си се оплача.
Даааа, беее! И да приличаш на Мис Пиги......
  #3829  
Стар 29th May 2012, 12:30
Syntha Syntha не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 52
Question

Имам едно въпросче ....вчера настинах и сега ме боли гърлото и имам хрема .....минали са 25 дни от операцията ми ...та мога ли да ползвам капки/спрей за нос
  #3830  
Стар 29th May 2012, 12:35
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Syntha Виж мнението
Имам едно въпросче ....вчера настинах и сега ме боли гърлото и имам хрема .....минали са 25 дни от операцията ми ...та мога ли да ползвам капки/спрей за нос
Обади се най-добре на Димитров и го питай какви капки можеш да ползваш, защото, доколкото помня, има ограничения и не трябва да съдържат ксилометазолин..... Оправяй се бързо!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:08.