IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 10th September 2010, 10:09
rt1212 rt1212 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 323
По подразбиране С какво ви дразнят половинките?

Въпроса е ясен.
Половинка, половинка, ама все пак не винаги положението е розово.
С какво ви ядосва човека до себе си и как реагирате тогава? Опитвате ли се да промените нещо или просто го пускате на самотек и не му се връзвате..

Моят мъж например ме дразни страшно много с много неща. Тва, за което ми иде направо да го удуша са ризите му. Гладя ги и след малко той ги глади след мен, все едно аз нищо не съм направила. Като спра да ги гладя почва "Ти нарочно не ме гладиш, щот ме ревнуваш" , чак веднъж ме нарече злобарка. Нема угодия.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 10th September 2010, 10:20
Аватара на _Poli_
_Poli_ _Poli_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Виена, Австрия
Мнения: 312
По подразбиране

Леле

Моят прави нещата много бавно и държи всичко да е перфектно. Аз понякога се дразня, защото ми се струва че се тутка. а и аз съм си малко разхвърляна,малко, не много
__________________
Love is in the air....
Отговори с цитат
  #3  
Стар 10th September 2010, 10:35
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Че няма нито едно хоби или някакво увлечение, освен мен и децата! Хубаво, хубаво, ама малко задушава
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #4  
Стар 10th September 2010, 10:38
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Винаги се съгласява с мен,постоянно ме пита дали ми е добре и дали имам нужда от нещо Харесва ми да се грижи за мен,но понякога искам да ми опонира и да е по-строг.Май нямам угодия
Отговори с цитат
  #5  
Стар 10th September 2010, 10:54
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Говорили ли сте за това!

Всъщност удоволствие за всеки мъж, е да чувстват близките му неговата закрила и присъствие. Но наистина, хубаво е да има изненади понякога.

Опитвал съм се например, да подготвя нещо без никой да знае, да се обадя в къщи и да кажа - Облечете се и ме чакайте, тази вечер ще ви водя някъде. И нито дума, докато не отидем на въпросното място.

Жалко, че нещо напоследък ги разредих тези изненади, а се приемаха с голямо удоволствие. Трябва да се взема в ръце
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #6  
Стар 10th September 2010, 10:58
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Даа,говорили сме,той казва че за него е удоволствие да се грижи за мен и децата и не му тежи. И това че се притеснява много като съм извън къщи, било в реда на нещата!

Е,приятно е да си обичан,но не и обсебван
Отговори с цитат
  #7  
Стар 10th September 2010, 13:19
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

саксофонът в спалнята, каската за мотора върху новите ми обувки, играенето на компютърни игри когато аз искам да дискутираме нещо "важно", това че той не помни какво съм му казала сутринта ( като че ли има някаква мембрана в мозъка си, която запаметява само изречения в които се съдържа думата кола, мотор, компютър- всичко другo се изхвърля за да не задръства паметта)

...някой беше казал веднъж, че мъжете се женят с надеждата че жената ще си остане същата завинаги, а жените - с надеждата че след сватбата мъжът ще се промени... и двамата остават разочаровани
Отговори с цитат
  #8  
Стар 10th September 2010, 13:30
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Piny
саксофонът в спалнята, каската за мотора върху новите ми обувки, играенето на компютърни игри когато аз искам да дискутираме нещо "важно", това че той не помни какво съм му казала сутринта ( като че ли има някаква мембрана в мозъка си, която запаметява само изречения в които се съдържа думата кола, мотор, компютър- всичко другo се изхвърля за да не задръства паметта)

...някой беше казал веднъж, че мъжете се женят с надеждата че жената ще си остане същата завинаги, а жените - с надеждата че след сватбата мъжът ще се промени... и двамата остават разочаровани
Колко познато... с изключение на саксофона всичко останало е 1:1. Мразя когато му кажа нещо, и на другия ден да не го помни!!!

+ мръсни чинии в мивката, вместо в миялната машина, чаши навсякъде (включително и по пода), мръсни дрехи по пода
Отговори с цитат
  #9  
Стар 10th September 2010, 13:39
rt1212 rt1212 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 323
По подразбиране

Хахаха, това с "важните" въпроси май е при всяка.
Аз съм разказвала как веднъж четох конско, а скъпия излезнал без изобщо да го усетя. След половин час ми звъни по телефона и вика "Радвай се, че излезнах през вратата, а не скочих през прозореца"
Отговори с цитат
  #10  
Стар 10th September 2010, 13:44
Аватара на P.Hinkova
P.Hinkova P.Hinkova не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 622
По подразбиране

Принципно държа да си лягаме да спим заедно, но аз си лягам и той казва " само да проверя нещо на компютъра" и се почва едно разцъкване .
или ще се разсъня или ще заспя . Дразни ме като ми прави забележка за някое петънце или някаква мръсотия из къщи и държи да се оправи точно на момента . То аз ще почистя от ясно по ясно, ама като изпуша една цигара или като тея петънца им дойде реда в списъка ми . Накрая взема малко тоалетна хартия и пред мен бавно го обърсва, за да ми покаже...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: каквовидразнятполовинките
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:24.