IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #501  
Стар 7th October 2011, 16:33
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Gergana_Neykova Виж мнението
много си мила...благодаря ти...
Алооо,новобранката!Я по-спокойно с тона и изводите!Отношението към теб е огледален образ на твоето поведение тук,ясно ли ти е?!И ако не,дано ти стане,защото прекаляваш!Помисли си хубаво какво ще ми напишеш,защото изказът ми никак няма да бъде ласкав!
  #502  
Стар 7th October 2011, 16:35
Аватара на Ge_Ta
Ge_Ta Ge_Ta не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 64
По подразбиране

е? ще ме биеш ли..
  #503  
Стар 7th October 2011, 17:26
marchela marchela не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 15
По подразбиране

От най-новите съм във форума и аз, но доста попрочетох. Риното ми е през декември по здравната каса. Имам три тъпи въпроса на които отговори не видях по-горе. Моля ви кажете болничния колко е дни, какво пише на него /рино- или септо-/ и изследвания освен тези в самия ден в Каспела, предварително др. трябва ли да се правят.
Да добавя благодарение на вас се ориентирах към Джамбазов и съм убедена на 100%, че не бъркам.
  #504  
Стар 7th October 2011, 17:29
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Жизел Виж мнението
Ей момиче ти от както си направи носът много лигава взе да ставаш я по-спокойно никой не е длъжен да търпи такива изказвания в краина сметка хаха....!
Като не ти изнася-изчезвай........хаха...!!!
  #505  
Стар 7th October 2011, 17:42
Аватара на DimchevaD
DimchevaD DimchevaD не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 109
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Gergana_Neykova Виж мнението
е за повече от 2 седмици е нормално да се дава по-трудно ..все пак не ти чупят крак..
ООоо,не могаСтига сте се заяждали бе хора.Дадоха ми 30 дни болнични!!!Какво като носа е по-малък от крака-чупено е,пилено е,стеснявано,прибирано и какво ли още не,счупения крак си е счупен крак,не го пилят и не го прибират навътре и не го чупят допълнително,намества се и седи в гипс и няма какво да му стане,освен ако не паднеш,разбира се!
  #506  
Стар 7th October 2011, 17:59
Аватара на DimchevaD
DimchevaD DimchevaD не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 109
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Sky05 Виж мнението
Хора, стига сте се карали!
Аз лично искам да насоча темата в друга посока.Днес се видях с едни приятели...и те като започнаха да ме разубеждават, да не си правя риното, защото след операцията трябвало поне 6 месеца да ходя с маска едва ли не за да не допусна някоя инфекция.Разбира се, не смятам, че ще стане така, но да попитам миналите вече, колко горе- долу беше вашия период(ако има такъв)в, който се пазехте и прашинка да не влезе в нослето ви?
Аз лично готвя,мия чинии,бърсах праха,само не вдигам тежко,максимум 2 кг примерно нещо да се наложи да вдигна за малко,но не постоянно.Прахосмукачката не я барам,че си тежи.Ако и това е много някой да каже,но не съм глезла, а и Димитров само ми каза да не извършвам тежка физическа дейност.Това е,нищо друго не ми е казал.Почиствам го със Етилов спирт 70%,препоръчаха ми от аптеката такъв за моя случай,а и Димитров ми го почисти със спирт,омекват засъхналите истории по носа и падат след известно време,без да човъркам и изсъхват гадните пъпчици,които се появиха в следствие от спарването,но не при всички се появяват.И най-важното-мия си ръцете постоянно(и преди и сега),да не внасям мръсотии и микроби.
  #507  
Стар 7th October 2011, 18:14
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Жизел Виж мнението
Точно заради тебе ли?? ХАхаха няма начин!!!
Бейби,дали ще си тук или не,въобще не ми дреме!Моят нос е опериран,резултатът е прекрасен...Ти му мисли!Като те гледам от към нос може да го докараш,НО другите дефицити не знам от къде ще ги компенсираш!хахахахахахах Хайде,бъди щастлива!!!
  #508  
Стар 7th October 2011, 18:22
Аватара на Qgodka
Qgodka Qgodka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 242
По подразбиране

Дил, мерси душко!
Как ли ще бъдееее ще видим?Главоболе имаш ли?
  #509  
Стар 7th October 2011, 18:25
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marchela Виж мнението
От най-новите съм във форума и аз, но доста попрочетох. Риното ми е през декември по здравната каса. Имам три тъпи въпроса на които отговори не видях по-горе. Моля ви кажете болничния колко е дни, какво пише на него /рино- или септо-/ и изследвания освен тези в самия ден в Каспела, предварително др. трябва ли да се правят.
Да добавя благодарение на вас се ориентирах към Джамбазов и съм убедена на 100%, че не бъркам.
Здравей,Марчела!
Изследванията се правят в 8.00 в Каспела в деня на операцията ти.На регистратурата в малката Каспела ти дават 2 листчета и една пластмасова чашка,с които отиваш към голямата Каспела.Там ти взимат кръв,урина,кардиограма.Отн во се връщаш в малката Каспела,където ти правят и снимка на синусите и това е всичко.За около час си готова.За болничния,не знам,защото аз лично бях в отпуск и не се възползвах от такъв.Възстанових се точно за 12 дни.На 14-тия бях на работа.
  #510  
Стар 7th October 2011, 19:30
Аватара на Miss_ME
Miss_ME Miss_ME не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 140
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sushi33 Виж мнението
здр нова съм искам и аз искам да си направа ринопластика но незнам каква форма да е искам да помоля някои да ми направи формата с фотошоп...
Здравей! Можеш да пишеш на лични съобщения на Susan или на DimchevaD, те могат да те разкрасят

И още нещо, когато се пита с такт, никой не отказва да отговори! Нека бъдем благодарни за цялата информация, която ни се предоставя от вече опериралите се! В тази връзка, мисля че до момента няма човек, който да е предоставил по-подробна информация от Tytik, така че, момичета не бъдете жлъчни към нея!

Последно редактирано от Miss_ME : 7th October 2011 на 19:34
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:09.