IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4051  
Стар 28th June 2012, 07:27
Аватара на jalana1000
jalana1000 jalana1000 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 72
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от edelweiss Виж мнението
Аз да се отчета за сега, свалих окончателно лонгетата, на 12-ти ден ми я махна д-р Димитров. Каза да спя с нея още 2 седмици, вчера я сложих, закрепих я уж с лейкопласт и на сутринта се събуждам като мумия - а лонгетата в краката ми

Днес ще се постарая повече при "опаковането"...

Мила за трети ден се събуждам със същият проблем. ДА минават вече тези две седмици, че тази лонгета пада и това си е. Днес пак се събуждам на сутринта и хоп съм си без лонгета. Умирам от страх как съм спала и да не е станало нещо, въпреки че ако бях се опряла някъде щеше да си ме заболи и да се събудя.

Дана, не съм ги ползвала досега, тъй като исках най-ниско хормоните и ми дадоха някакви Жаки. Ще се обадя все пак на Димитров, за да съм сигурна. Иначе днес не знам дали защото лонгетата беше паднала, въпреки, че не е фактор, но си бях отекла в носа. Все още имам нещо в носа си като корички и си висят там, няма никакви изгледи да паднат.

Да не говорим, че ту ми харесва носа, ту не ми харесва и ми се вижда дълъг, абе побърках се с тоя нос.
  #4052  
Стар 28th June 2012, 11:36
Syntha Syntha не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 52
По подразбиране

На мен също ми се случи веднъж докато спях с лонгетата да ми падне и просто следващите вечери слагах и една дълга лепенка върху лонгетата и повече нямаше мърдане
  #4053  
Стар 7th July 2012, 08:44
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Темата замря нещо...някой нещо да се похвали или оплаче....
  #4054  
Стар 7th July 2012, 10:39
Аватара на jalana1000
jalana1000 jalana1000 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 72
По подразбиране

Като си казала , аз да се оплача. Получило ми се е едно подуване над ноздрата точно отстрани и си стои така вече седмица. Така ме е страх да не съм му направила нещо, я при духане, а при натиск и сега да си остане така.

Знам, че сега ще кажете, че е нормално да се подува, но въпроса е че не спада, стои си така, на пипане не ми се струва подуто, но си личи разликата между двете страни на носа... направо не знам какво да правя, ще откача
  #4055  
Стар 7th July 2012, 14:04
vdmk vdmk не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 11
По подразбиране

Споко.Аз съм на 3 месеца и все още ми се случва това.Само от лявата страна се подува,стои си няколко дена и изчезне.После пак се подуе и така....наистина ще трява да чакаме поне година за краен резултат
  #4056  
Стар 7th July 2012, 15:24
nOnAmE*** nOnAmE*** не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 10
По подразбиране

Някой знае ли случайно колко струва повторната операция при професора,ако например нещо не ви харесва как е станало?Аз съм чувала че била друга цената,но незнам колко е вярно...
  #4057  
Стар 7th July 2012, 22:04
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Да, отляво носа така става, защото доколкото съм чела тук, от тази страна се чупи носа и тя е по-травмирана... И аз вече 4 месеца след съм с топченце отляво,над ноздрата, което не се личи особено много, но се напипва отгоре, а и като цяло лявата ми страна е доста по-надута и безформена от дясната.
  #4058  
Стар 8th July 2012, 07:46
Аватара на Mim Che
Mim Che Mim Che не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 325
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nOnAmE*** Виж мнението
Някой знае ли случайно колко струва повторната операция при професора,ако например нещо не ви харесва как е станало?Аз съм чувала че била друга цената,но незнам колко е вярно...
Би трябвало да е друга, особено ако е видно, че не е направен добре, а не просто не ни харесва. Но май никой не знае. Вероятно е индивидуално. И мен ме интересува, но ще разбера като отида да му се оплача.
  #4059  
Стар 8th July 2012, 08:29
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Хана Виж мнението
Би трябвало да е друга, особено ако е видно, че не е направен добре, а не просто не ни харесва. Но май никой не знае. Вероятно е индивидуално. И мен ме интересува, но ще разбера като отида да му се оплача.
В твоя случай трябва да е безплатно... !!!
  #4060  
Стар 8th July 2012, 17:20
jujulenka jujulenka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 8
По подразбиране

Moqta operaciq be6e kraq na april i rezultata e meko kazano potresava6t!!!!! Djambazov mi sasipa nosa!!!Sega razbiram 4e sled purvata mi rinoplastika pri Zaqkova nosat mi si e bil napraven perfektno.Volnostite na Djambazov,6kureneto na kokala i macanicite mu mi izkrivixa nosa.Dori si zadavam vuprosa tova delo na Djambazov li e ili e pusnal nqkoi da se u4i v/u men.Znam 4e ne tova e temata za nedovolni ot Djambazov,6te pi6a i tam no i kudeto drugade se spomenava negovoto ime!!!! Dori se zamislqm dali da ne zastana pred Kaspela za pokazno na pacientite mu.Opredeleno nqma da gi motivira gledkata!!!!!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:33.