IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 28th January 2011, 06:03
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране Кислородна вода+вода

На една чаша вода се капват по5-10капки кис.вода.
Кислородната вода е нужна,за да заработи защитният механизъм на имунната с-ма.Той убива и доубива всички наши вътрешни врагове.Ако се пие на ден 10 чаши вода с по 10 капки в нея,това вече са 100капки.В случая кислородната вода действа като катализатор-привежда в действие всички реакции.И основното е,че тя започва да преработва и да изхвърля от организма всичкия боклук,който се е натрупал в него.Понякога след 7-10 дни,от организма излиза рядка мръсотия,която мирише много лошо.Това значи,че организмът се изчиства.

Мисля да приложа тази детокс терапия от този учен и феврурали ще докладвам
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #2  
Стар 28th January 2011, 07:42
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране Re: Кислородна вода+вода

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Мисля да приложа тази детокс терапия от този учен и феврурали ще докладвам
А кой е той? Кажи му името. За първи път чувам подобно нещо.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 28th January 2011, 07:49
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Извинявам се,забравила съм да го напиша от бързане.

Професор Иван Павлович Неумивайкин е др.на мед.науки в Русия,военен лекар.В продължение на 30г.е отговарял за здравето на космонафтите.Лауреат на много награди,водещ народен лечител,ръководител на на лечебен център.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #4  
Стар 28th January 2011, 08:10
Аватара на mimika
mimika mimika не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 493
По подразбиране

А по колко чаши на ден трябва да пие човек и в продължение на колко време ?
Отговори с цитат
  #5  
Стар 28th January 2011, 20:12
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Да приемем,че 10 чаши са ок дневно.Ако можете повече,пийте.Идеята е да не се превишава дозата кис.вода на всяка чаша
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #6  
Стар 29th January 2011, 00:44
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Аз се сещам, че с кислородна вода са ми промивали рани. За същата кислородна вода ли става въпрос?
Отговори с цитат
  #7  
Стар 29th January 2011, 07:14
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Аз за друга кислородна вода не знам.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #8  
Стар 29th January 2011, 10:46
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

А ся ко праим??
Митове за "лечението" с кислородна вода!
Понякога болният се хваща като удавника за сламката, като започва да се лекува със случайно дочути рецепти. Но дали те наистина лекуват или напротив – разболяват. Време е да разсеем съмненията
Чудеса в медицината няма. И, както показват клиничните изследвания, 3-процентната кислородна вода въобще не е някакъв вълшебен еликсир, способна да излекува едва ли не всички болести.

Науката не потвърждава това. Единственото, което е известно, е, че кислородната вода е антисептик и оказва краткотрайно обгарящо и кръвоспиращо действие.

Но само външно. Освен това не може да има ефекта на 5-процентния йод в това отношение, защото стерилизира само частично, оставяйки милионите микроби да си живеят върху раничката.

КИСЛОРОДНАТА ВОДА Е ОТРОВНО ХИМИЧНО СЪЕДИНЕНИЕ И НЕ ТРЯБВА ДА СЕ ПИЕ!

По никакъв начин не използвайте кислородната вода вътрешно, защото тя не е чудодейна течност, а отровно химично съединение.

Не вярвайте на това, че 3-процентният разтвор насища кръвта с кислород, повишава защитните сили на организма и помага да се справите с депресията, диабета, рака. Кислородната вода не може да помогне на отслабналия организъм да възстанови разклатеното си здраве. За тази цел се изискват съвсем други средства - назначени от лекар препарати, диета, физкултура, лечебна гимнастика.

Абсолютно безсмислено е да се надявате на някакви капки. Още повече, че кислородната вода се отнася към отровните алкали, които въздействат крайно опасно на организма. Дори ако само няколко капки попаднат в устата ви, може да получите оток на гръкляна, а също изгаряне на хранопровода, както и на стомашната лигавица и епитела на черния дроб.

ВНИМАНИЕ!
В крайна сметка се развива вътрешен кръвоизлив, появяват се прилошаване, повръщане, резки болки в гърлото и корема. Във всеки разтвор на кислородната вода се съдържат тежките оловни соли. Този метал е прекалено токсичен и, за съжаление, не се изхвърля от организма, а остава там завинаги като постоянно и опасно отровно огнище.

КАТЕГОРИЧНО Е ПРОТИВОПОКАЗАНО ДА ИЗПЛАКВАТЕ ВЕНЦИТЕ СИ С КИСЛОРОДНА ВОДА

Ако решите да изплаквате разкървавените венци с кислородна вода, има голям риск да развиете хронични болести. Това категорично не трябва да се прави. Първо, защото за изплакване има толкова ефикасни и съвсем безопасни средства - настойка от дъбова кора или екстракт от евкалипт. Те се продават във всяка аптека. И второ, в процеса на изплакване на устата с кислородна вода може да настъпи химично изгаряне, да унищожите лигавицата и да нанесете травма на гръкляна си, на хранопровода и червата.

Не само изплакването, а и инхалациите се отразяват отрицателно на организма. Клинични изследвания показват, че един месец след инхалации с кислородна вода хранопроводът се стеснява, появяват се язвени кръвоизливи в стомаха и всички симптоми на токсичен оток на белите дробове. А това означава, че трябва незабавно да търсите лекар.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 29th January 2011, 10:47
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Ама къв процент?
Всъщност има логика в това, предвид стотиците видове окси таблетки например, които се появиха на пазара и които имат точно това действие. Само дето този вариант би бил много по- евтин.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 29th January 2011, 15:49
Bril Bril не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 319
По подразбиране

Аз съм пробвала за венците и няма да повторя-така ми изсъхна устата и се разпени,че умрях от ужас.На шишето пише-не използвай върху лигавици.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Кислороднаводавода
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:36.