IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3831  
Стар 29th May 2012, 12:46
Syntha Syntha не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 52
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Krissstin4enceto Виж мнението
Обади се най-добре на Димитров и го питай какви капки можеш да ползваш, защото, доколкото помня, има ограничения и не трябва да съдържат ксилометазолин..... Оправяй се бързо!
Благодаря за бързия отговор
  #3832  
Стар 29th May 2012, 20:17
Connie Connie не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 28
По подразбиране

Да ви се оплача.. Димитров ми изписа Duomox само че го пих 3-4 пъти най - много и го спрях и то разпокусано..опитвах се на два пъти да го започвам но ми се гади от ужасния му вкус и немога и немога да го пия.. С хапчетата добре но от както не ги пия носът ми е запушен и немога да дишам нормално..имам чувството че ми тече постоянно и по цял ден си навирам клечки за уши вътре да го почиствам и сега направо ме боли от сухота.. а и тая лонгета много взе да ми пристяга или нещо си внушавам. утре трябва да ходя да ми я махат
  #3833  
Стар 29th May 2012, 21:53
Guinet Guinet не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 87
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от raya.kali Виж мнението
Guinet, при Джамбазов ще бъдеш в сигурни ръце,само не прави грешката да ходиш при Емилчо или Енчев и всичко ще ти е наред.Казвам го от личен опит.Само се чудя този дето ти е правил рино на носа,как е успял да сътвори тази гърбица?Аз ако съм на твое място,да го бях съдила този..,или най-малкото да поеме отговорността да ти преведе носа в приличен вид или да плати разноските и друг да ти го оправи.И ти с едната ти ноздра въобще можеш ли да дишаш?Пусни една снимка преди операцията,ако имаш.
Не съм си и помисляла да обикалям при който падне, не знаех някой в БГ да се справя добре с ринопластиката, затова чакам толкова години. Сега според това което ще чуя на консултацията при Професор Джамбазов, ще преценя какво ще правя. Мислех си, че въпреки, че веднъж е правен имам добро изходно положение, но момичетата, които разбират ми казват, че не е съвсем сигурно това. Незнам ако ми каже, че няма да стане много хубав или нещо от сорта да не очаквам много, дали ще се подложа или ще си карам така.

Приблизително колко време след консултацията записва за операция?
  #3834  
Стар 29th May 2012, 22:26
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Guinet Виж мнението
Не съм си и помисляла да обикалям при който падне, не знаех някой в БГ да се справя добре с ринопластиката, затова чакам толкова години. Сега според това което ще чуя на консултацията при Професор Джамбазов, ще преценя какво ще правя. Мислех си, че въпреки, че веднъж е правен имам добро изходно положение, но момичетата, които разбират ми казват, че не е съвсем сигурно това. Незнам ако ми каже, че няма да стане много хубав или нещо от сорта да не очаквам много, дали ще се подложа или ще си карам така.

Приблизително колко време след консултацията записва за операция?
При всички положения, по-зле от това няма да стане, в това съм сигурна, но друг е въпроса какви са твоите очаквания!?
Аз чаках 7 месеца от консултацията до операцията! И въпреки, че на този етап има две неща, които силно ме притесняват, носът ми е значително по-красив от това, недоразумение, което имах на лицето си

Последно редактирано от klarisina : 29th May 2012 на 22:28
  #3835  
Стар 29th May 2012, 23:23
raya.kali raya.kali не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 6
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Guinet Виж мнението
Не съм си и помисляла да обикалям при който падне, не знаех някой в БГ да се справя добре с ринопластиката, затова чакам толкова години. Сега според това което ще чуя на консултацията при Професор Джамбазов, ще преценя какво ще правя. Мислех си, че въпреки, че веднъж е правен имам добро изходно положение, но момичетата, които разбират ми казват, че не е съвсем сигурно това. Незнам ако ми каже, че няма да стане много хубав или нещо от сорта да не очаквам много, дали ще се подложа или ще си карам така.

Приблизително колко време след консултацията записва за операция?
Не мисля,че варианта да си караш с такъв нос е добър.Ако имаш финансовата възможност,не зная кое те кара просто да си стоиш с него.При наличието на Джамбазов,който вероятно ще е компетентен и в този случай,ама твоя си работа.Моя нос след първата ринопластика беше мн хубаво оформен,но ми скимна след това да си го скъсявам,защото човек като се хареса и почва да иска по-много,уж да стане по-красив.Но твоята ситуация е друга-не искам да звуча твърде грубо,но тази гърбица съвсем близо до връхчето стои твърде неестествено.
  #3836  
Стар 29th May 2012, 23:33
roses_h roses_h не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 12
По подразбиране

момичета много,много съм щастлива.Взех най-правилното решение за себе си,няма по-важно нещо в този момент за мен от това да имам самочувствие и да се чувствам уверено в кожата си.Ще ходя на консултация и дай боже по-бързо да се уредят нещата за операция.вътрешния мир на човек е най-важното нещо и ако го няма човек,в нищо друго няма да му върви!!!Това не е детско решение,а жизненоважна потребност!Така,че радвайте се заедно с мен и бъдете щастливи.Днес психически съм по-добре направих първата стъпка и сега чувствам света около мен по- добър!
  #3837  
Стар 30th May 2012, 13:47
Аватара на Ge_Ta
Ge_Ta Ge_Ta не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 64
По подразбиране

Здравейте ,
знаете ли кога са първите свободни дати за операция.Помня , че по мое време се чакаше доста.Моя приятелка ме помоли да и запиша дата за януари /едновременно консулт и операция/ , защото не живее в Бг и ще се прибира тогава и се чудя дали не е късно или пък прекалено рано.Доколкото знам Джамбазов почива август и декември.
  #3838  
Стар 30th May 2012, 15:43
Guinet Guinet не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 87
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от raya.kali Виж мнението
Не мисля,че варианта да си караш с такъв нос е добър.Ако имаш финансовата възможност,не зная кое те кара просто да си стоиш с него.При наличието на Джамбазов,който вероятно ще е компетентен и в този случай,ама твоя си работа.Моя нос след първата ринопластика беше мн хубаво оформен,но ми скимна след това да си го скъсявам,защото човек като се хареса и почва да иска по-много,уж да стане по-красив.Но твоята ситуация е друга-не искам да звуча твърде грубо,но тази гърбица съвсем близо до връхчето стои твърде неестествено.
Kefi me che si otkrovenna
Pyrvata ti rinoplastika pri koi doctor beshe? Bi li mi pratila snimki na lichni?
Neznam sigurno sym se naplashila pyrviq pyt, a i kakto kazah, ne iskah da se probvam pri nqkoi, za koito ne sym sigurna, da se uprajnqva na men..prosto se bqh primirila. Za korekciq v chujbina nqmah vyzmojnost..A i tozi vyzstanovitelen period - ujasiq, da ne govorim za stresa kato se gledash v ogledaloto na vseki 2 minuti i se snimash s telefona neprekysnato :looking_at_ mirror:

Ima li nqkoi tuk, koito si e pravil operaciq po zatvoren i po otvoren metod da spodeli mnogo po- dylgo li e vystanovqvaneto pri vtoriq?

Последно редактирано от Guinet : 30th May 2012 на 16:11
  #3839  
Стар 30th May 2012, 16:02
Guinet Guinet не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 87
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от klarisina Виж мнението
При всички положения, по-зле от това няма да стане, в това съм сигурна, но друг е въпроса какви са твоите очаквания!?
Аз чаках 7 месеца от консултацията до операцията! И въпреки, че на този етап има две неща, които силно ме притесняват, носът ми е значително по-красив от това, недоразумение, което имах на лицето си
Radvam se che si dovolna.
Kakvi sa mi ochakvaniqta- da stane krasiv i estestven- na megan fox nosa mi haresva, naprimer- che ne e mn kys no syshtevremenno e prav i tynyk..

Tseli 7 mesetsa - mnogo be hora!!
  #3840  
Стар 30th May 2012, 20:22
Аватара на Sookie
Sookie Sookie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 73
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Guinet Виж мнението
Ima li nqkoi tuk, koito si e pravil operaciq po zatvoren i po otvoren metod da spodeli mnogo po- dylgo li e vystanovqvaneto pri vtoriq?
Аз съм си правила и по двата като сега втората беше по-отворения. Знаеш, че при всеки е индивидуално но да, отвореният метод определно е с по-бавно възстановяване, по-болезнен и по-тежък, но в никакъв случай разликата не е кой знае какво. Ще си по-подута и вероятно с повече синини и кръвоизливи, но ако си преживяла по затвореният, не те чака нещо по-различно, освен, че ще имаш разрез между ноздрите, които трябва да зарасне успех от мен
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:41.