IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #711  
Стар 14th October 2011, 19:13
Sharpy Sharpy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 77
Wink -

Гери, чертите са ти много правилни, нямаш голямо разстояние м/у носа и устата, не се шашкай от подобни неща, ти НЯМАШ такива. Иначе си личи че нослето е станало добре, не е чак толкова повдигнат, нормално е дори. Имай предвид, че след време малко ще падне надолу връхчето. Сега ще чакаме снимки като ти махнат "носовата каска" ааа и имаш страшни очи
  #712  
Стар 14th October 2011, 20:52
Аватара на DimchevaD
DimchevaD DimchevaD не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 109
По подразбиране

Супер си Гери,нямаш място за притеснения и според мен,ще се харесаш,сигурна съм в това!Честито носле и да си го носиш със здравеП.С.То било хубаво да излезеш навън с вирнато носле

Последно редактирано от DimchevaD : 14th October 2011 на 20:59
  #713  
Стар 14th October 2011, 21:51
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Gergana_Neykova Виж мнението
Е нямам от близките снимки , за да ви покажа за какво става дума..но няма значение вече де..Идеята ми е и се вижда и на снимката в профил , че така ми е повдигнат върха , че дори и устата ми е повдигната леко..без това е малка..накрая ще се наложи и на нея да направя корекция...
а как си почиствате лицето...а как си почиствате лицето..аз уж го мия до някъде...но от сега се вижда , че работата не е на добре,...после сигурно ще падне голямо почистване...
Неоснователно се притесняваш за върха, после като ти спаднат отоците ще ти се иска да е бил по-повдигнат Според мен ще стане прав нос, а не чип.
Относно почистването - аз си почиствах лицето със салицилов спирт 1%, с розова вода, с тоалетно мляко...
  #714  
Стар 14th October 2011, 22:59
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Леле, мацки, колко сте изписали от вчера.
Дил, промяната при теб е значителна и само две седмици от както е минала операцията, не мога да повярвам-супер си, момиче, радвам се много за теб.
Гери честито носле и на теб, като гледам и ти нямаш много синки и оттоци, но сигурно е, защото са ти правени по- малко корекции...даже доста се повгледах в снимката ти от преди, за да разбера, кое точно не си харесвала в носа си. Не мисля, че сега върха ти е прекалено вирнат, вижда ми се перфектен !
Ох, как ме нахъсквате , момичета, нямам вече търпение да отида на консултацията! Аз съм на 22-ри, ако някоя съфорумка е около обяд и иска да се видим, за обмяна на инфо и други мерни еденици да даде знак!

Последно редактирано от klarisina : 14th October 2011 на 23:01
  #715  
Стар 15th October 2011, 07:05
Аватара на katerina27
katerina27 katerina27 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 82
По подразбиране

Дил , нослето ти е чудесно в профил. В анфас е все още доста подутичко , но от това , което виждам сега смятам , че ще си удовлетворена от резултата!
  #716  
Стар 15th October 2011, 09:25
marchela marchela не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 15
По подразбиране

Аз по принцим само ви чета без да се включвам, много ми помагате и не се чувствам сама така. Искам да кажа на ДИЛ супер си и много ти благодаря.
Имам въпроси за плаките и пластините. Доколкото разбрах това е едно и също, не се слагат на всеки и болят като се махат. Така ли е и на кого /при кои случаи/ не се слагат? При положение, че и лонгетата се разхлабва изглежда те са причината да се махат на 14 ден.
  #717  
Стар 15th October 2011, 09:41
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Плаките се слагат, когато е работено по носната преграда. Иначе - не. С или без плаки доц. Джамбазов маха лонгетата на 14 ден.
  #718  
Стар 15th October 2011, 10:25
Аватара на Ge_Ta
Ge_Ta Ge_Ta не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 64
По подразбиране

Може би зависи какво е правено на носа...Мен ме викат да ми махат лонгетата на 7мия-8мия ден...но пак казвам , че е индивидуално..Аз от вчера мога да правя гримаси, да се прозявам и усмихвам...
  #719  
Стар 15th October 2011, 13:15
marchela marchela не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 15
По подразбиране

по принцип ги маха на 14 ден, но има много изключения /на 11-12 ден по мои сметки/. Интересува ме в кои случаи прави компромиса да е по-рано. Ако се чудите защо питам, ами защото моята операция е на 12.12. и трябва да ми ги маха на 26.12. след коледа. Аз мисля да си намеря квартира за цялото време и да не пътувам, но коледа не ми се кара сама в Пловдив т.н., "абе сложни мисли имам като цяло".
  #720  
Стар 15th October 2011, 17:24
Аватара на suonsan
suonsan suonsan не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 162
По подразбиране

Поздравления, Дил! Уж само едно носле промени, а изглеждаш толкова различно!! Прекрасна!!!
Гери, и аз да те успокоя, откакто следя форума, ми се струва,че оперираните, в първитв дни след операцията изпадат в нещо подобно на лека параноя,че нещо не е както трябва. Споко! И наистина, с тези страхотни очи, кой обръща внимание на друго!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:47.