IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3921  
Стар 5th June 2012, 22:02
Syntha Syntha не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 52
По подразбиране

Ако имате TLC пуснете си го ....предаването ще ви е интересно ...по темата е . В момента е 23:00 ч.
  #3922  
Стар 5th June 2012, 22:31
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от klarisina Виж мнението
suonsan, проблеми ли има, че ще ходиш пак на консултация или искаш втора рино, защото не съм чела да си недоволна, бях останала с впечатление, че си от доволните!?
Тя е една от най-доволните тук Ами, сигурно минаха 5-6 месеца от операцията й и ще ходи на контролен преглед
  #3923  
Стар 5th June 2012, 22:34
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от klarisina Виж мнението
jalana1000, всичко ще мине перфектно, стискаме палци!!!
suonsan, проблеми ли има, че ще ходиш пак на консултация или искаш втора рино, защото не съм чела да си недоволна, бях останала с впечатление, че си от доволните!?

Сега когато Сю е зад решетките , ако някой има нужда от фотошоп, може да се пробвам и може да бъде спокоен, снимките му няма да увиснат на магистралските билбордове!!!
Нещо май се обърка, не съм зад решетките и намирам за гнусно изказването относно пускането в форума на фотошоповете които съм правила! от тук нататък на драго сърце ти предоставям възможността да правиш фотошопове

п/с Ако не ми посочиш имената на хора , чиито фотошопове съм пускала в форума за мен си една гнусна интригантка!
__________________
Много отдавна е крайно време!

Последно редактирано от Oompa Loompa : 5th June 2012 на 22:38
  #3924  
Стар 5th June 2012, 23:45
Sharpy Sharpy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 77
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Нещо май се обърка, не съм зад решетките и намирам за гнусно изказването относно пускането в форума на фотошоповете които съм правила! от тук нататък на драго сърце ти предоставям възможността да правиш фотошопове

п/с Ако не ми посочиш имената на хора , чиито фотошопове съм пускала в форума за мен си една гнусна интригантка!

ПО-ГНУСНА душа от теб в този форум няма!
  #3925  
Стар 6th June 2012, 00:20
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Сю, що така си се разпалила, мислех, че имаш широко чувство за хумор!?
Чети внимателно какво пишат хората, не прави неуместни тълкувания, Писала Съм, Аз какво не бих направила! И Споко, не съм тръгнала да ти взимам "хляба от устата"!!! (Не съм твърдяла, че си пускала фотошопове, може и да си пускала не ги знам аз тез нещица, но определено доста хора се притесниха, какво ще се случи, ако те дръпнат за опашлето и предпочетоха да се скатаят или да коментират на лични!)
Независимо къде пиша/говоря било анонимно или не, се стремя да поддържам добър тон (не бих се изходила върху самочувствието на никого)!
Когато човек греши, трябва да поиска прошка/извинение, мен така са ме учили...
  #3926  
Стар 6th June 2012, 11:43
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от klarisina Виж мнението
Сю, що така си се разпалила, мислех, че имаш широко чувство за хумор!?
Чети внимателно какво пишат хората, не прави неуместни тълкувания, Писала Съм, Аз какво не бих направила! И Споко, не съм тръгнала да ти взимам "хляба от устата"!!! (Не съм твърдяла, че си пускала фотошопове, може и да си пускала не ги знам аз тез нещица, но определено доста хора се притесниха, какво ще се случи, ако те дръпнат за опашлето и предпочетоха да се скатаят или да коментират на лични!)
Независимо къде пиша/говоря било анонимно или не, се стремя да поддържам добър тон (не бих се изходила върху самочувствието на никого)!
Когато човек греши, трябва да поиска прошка/извинение, мен така са ме учили...
Явно че чуството ти за хумор е доста сбъркано ... официално ти давам ''хляба от устата ми'', така че от днес правенето на фотошопове е твоя официална функция в този форум
Колкото за тези които се скатават или са решили да коментират на лична страховете си какво мога а кажа ?? това си е само техен пробем...
До сега ми се е случвало на два пъти да изпитвам неприязън към потребителки в форума и на двете съм отказвала помощ, но и е имало за какво. Когато човек иска помощ или инфорамация за нещо малко не отива да държи тон или пък да прави подмятания ... за съжаление Гуинет се оказаз втората потребителка и за нищо не бих си променила отношението към нея.
Не ми се публикуват лични съобщения , но ви гарантирам че вие също бихте били раздразнени от отношението и тона и ....

П/с интересно ми е какво би те провокирало да ми дърпаш опашлето при условие , че аз не съм дърпала твоето ???
Май имаме не само културни различия но и ценостната ни система се разминава тотално!
__________________
Много отдавна е крайно време!

Последно редактирано от Oompa Loompa : 6th June 2012 на 11:46
  #3927  
Стар 6th June 2012, 12:23
Аватара на suonsan
suonsan suonsan не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 162
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от klarisina Виж мнението
suonsan, проблеми ли има, че ще ходиш пак на консултация или искаш втора рино, защото не съм чела да си недоволна, бях останала с впечатление, че си от доволните!?
Да, доволна съм. За щастие, резултата от операцията е повече от добър. Крис е права. Минаха 6 месеца, дори почти 7 и трябва да отида на контролен преглед..
  #3928  
Стар 6th June 2012, 12:42
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

Момичета, да сте чували за добър лицево-челюстен хирург в Каспела или по-общо в Пловдив?
  #3929  
Стар 6th June 2012, 14:34
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от suonsan Виж мнението
Да, доволна съм. За щастие, резултата от операцията е повече от добър. Крис е права. Минаха 6 месеца, дори почти 7 и трябва да отида на контролен преглед..
Не знаех, че се ходи на контролен преглед, никой не ми го спомена (имам предвид от персонала) !?
  #3930  
Стар 6th June 2012, 16:03
Аватара на suonsan
suonsan suonsan не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 162
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от klarisina Виж мнението
Не знаех, че се ходи на контролен преглед, никой не ми го спомена (имам предвид от персонала) !?
Не е задължително. На 14-ия ден, след като ми махнаха всичко, попитах д-р Димитров, дали и кога трябва да дойда на контролен преглед. Той каза на 6-ия месец. Но преди да попитам, никой не ми е казал, задължително ела на преглед.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:49.