IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 21st October 2007, 10:06
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Аз намерих комплект 100мл Synchro+ 30ml Myo Myoso за 79 евро, което като цена не е зле в такъв случай. За другия крем има ли някакви отзиви? Myo Myoso мога да го заменя и за 30мл Vasco.
The Shadow, имаш ли някакви отзиви, кой от двата би препоръчала?
Апо,
Въздържам се от препоръки защото всяка кожа е индивидуална и може да се прави препоръка когато се установи от какво точно имаш нужда конкретно при теб. Аз за това казах само за Синхро, защото той наистина е универсален и можеш да си го смесваш с друг крем от който се чувстваш добре и ти понася добре пък може той изобщо да не е от гамата на Гернетик
П.П. То като се изказах в друга тема с цел някой да не пострада при дадена процедура та излезе друго та за това вече ще се въздържам от каквито и да било препоръки, а и май от по подробни мнения
Отговори с цитат
  #42  
Стар 21st October 2007, 11:24
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Аз няма как да ти изтълкувам ммнението по друг начин, напълно ясно ми е, че от кожа до кожа има разлика и това, че някой е препоръчал нещо не значи, че и на моята кожа ефекта ще е положителен- риска с пробването си го поемам сама Просто се зачудих, защото и двата са сравнително универсални според описанието- за всякакъв тип кожа, дори и действието им би трябвало да е сходно май. Ама в крайна сметка ще се разтърся май за опаковка от 50 мл, поне първият път, докато не видя ефекта върху мен
Отговори с цитат
  #43  
Стар 26th October 2007, 09:15
snowwhite snowwhite не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: Sofia
Мнения: 37
По подразбиране

Момичета,внимавайте с универсалните кремове!Нали знаете,че такова животно не съществува?Как ще действа еднакво на всички кожи????
Отговори с цитат
  #44  
Стар 5th November 2007, 17:40
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от snowwhite
Момичета,внимавайте с универсалните кремове!Нали знаете,че такова животно не съществува?Как ще действа еднакво на всички кожи????
Така е права си и то много, но ние говорим специално за един който е с доказани качества и е на хомеопатична основа и се смесва с други такива кремове - хомеопатична козметика
Той действа на клетъчно ниво и спец. на функцията на черния дроб. Колкото по-малко се слага от него - толкова по голям е ефекта му странно но е факт
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Смесенакожагрижи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:35.