IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 22nd June 2007, 10:27
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от invisible
Цитирай:
Първоначално написано от bonano
Тълкуванието на думата мода е "временен стил в облеклото". Ако човек постави акцента върху думата стил, няма да гледаме такива смехотворни и кичозни примери по улиците. Защото изпълването със съдържание на думата стил, изисква индивидуалност, а не стадно мислене. А може би точно, защото индивидуалността не е още оформена при тинейджърите, виждаме точно в тяхно лице най-изразено пристрастяването към модните теденции.
Много съм съгласна с това!
с това вече и аз се съгласявам. изразена индивидуалност в модата
Отговори с цитат
  #22  
Стар 23rd June 2007, 09:59
Аватара на Enerdji
Enerdji Enerdji не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 873
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bonano
Интересно защо фалшивите хора много държът да се обграждат и обличат с истински маркови предмети и дрехи, сякаш искат да компенсират своята собствена фалшива природа с истинска манифактура.
Нося маркови дрехи защото марката е гаранция за качество. Не ми е приятно да си купя от битака блузка и на първото обличане да и се разшият тегелите, на първото пране да избелее цвета. Дори да не можех да си го позволя, вместо 3 биташки ще си купя една качествена, пък и макар да я нося 3 сезона вместо 1. Слава богу, мога и ми харесва
Всеки сам преценява за какво да си дава парите които изкарва. Аз не бих ги харчила за алкохол и цигари, ама на който това му харесва, коя съм аз да го съдя
Но едва ли ще ме разбереш....
__________________
Бъди във форма!!
www.atletikko.com
Отговори с цитат
  #23  
Стар 23rd June 2007, 10:08
sladkatony sladkatony не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: под щастлива звезда
Мнения: 2 495
Изпратете съобщение чрез ICQ до sladkatony
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Bendji
Но едва ли ще ме разбереш....
Аз те разбирам като изключим алкохола и цигарите
Отговори с цитат
  #24  
Стар 23rd June 2007, 10:20
Descarado Descarado не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Sofia
Мнения: 1 662
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Bendji
Цитирай:
Първоначално написано от bonano
Интересно защо фалшивите хора много държът да се обграждат и обличат с истински маркови предмети и дрехи, сякаш искат да компенсират своята собствена фалшива природа с истинска манифактура.
Нося маркови дрехи защото марката е гаранция за качество. Не ми е приятно да си купя от битака блузка и на първото обличане да и се разшият тегелите, на първото пране да избелее цвета. Дори да не можех да си го позволя, вместо 3 биташки ще си купя една качествена, пък и макар да я нося 3 сезона вместо 1. Слава богу, мога и ми харесва
Всеки сам преценява за какво да си дава парите които изкарва. Аз не бих ги харчила за алкохол и цигари, ама на който това му харесва, коя съм аз да го съдя
Но едва ли ще ме разбереш....
И аз така мисля, браво Bendji
__________________
Ich blick nicht gern zur
Отговори с цитат
  #25  
Стар 23rd June 2007, 10:51
Pretty Pretty не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: софия
Мнения: 824
По подразбиране

точно така Bendji , аз лично обичам красивите неща дрехи , мебели , вещи разни , а те разбира се са доста скъпи , макар че за съжаление цената не винаги определя качеството А за дрехи си имам собствен стил , в смисъл обичам да нося дрехи в които се чувствам удобно и колкото и да е модерно нещо не ми ли е комфортно с него не го нося А мнооого обичам да пазаря ама и много подарявам , не обичам да пазя дрехи нещо не го ли нося веднага съм го подарила
Отговори с цитат
  #26  
Стар 23rd June 2007, 10:52
FASH1ON FASH1ON не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Sin City, Italy
Мнения: 384
Изпратете съобщение чрез ICQ до FASH1ON
По подразбиране

а Pretty че ти си ми била партийка....
__________________
Plastic surgery - NOT A GAME
Отговори с цитат
  #27  
Стар 23rd June 2007, 10:56
Descarado Descarado не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Sofia
Мнения: 1 662
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pretty
точно така Bendji , аз лично обичам красивите неща дрехи , мебели , вещи разни , а те разбира се са доста скъпи , макар че за съжаление цената не винаги определя качеството А за дрехи си имам собствен стил , в смисъл обичам да нося дрехи в които се чувствам удобно и колкото и да е модерно нещо не ми ли е комфортно с него не го нося А мнооого обичам да пазаря ама и много подарявам , не обичам да пазя дрехи нещо не го ли нося веднага съм го подарила
И аз много обичам да съм заобиколен от красиви неща
Понякога наистина така става че цената изпреварва качеството. Да ти кажа засега мисля ,че само нещата във FCUK И Fred Perry си заслужават наистина парите, докато да речем понякога в Sisley предлагат много странни дрехи на сравнително високи цени.
__________________
Ich blick nicht gern zur
Отговори с цитат
  #28  
Стар 23rd June 2007, 11:06
Pretty Pretty не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: софия
Мнения: 824
По подразбиране

Аз обичам Р.Кавали , Форнарина , Мис Сиксти , Дизел , Тейк Ту и т.н. Мъжо ми носи Boss и Версаче а детето обличам от Бенетон 99% , последната ми глупост беше тенджерки и чашки на Цептер за 2500 евро та ко ме изгонят някой ще ме прибере ли
Отговори с цитат
  #29  
Стар 23rd June 2007, 11:07
FASH1ON FASH1ON не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Sin City, Italy
Мнения: 384
Изпратете съобщение чрез ICQ до FASH1ON
По подразбиране

нп
__________________
Plastic surgery - NOT A GAME
Отговори с цитат
  #30  
Стар 23rd June 2007, 11:08
Devil_wears_Prada Devil_wears_Prada не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 3 736
По подразбиране

малИ и аз съм си харесала едни тенджУри за 500 леФа! Прити тебе няма да има кой да те прибере, а мен въобще няма да има кой да ме вземе!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ХАОС
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:59.